Svatební salon, Uherské Hradiště, doporučení a tipy

Profilova fotka
Dobrý den, prosím doporučte příjemný salon v Uh. Hradišti. Děkuji :-)
Odpovědět
@zuzulenka Osobně jsem v UH v žádném salonu nebyla, ale všichni mi vychvalují Svatku - údajně velký výběr šatů a příjemné asistentky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla s kamarádkou v UH salon Svatka musím pochválit přístup asistentek a výběr šatů mají taky slušný. Mě samotnou tam, ale žádné neuchvátily a jela jsem si vybrat do Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev Aha a já jsem z Brna, ale svatbu mám v UH, tak jsem nechtěla převážet šaty. A kde v Brně jste byla spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzulenka Salon El, super výběr, pro mě zajímavější šaty, lepší ceny jak v UH, skvělá paní asistentka
Odpovědět
@lucie_sev kdybyste náhodu chtěla zavítat do svatebního salonu do Zlína, mám k přenechání zálohu na svatební šaty, zrušili jsme svatbu.... Záloha je do svatebního salonu KaL (je to na Jižních Svazích). Paní je tam moc ochotná, poradí, nechá odzkoušet.... Skládala jsem zálohu 5 000 Kč, nechala bych za 1 500 Kč... více info do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
@sedmiteckas děkuji, ale mám šaty rezervované v Brně :-)
Odpovědět
@lucie_sev promiňte, přehlédla jsem..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za tipy, nakonec to vyhrála Svatka a jsme spokojená. S přístupem i se šaty:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Já jsem nakonec také vybrala v Brně v salónu EL a to i přes to, že jsem od Zlína, perfektní přistup a i trochu jiné šaty něž jinde a to i kvalitou. V salónu Caxa mě příliš neuchvátila kvalita šatů. A v salónu v UH ve Svatce jsem byla velmi nespokojená s asistentkami, respektive asi s paní majitelkou. :( Šaty krásné, ale přístup hrozný, to jednání...jako bych je strašně otravovala, přišli jsme na čas a přesto jsme tam hrozně dlouho čekali, než se nám budou věnovat a to tam žádnou jinou nevěstu neměli. Velmi neochotně mi nosila šaty a když jsem řekla, jestli by si svědkyně mohla vyzkoušet šaty na zavazování pro svatebčany, tak šlo vidět, že to se jí opravdu nechce. Každopádně jsme tento salón navštívili ještě jednou a to pro děti na obleky. Doufala jsem, že ten přistup bude jinačí, že jen neměli den, ale bohužel se to opakovalo. A když šla sestra obleky vracet, tak asistentka telefonovala s nějakou nevěstou, která na ni křičela a stěžovala si na něco ohledně šatů. Takže bohužel, šaty hezké ale služby příšerné.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?