Svatební salón Šaty Go Home - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevesty. Chci se podeli o svuj pocit ve svatebnim salonu Satygohome. Dostala jsem asistentku, ktera se zaucovala, coz jsem teda chapala. Kazdy musi nekdy zacit. Pani me usadila, sla pro piti a at se zatim podivam po satech,ktere se mi libi. Pak prisla a sli jsme spolecne vybirat. Hned pri prvnim pohledu, jsem se zdesila. Saty hrozne spinave, zaprane, krajky a tyl potrhany. Pani jsem reklaze saty jsou zaprane a odpoved byla, ty maji byt takto sedive! Cozeee?svatebni bile saty maji vypadat sedive? Urcite!!! Kdyz se mi nejake saty libily, hledala u kazdych velikost uvnitr satu, nekdy ani nebyla. Byly castympouzivanim utrhane. Trvalo to dlouho nez jsme vsechny saty prolezly jen kvuli zjistovani velikosti. Spodnicka kvuli siri mym bokum.mi vubec nesedela. Presto mi jinou neprinesla a nechala me v tehle obtazene. Moc satu mi nesedelo, jelikoz jsem male vysky. A hned mi panu tvrdila, to se zabere v ramenou a bude Vam to. Ale ze mi to vubec nesedelo v prsou a jinde. To pani nevidela. Po 2 hodinach zkouseni, jsem odchazela hrozne zklamana. Pani se ptala.ktere chci zamluvit, mela jsem jen dvoje favority, ale vedela jsem,ze se chci podivat jinam. Pani jsem to rekla, ze nechci zatim zadne, ze se podivam jinde a hned mi zacala cpat, ze uz tam chodi nevesty co maji svatbu az za rok atd. A ze uz nemusi byt do tydne. Presto jsem podekovala a odesla. Mimojine pujcovne satu, ktere se mi libily, byly 14 a 11 tis. Pote jsem sla do Adiny do Letnan. Uz od zacatku,profesionalbi pristup. Saty serazene dle velikosti a dle barev. Takze me pabi odkazala do sektoru s velikosti 40 a vpravo bily bile, vlevo chamoagne. Saty krasne, ciste. Nezaprane. Uplne o 100% lepsi. Pani se na me podivala, jaky jsem typ postavy a prinesla troje saty k memu vyberu. At si je taky vyzkousim. Hned me zaujaly na pohled. Oblekla ahned jsne s mamkou a segrou vedely, ze to jsou oni. Pani vedela, ktere prednosti mi ma ukazat a ktere skryt. Saty byly 1x pujcene. Me je pani prodala za cenu pujcovneho. Za 15000 tisic a je to kolekce 2016 od Pronovias. Saty zde teda maloktere chteji upravovat. Ale proto vypadaji tak jak vypadaji. V gohome mi rekla, ze je zkrati natrvalo. Bylo videt, ze ty saty uz musely byt starsi, jinak by je natrvalo nezkratily. Merim 158 cm. Saty jsem si v ten den ve vaku privezla domu. Pred svatbou je tam odvezu a saty mi zdarna nechaji vycistit. Pouze upravy si hradim sama, kdyz jsem je zakoupila.ale pry jsou do 1000 Kc. Byla jsem hrozne rada, ze jsem jela jsem a videla jsem ten rozdil, ktery byl pro me neuveritelny. Saty v adine pujcuji max 3x a pak je za cenu pujcovneho prodaji. Nenajdete zde saty zniceni navic tak zaprane! Takze na fotkach budou saty krasne zarit! Urcite si obejdete vice salonu pro porovnani. Preji stastny vyber. Nevesta Paja.
Odpovědět
Lepší průměr - salon má obrovský výběr šatů a vybrala jsem si především proto, že nabízeli službu dodání i vyzvednutí zdarma, můžete si půjčit i více závojů a také bolerko. Chovali se k nám opravdu skvěle a paní, která mi pomáhala, měla skvělé rady a tipy. Bohužel když jsem přišla na zkoušku, tak už se nechovali ani trošku příjemně. Nenabídli ani vodu, rychle mě nasoukali do šatů a ven, jen abych už byla pryč. A samozřejmě šaty už vypadaly značně obnošeně, krajka odstávala, kamínky vypadané, barva byla sešla. Je zjevné, že je půjčují, dokud se opravdu neroztrhnou. Při předsvatební zkoušce byly šaty naprosto špinavé a sešité, jako bych si to dělala sama. Po doprošování jsem mohla přijít znovu, kdy mělo být všechno upraveno – nikoliv. Čekali jsme asi hodinu, než paní před námi šaty upravila a jen jsem se modlila, aby byly opravdu vyčištěné, až je přivezou ve svatební den. Jako plus přidávám, že nakonec přijeli opravdu vyčištěné a i po mém svatebním dnu vypadaly šaty opravdu hodně využitě a neúčtovali mi žádný poplatek.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Právě jsem se vrátila ze salonu z prvního zkoušení a musím říct, že jsem nadšená. Šaty jsem vybrala, paní příjemná. Největší hrůzu jsem měla z toho, co na mě budou mít za hadry s mojí konfekční velikostí 50. Ale našlo se takových šatů a stylů. Nejdříve mě nechala projít po prodejně, abych se podívala, co se mi typově líbí. To mi pak začala nosit a i některé šaty mimo můj výběr, abychom viděli, jestli by to náhodou nebylo lepší. Pro mě zatím na jedničku :-) Dám vědět, jak s to bude vyvíjet
Odpovědět
Ahoj, nabízím kupon za 1500 Kč v hodnotě 2000 Kč na svatební nebo společenské šaty podle vlastního výběru v salonu satygohome v Praze. Možnost využití do 01/2021.
Odpovědět
Ahoj holky, mám za sebou teprve první zkoušku, ale vše probíhalo v pořádku. Hned se nás ujala asistentka, která mě nechala vybrat si, co by se mi líbilo. Mezitím nám přinesla vodu a začalo se zkoušet. Některé šaty, které jsem si sama vybrala, fakt hrůza. Vůbec mi neseděly. Ale že by byly špinavé nebo poničené, to říct nemůžu. Pak mi začala šaty nosit sama asistentka. První šaty sice seděly, ale na mě byly moc krajkové. Když jsem si oblékla druhé, přišel ten pocit "to jsou ony" :-) Šaty byly úplně nové, byla jsem první, která je zkoušela. Tak budu doufat, že i další zkouška proběhne podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam taky jenom pozitivni zkusenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj nevesty, kvuli covid-19 jsme museli presunout svatbu na zari a na novy termin uz nebyly volne saty, ktere jsem si vybrala. Ze svatebniho salonu Saty Go Home mi misto penez dali darkovy poukaz na plnou vysi zalohy tedy 6.000 CZK. Poukaz je prenosny a platny az do konce roku 2021. Nemela byste o nej nektera zajem? Prodavam ho za 5.000 CZK at je to pro vas vyhodne. Osobni predani Praha
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty 🙂 V Šaty Go Home jsem si byla vybírat svatební šaty s mamkou. Bylo mi doporučeno, že je zde v Praze největší výběr, tak jsem se objednala🙂 Měla jsem již vybrané šaty z fotky, jejich FB - do kterých jsem se zamilovala, takže asistentka mi je pouze našla a pak jsem ještě vyzkoušela nějaké + mi nějaké asistentka ještě donášela, dle mé postavy. U mnohých šatů bylo opadané kamínky nebo byly zaprané. Naštěstí mi krásně padly šaty (přes které byl třpytivý decentní pásek), které jsem chtěla již z fotky🙂 Nebyly zaprané ani zničení, asistentka říkala, že se půjčují málo, jelikož je to malé velikost - 34, kterou zrovna já mám 🙂 byla jsem šťastná, že jsem si vybrala šaty, které jsem chtěla a padly mi🙂 Paní asistentka Synková Petra byla velice milá.. Avšak, co se stalo pak, až jsem se objednala na přezkoušení svatebních šatů krátce před svatbou... Dostala jsem absolutně neprofesionální slečnu, která mi místo šatů vel. 34, přinesla velikost 38 a divila se, proč mi jsou tak velké:/ Když jsem jí to řekla, že jsem měla 34 velikost, jen odběhla pro tu správnou