Svatební salóny v Českých Budějovicích - zkušenosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svatební salony v Českých Budějovicích. Přemýšlím nad svatebním salónem Nuance, ale nikde nepíší, jakové cenově rozmezí mají. Studio Avalon, tam jsem vybírala maturitní šaty a vše bylo v pořádku, ale je to již dávno a nyní jsem četla negativní recenze. Další salony neznám. Děkuji za případné zkušenosti.
Odpovědět
Dobrý den, píšu zřejmě trochu pozdě, ale třeba to pomůže jiné nevěstě. V ČB jsem obešla několik svatebních salonů. V roce 2020 se ve většině z nich již za zkoušení platí poplatek ve výši 200-500kč. AVALON - na tento salon jsem přišla úplnou náhodou a byla jsem překvapená jak krásné šaty tam mají. Výběr je také velký. Za zkoušení se nic neplatí. Půjčovné je dražší, u nové kolekce je to okolo 15 tis. Mám do tohoto salonu poukázku z důvodu zrušení rezervace, platnou do konce roku 2021, pokud byste některá měla zájem kontaktujte mě 🙂 EDEN - svatební salon Eden je jeden z nejlevnější, je to celkem znát na kvalitě šatů. Půjčovné bylo okolo 8 tis., výběr nemají špatný, mě tam ale žádné do oka nepadly. Byly tam dvě prodavačky, které sice byly moc milé, ale bylo vidět, že se snaží mi šaty vnutit. U všech říkaly jak mi strašně sluší a neustále mi nosily další a další šaty i když to byl absolutně jiný styl než jsem jim řekla. Nakonci si zaúčtovaly poplatek za 300kč (na což mě zapomněly upozornit dopředu). Poplatek Vám odečtou z ceny půjčovného pokud si šaty půjčíte/koupíte. NUANCE - za mě absolutně nejlepší salon v ČB. Mají tam nádherné šaty i prostředí je příjemné. Šaty si vybíráte na počítači podle obrázků, potom Vám nanosí do kabinky všechny, které se Vám líbily. Moc se mi líbil jejich přístup a i když mají na stránkách napsáno, že se platí za zkoušení 500kč, po mě nic nechtěli. Šaty mají opravdu nádherné, také je to znát na půjčovné, pohybuje se okolo 16 tisíc. OLIVA - přišlo mi, že zde mají menší výběr, ceny za půjčení zde nebyly až tak vysoké, za zkoušení jsem nic neplatita, ale je zde zakázáno fotit. Ve všech salonech bylo nutné domluvit si schůzku dopředu, především Nuance a Avalon byli celkem časově vytížení. Fotit se smělo ve všech salonech kromě salonu Oliva.
Odpovědět
Dobrý den,nedávno jsem byla zkoušet šaty a vybrala si.Udělala jsem si kolečko a za mě tedy určitě salon Olivia,pani byla velice ochotná,ve všem vztřícná,sice ne úplně velký výběr,ale já s výběrem rozhodně problém neměla.Krásné šaty značkové.Takže super.A ni s úpravou nebyl problém.V Avalonu jsem nic vyfotit nemohla a za zkoušku jsem zaplatila.V Edenu sice šatů celkem dost,ale mě se tam žádné nelíbily.V Nuanci moc drahé,sice hezké,ale ta cena se mi stejně zdála dost přemrštěná,jinde ty materiály byly řekla bych stejné!Na Lannovce také hezké,jen mi prostě neseděly tak dobře jako v Olivii.Mohu s klidem doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky 🙂 Před Vánoci jsem ještě stihla zajít do svatebního studia Avalon v ČB. Je nutné se dopředu objednat (objednávala jsem se v úterý na pátek a paní mi nabídla asi 2-3 časy, ve kterých jsem mohla přijít). Bohužel jsou v současné době různá omezení, takže jsem si s sebou mohla vzít pouze dvě osoby, ale asi bych ani nedoporučila s vzít víc než dvě, je to pak akorát zmatek. V pátek jsme teda přišly do salónu, za zkoušku se nic neplatí. Ujala se nás přímo paní majitelka (což jsem byla velmi ráda, protože když jsem byla zkoušet šaty s kamarádkou, zkoušela si je s ní jiná paní a ta nebyla tak příjemná). Nabídla nám čaj, kávu, vodu a víno a čokoládu - to vše bylo zadarmo jako pozornost podniku. Poté se mě zeptala, jakou mám představu. Tak jsem ji ukázala nějaké fotky a svou představu, ale říkala jsem jí, že se nebráním i jiným stylům. Cenově jsem ji řekla, že bych ráda se vešla do 12 tis za půjčení, ale paní majitelka říkala, že je to málo (nakonec ale ty moje na půjčení stojí 9900 Kč, takže jsem se vešla, jinak se ceny pohybují kolem 10-18 tis, ale i více). Byla moc milá, všechny šaty se mnou prošla, vybrala jsem si jich asi 8, které jsem si poté vyzkoušela. V salonu jsme strávily asi dvě hodiny, bylo to moc příjemné a hned bych si to zopakovala! Šaty jsem si vybrala, jsou fakt krásné, zaplatila jsem 50 % zálohu a ještě jsem jako prosincovou akci získala voucher na výběr společenských šatů. Tento salón určitě mohu doporučit!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?