Svatební salony v okolí České Třebové

Mate nejaky tip na prijemny salon,rozumne ceny a velky vyber v okoli Ceske Trebove,Usti nad Orlici,Lanskroun,i Pardubice....primo v Trebove nic neni :-| Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Salon Elizabeth přímo ve Třebové
Odpovědět
dobrý den, v ČT salon Elisabeth můžu doporučit. Šaty jsem si tam zkoušela v pátek 23.11. a paní byla velice milá (ikdyž došla pozdě, musela jsem jí volat), ochotná a v klidu. Vyzkoušela jsem 4 šaty, ale jistá si výběrem zatím nejsem... Každopádně pokud máte doporučení na jiný salon, přivítám je.Přemýšelala jsem o Letohradě, uvidíme, nebrali telefon.
Odpovědět
V Trebove jsem byla,ale moji velikosti mi pani nabidla 3saty a moc me nezaujali. Jsem ted v lednu objednana do Rychnova a do Chocne,maji hodne satu a dobre ceny,po telefonu moc mile pani,tak uvidime
Odpovědět
dobrý den, byla jste v těch salonech v Rychnově a Chocni? Chci se jenom zeptat na zkušenosti? případně jestli někdo máte zkušenosti z Letohradu? chtěla bych dva z těchto salonů navštívit před svátky. děkuji.
Odpovědět
Jsem objednana az na leden
Odpovědět
Tak jsem vybrala v Rychnove,mnoho velikosti,obrovsky vyber a nadherne saty i ceny,prijemna pani,fakt doporucuji
Odpovědět
já mám vybráno v Letohradě, moc příjemná paní, nízké ceny, mám dvoje favoritky a na jedny z nich rezervaci :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?