velikost.. Rychle mi naměřila zkrácení šatů a pásku, který jsem měla přes šaty a byl mi velký. Pořád pospíchala, tak jsem se na vše musela ptát já. Naštěstí jsem trvala na tom, že chci šaty dovést den před odletem (svatbu jsme měli v cizině na Mauriciusu). Šaty mi dovezly, já si je zkusila a pásek NEBYL VŮBEC ZKRÁCENÝ ANI ZÁVOJ, ikdyž mi to slečna na přezkoušení přeměřovala a ještě jsem jí říkala, jak na to chci. Pásek se nedal vůbec přes šaty použít! Šaty bez pásku nevypadaly vůbec fajn a závoj zůstal asi 12timetrový!!! V panice jsem volala do salonu a recepční mi jen tak řekla, no tak tedy přijďte a my Vám to uděláme na počkání... S manželem jsem tedy místo balení věcí na Mauricius jela do salonu přes celou prahu. Tam se mě ujala už fajn švadlenka - profesionálka, která mi vše upravila na počkání (čekala jsem cca hodinu). Na recepci mi na to slečna nic neřekla, žádná omluva, nic. Slečna si tam hrála s mobilem.. Děkovala jsem Bohu, že jsem si šaty vyzkoušela doma ještě před odjezdem... o finální zkoušce mě nikdo neinformoval (po úpravách), to mi pak říkala až kamarádka, že mi o tom měli říci, že je ta možnost... Po svatbě manžel šaty dovezl do salonu, volala jsem tam před tÍm, že je tam doveze. Za dvě hodiny mi volala kurýrka, že si jede pro šaty, že je u mého bytu za 10 minut... Absolutní zmatek tam mají... Asistentky jsou milé, jen, když si šaty jdete vybrat, mají za to provize, když si vyberete.. Když si nevyberete strhávají se jim peníze.. proto tak nabízí a chtějí, abyste si u nich šaty alespoň za nevratný poplatek 1000 Kč zamluvily... Jinak dostávají seřváno od managerky. To mi bohužel řekla známá od mé kamarádky, která tam pracovala asi týden, bohužel až po svatbě. Navíc na přezkoušení chtějte raději švadlenku, jinak to dělají slečny, kterým nikdo nic nevysvětlí a tak to i vypadá... NEDOPORUČUJI
Odpovědět
@roxana18 Dobrý den, je prosím Vaše nabídka ještě aktuální? Děkuji. Hanka
Odpovědět
Holky, šaty GO HOME NEDOPORUČUJI absolutně. Když jsem dole čekala na slečnu, přišla zákaznice na recepci, že ji dorazily dnes úplně jiné šaty, než si zkoušela a zaplatila (půjčovné)!!! Recepční se ji ani neomluvila a jen arogantně koukala. Managerka to také neuměla vyřešit, bylo mi paní líto. Prý ty, co si vybrala byli už omylem rezervované a to jí nikdo neřekl.. strašné. Chtěla jsem nejradši odejít, když jsem pozorovala toto chování. Můj výběr svatebních šatů: Slečna se mi snažila půjčení šatů vnutit za každou cenu. Byla jsem ještě objednaná do jiných salonů, tak jsem se nechtěla unáhlit. Při sundavání jsem zjistila, že mají roztrhanou spodničku. Další měli vypadané knoflíčky vzadu. Když jsem odcházela bez toho, aniž bych si to půjčila, slečna byla najednou strašně protivná a stále mě nutila, abych si je alespoň na týden zamluvila za 1000 Kč, které by ale pak nevrátili!!! To už na mě bylo příliš..V jiných salonech o dost profesionálnější přístup a hezčí šaty (neponičené). Na recepci slečna nepříjemná, byla tam celou hodinu na mobilu.. Manžel měl také špatnou zkušenost... Volal si tam, zda mají k půjčení na svatbu modrou košili a bílé společenské kalhoty. Slečna na recepci mu řekla, že ano, objednal se, přišel tam, ještě čekal asi 30 minut. Pak mu asistentka řekla, že tu mají jen bílé košile a černé, modré nebo šedé kalhoty... Takže úplně zbytečná cesta a výběr i z jiných barev byl tragický. V jedněch kalhotech dokonce i díra v rozkroku. Slečna nutila manželovi oblek, který se mu vůbec nelíbil a nebyl jeho styl.
Odpovědět
@hj804 Dobry den, moje nabidka uz neni aktualni, ale zrovna jsem videla ze nekdo nabizi voucher na fb strankach Svatba 2020/2021, tak se zkuste podivat tam 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj... My jsme v salónu byly dnes a maximální spokojenost a profesionalita. Skvělí přístup. Hned na začátku nám nabídla paní pití a než to přinesla pustili jsme se do vybírání šatů. (šaty nádherné) O budoucí nevěstu bylo skvěle postaráno. Byly to skvělé 2 hodiny a moc děkujeme nejenom za šaty ale i za skvělí zážitek.
Odpovědět
Ahoj holky, přemýšlela jsem jestli mal cenu sem ještě psát, když už je tu tolik názorů, ale napíšu. Já bych chtěla jen upozornit na důležitost POSLEDNÍ ZKOUŠKY. Svatbu jsme měli milt v květnu, takže jsem byla v Šaty go home uz v lednu. Měla jsem takovou mladou asistentku, která sice asi neměla moc zkušeností, ale byla slvělá, ochotná a milá. Šaty jsem si vybrala. Bohužel jsme svatbu museli odložit kvůli koroně a tak máme svatbu zítra. 14 dní před svatbou jsem do salonu přijela na zkoušku a měření na úpravy. Tentokrát jsem již měla profi asistentku, která byla úplně super. Vše jsme naměřily a domluvily. Pro jistoti jsem se ale stejně objednala i na finální zkoušku toto pondělí. Přidělili mi asistentku, která absolutně nevěděla co dělá a byla strašně neochotná, do šatů mi skoro nepomohla atd. Důležité u mě bylo, abych tu stuhu na zavazování měla širokou jinak to vypadalo naprosto příšerně (na té stuze jsme se domluvily už při tom měření). Tahle holka měla strašný problém s tím mi ji najít a dát. Když mi šaty vázala vynechávala očka a výsledek byl naprosto příšerný. Ale řekla jsem si, že to nevadí, že to holky na svatbě potom zvládnou. VČERA mi kurýr šaty dovezl a já dostala málem infarkt - stuha byla úzká a dostala jsem úplně jinou spodničku. Volala jsem do salonu a udělala tam trochu vítr. S tím, že večer přijedu a chci to vyřešit. Naštěstí tam na mě čekala přímo švadlenka, která byla moc šikovná a ochotná a vše jsme spolu doladily. Přešila mi i vsadku (co se dává na záda když se šaty vážou aby nebyla vidět kůže). Odjela jsem spokojená se svojí širokou stuhoi a správnou spodničkou. Šaty jsou super a nakonec vše dobře dopado, ale byla jsem ráda, že jsme si šaty nechala přivézt včera a měla ještě šanci s tím něco udělat, kdyby mi je přivezli dnes tak bych se asi složila 🤦‍♀️ Posílám fotky jak vypadalo vázání od profíka a pak od toho nemehla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terka2706 Za mě je to strašné v obou případech. Půjčili ti malé šaty. Pod šněrováním je vidět zip, který měl být zapnutý až nahoru a to šněrování mělo být pouze dekorační. Výsledkem jsou nedopnuté šaty a děsivé šněrování přes celá záda. Kdyby byli profíci, zruší horní šněrování a udělají jej pouze uvnitř, bylo by aspoň malé. Nebo nabídnout větší šaty.
Odpovědět
@luisianna vidíte a mě ani nenapadlo, že to šněrování mělo být jen na okrasu 😏 tak aspoň teď víme, že salon Šaty ho home nebrat! 😖
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoji. Nabízím voucher do Šatygohome v hodnotě 9.000,-, prodám za 7.000,-. Zrusili jsme svatbu. Platný do31.12.2022! Kdyby jste mela nektera zajem. Nechci jim to tam nechat bez vyuziti! Dejte vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajinka93 muzu se zeptat? Vy jste dneska dostala poukaz a dnes jste zrušila svatbu?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Dobrý den, rozhodli jsme se odlozit svatbu na neurcito. Dnes jsem byla v salonu ukoncit najemni smlouvu. Mate zajem?🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
NEDOPORUČUJI! Přestože byla zkouška šatů příjemná a paní byla milá, jsem z tohoto salonu velmi zklamaná. Když jsem byla nalomená, že zálohu za šaty nezaplatím, protože jsem měla favoritky jinde, paní mi řekla, že zálohu můžu využít také na zapůjčení dekorace (přítomná svědkyně mi to potvrdila). Protože bez dekorace to nejde, zlomilo mě to a zálohu jsem zaplatila. Když jsem jim po már měsících psala e-mail, zda by mi mohli poslat nabídku dekorací, napsali mi, že dekorace nepůjčují. A prej že došlo k nedorozumění. Když jsem jim tedy napsala, aby mi vrátili peníze, protože pochybení je na jejich straně, napsali, že to nemůžou.... Na poslední e-mail neodpověděli a já svoje peníze taky neviděla. Peníze mě mrzí, ale více se mi nelíbí tento arogantní přístup, odmítání viny a neochota situaci vyřešit. Takže ještě jednou, NEDOPORUČUJI!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?