Menu Forum

Svatební salon Praha - šaty do 8 000

fotoportrét
fotoportrét
markaw
Registrovala se 11. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
markaw
Registrovala se 11. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, nemáte prosím některá tip na dobrý svatební salon v Praze, kde mají profesionální přístup a kde se dají sehnat šaty za lidové ceny, dejme tomu okolo 8 000? Díky emoticon
20. srp v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronikazem
Registrovala se 15. července 2016 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 2 inzeráty. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
veronikazem
Registrovala se 15. července 2016 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 2 inzeráty. Region Praha.
 Ahoj, nevím, jestli chceš půjčovat nebo kupovat. Mám dobrou zkušenost se svatebním salonem Bereniké http://berenike.cz/. Půjčovné cenově vychází v pohodě, kupované šaty jsou o něco dražší, ale paní majitelka také přeprodává již použité šaty a ty se tam dají sehnat třeba i kolem 3000.
22. srp ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 22. července 2016
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 22. července 2016
    Region Praha
 Také mám dobrou zkušenost s Bereniké - půjčení šatů víceméně za polovic (já měla 5.300, jinde býval podobný typ od 12.000), než by člověk sehnal v ostatních "velikých" salonech, paní majitelka je velmi fajn, baví ji to a skvěle se zákaznícím věnuje, salon sice menší, ale o to více je tam osobní přístup.
22. srp ve 21:17  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luccane
LuccaWedding
PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 700 inzerátů
11

“Akce do vyprodani zasob SW rivolek....jakykoliv podvazek v kombinaci bile ci tmave modre krajky a jakekoliv barvy stuhy a masle v kombinaci s cirou, svetlounce modrou ci tmave modrou rivolkou za 150 Kc. https://www.beremese.cz/catalog/vendor/luccane/blog-album/nove-sady-swarovski-podvazku-vxgv7e/22938827/”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luccane
LuccaWedding
PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 700 inzerátů
11

“Akce do vyprodani zasob SW rivolek....jakykoliv podvazek v kombinaci bile ci tmave modre krajky a jakekoliv barvy stuhy a masle v kombinaci s cirou, svetlounce modrou ci tmave modrou rivolkou za 150 Kc. https://www.beremese.cz/catalog/vendor/luccane/blog-album/nove-sady-swarovski-podvazku-vxgv7e/22938827/”
(Před 3 měsíci)

já též doporučuji Berenike a příjemnou paní majitelku
zde je najdete též: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/vavrinec/
@vavrinec
23. srp ve 23:20  •  www.fler.cz/luccawedding  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myspulinka_1
Registrovala se 4. května 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 16. září 2016
fotoportrét
fotoportrét
myspulinka_1
Registrovala se 4. května 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha - východ.
 Ahojky , já doporučuji salon Bliss v Praze , mám od nich nádherné šatičky za super cenu !
25. srp v 06:00  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
challidona (28 r.)
27
Registrovala se 20. října 2014 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Dobříš, Region Příbram.
  • Svatba byla 11. září 2015
    Mníšek pod Brdy - Skalka, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
challidona (28 r.)
27
Registrovala se 20. října 2014 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Dobříš, Region Příbram.
  • Svatba byla 11. září 2015
    Mníšek pod Brdy - Skalka, Region Příbram
 popojed si do horovic sallon ella do peti tis super výběr
25. srp v 09:31  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myspulinka_1
fotoportrét
fotoportrét
myspulinka_1
 Mozna to nektere z Vas pomuzeemoticon
6. zář ve 14:07  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hollywoodstyle (25 r.)
Hollywood Style - Svatební a společenské šaty
Jitka Adlerová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
PRO Shop: 81 inzerátů
1

“Nové plesové a společenské šaty skladem v prodejně v Praze 6! www.hollywoodstyle.cz”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hollywoodstyle (25 r.)
Hollywood Style - Svatební a společenské šaty
Jitka Adlerová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
PRO Shop: 81 inzerátů
1

“Nové plesové a společenské šaty skladem v prodejně v Praze 6! www.hollywoodstyle.cz”
(Před 2 měsíci)

V naší prodejně máme skladem cca 130 svatebních šatů, prodejní ceny do 10000 Kč. V průměru 4000-6500 Kč, velikosti XS-5XL.
8. zář ve 21:52  •  www.hollywoodstyle.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí