Svatební princeznovské šaty

Dobrý den prosím doporučení kde v Praze koupit ani levně ani draze svatební šaty ale takové ty princeznovské? Mám malá prsa takže hlavně aby měly korzetove na zavazování.mam strach ze takové snad nenajdu 😭 volala jsem do salonu kousek od mého bydliště a tam mě řekly že i vel 32 mě bdue velká přes prsa a že by bylo nejlepší si je nechat ušít ale takový prachy 😭 mám přes prsa 71 cm
Odpovědět
A jaký máš cenový limit? Já sice nejsem z Prahy, ale uvažuju že si možná nechám ušít od Elody.
Odpovědět
@zihuatanejo max 15 tisíc víc bohužel nemůžu jako našla jsem spousty šatu na netu ale člověk neví jetsli vůbec by mě byly a pak to posílat zpět a byt smutná to je škoda.na elody jsem koukala právě včera jsem jim psala a odepsaly mě že bych si je měla nechat ušít protože takovou vel nemají 😂 malý prsa X velký problém no čekala jsem to
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam taky mala prsa skoro zadna a se satama jsem problem nemela a zrovna jsem mela korzetove princeznovske a zdalo se mi, ze mi ty prsa udelali pekne presto ze je nemam 😄 no ja koupila saty velmi levne, za 3600 myslim a jsou moje takze kdyz slysim cenu pujcovneho kolem 15tis.treba plakala bych.... Kupovala jsem je ale v salonu v Blovicich coz je kousek od plzne... To je pro tebe asi dost daleko.... Drzim palce at sezenes ty prave saticky.... Nemela jsem sice nejnovejsi kolekci tech satu ale nejak mi to nevadilo 😄 proste citila jsem se v nich krasne myslim ze mi padly a to je hlavni....
Odpovědět
Profilova fotka
Tady davam fotku i s malyma prsama se da udelat parada v satech neboj 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@anetaruszova Dobrý den, svatební šaty si můžete koupit u nás. Jsme prodejna svatebních šatů a princeznovské šaty máme. Nebude-li vám sedět velikost, naše švadlena vám je upraví na míru.www.nevesta.cz
Odpovědět
@anetaruszova v Elody to právě šijí podle měr, nejsou půjčovna - nebo se pletu? A do 15k tam nějaké tuším mají, to náhodou není tak malý rozpočet. Každopádně za 15k určitě seženeš, kamarádka si nechávala šít za 10 a měla i krajku. Nebo si koupíš nějaké konfekční a necháš upravit na sebe od švadleny.
Odpovědět
Elody za standardní cenu šije standardní konfekční velikosti. Šití na míru je za příplatek. V salonu jsem byla s kamarádkou, šaty vypadají krásně, to ano. Ale jejich tvrzení, že "šaty budou těm na fotkách podobné jako vejce vejci" nebo že "garantují, že budou stejné jako na obrázku" je úplně mimo. Kamarádka nakonec šaty objednala, aby se po několika týdnech dozvěděla, že nemají originální krajku. Nabídli jí místo toho dost příšernou náhradní, takže si nakonec musela vybrat úplně jiné šaty. Když se podíváte k nim na web do sekce Naše nevěsty, tak tam u několika nevěst najdete poznámku "náhradní krajka", takže to asi nebyl omyl, ke kterému dochází jednou za 10 let, ale spíš je to u nich pravidlo. Když jsem to viděla, tak já si rovnou nechávám šaty ušít u švadleny, ve finále mě vyjdou skoro na stejné peníze a mám to pod kontrolou...
Odpovědět
Já doporučuji šaty z Elody. Neměla jsem krajku, takže toto nemůžu posoudit, ale jinak byly šaty příjemné, kvalitně ušité, neškrábaly a vydržela jsem v nich celý den až do konce. Je pravda, že základní výběr mají v běžných konfekčních velikostech, ale následně mi trochu upravili šaty podle mých zaslaných mír zdarma, takže sedly jako ulité, a to hned napoprvé. Já byla s jejich přístupem spokojená a byla s nimi příjemná komunikace. Hlavně mít své šaty, které mě nevyšly ani na 15 000 nebo si půjčovat šaty za 16 000, ve kterých už bylo X nevěst přede mnou, je rozdíl. I když se mi šaty během tance dost potrhaly, nemusela jsem mít strach, jak se to bude řešit se svatebním salónem. Díky mé malé výšce by mi navíc museli v salónu šaty zahýbat, přičemž jsem se bála, že to poškodí vzhled šatů (rovnou mi řekli, že jsou šaty ještě poměrně nové a kvůli mně je zkracovat nebudou, že se to běžně ohýbá, aby přizpůsobili délku). Já ve svém okolí žádnou takto šikovnou švadlenku, která by byla schopná ušít takové princeznovské šaty, jaké jsme měla, nemám, ale je to také vhodná volba. Rozhodně doporučuji mít své vlastní šaty, ať už odkudkoliv.
Odpovědět
Kdyby ti nevadily po jedne neveste, zkousela jsem si pres vinted u jedne nevesty moc hezke a byly mi pres prsa male. Jen je to uz pul roku, mozna uz je mit nebude. Dala bys jeste fotku, co si predtavujes jako princeznovske saty🙂? At vim, jestli ma smysl to hledat 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?