Menu Forum

Sezónní výprodeje svatebních šatů 2012/2013

26. říj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lemona
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 526 příspěvků. Má 4 přátele. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lemona
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 526 příspěvků. Má 4 přátele. Praha, Region Praha.
 Ahoj nevěsty, plánujete si koupit šaty v sezónních výprodejích, nebo jste si takto šaty koupily? Prosím podělte se o tipy a poznatky, nejlépe salóny Praha a okolí emoticon
12. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yogurtina85
Registrovala se 12. září 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
yogurtina85
Registrovala se 12. září 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj. Mám jeden tip, ale je to Plzeň. V salonu Michelle v Plzni mají velký výprodej svatebních a společenských šatů. Já jsem si koupila svatební šaty model 2012 za 2.500 Kč. emoticon
12. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
 @lemona Já si je koupila ve výprodeji v Nuanci.Teď už mají stále nabídku na stránkách, za mě to dali na web takhle na podzim a buď jsi je vzala nebo ne. Jinak ti je každopádně upraví, vyperou, vyžehlí...A já jsem opravdu ráda, že jsem měla svoje šaty za cca11tis. vzhledem k tomů, že půjčení je tak od 15 tis.
12. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
levnabizuterie
svatebnisatyrozarka.cz
Hana Halfarová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
PRO Shop: 174 inzerátů
17

“Zahájili jsme velký výprodej svatebních šatů dovoz USA, cena za kus pouze 2499 Kč”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
levnabizuterie
svatebnisatyrozarka.cz
Hana Halfarová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
PRO Shop: 174 inzerátů
17

“Zahájili jsme velký výprodej svatebních šatů dovoz USA, cena za kus pouze 2499 Kč”
(Před 2 lety)

Také jsme zahájili podzimní výprodeje, nových šatů za 2990 Kč, dovoz USA. Možnost vyzkoušení, Mokré Lazce u Ostravy
14. zář 2013 v 15:07  •  www.svatebnisatyrozarka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba_org
Svatební salon Marcipán
Hana Kohoutová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Kladno
1

“Všechny šaty na prodej, prodáváme z důvodu potřeby uvolnit místo novým šatičkám, proto je prodáváme za takové ceny - garantujeme jejich kvalitu!!!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_org
Svatební salon Marcipán
Hana Kohoutová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Kladno
1

“Všechny šaty na prodej, prodáváme z důvodu potřeby uvolnit místo novým šatičkám, proto je prodáváme za takové ceny - garantujeme jejich kvalitu!!!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, na saloně jsme zahájili velký výprodej svatebních šatů, ceny super do Kč 5000,00 potřebujeme uvolnit nabité skříně pro nové šatičky, garantuji a ručím za jejich kvalitu!
30. zář 2013 ve 23:45  •  www.svatby.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbasnu
SVATBA SNŮ
Veronika Sobotková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
28

“Milá slečno @izzybickerstaff a ostatní nevěsty, které zajímá téma koupě svatebních šatů za přijatelné ceny. Ano, opravdu jsem četla Vaše diskuze ;-). Raději svůj názor napíšu zde, do blogu našeho svatebního salonu, aby mne někdo neobvinil z reklamy ve fóru :-/. Nelíbí se mi všechny ty urážky v diskuzích, které jsou na tu na denním pořádku. Pokud fórum o koupi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
svatbasnu
SVATBA SNŮ
Veronika Sobotková PRO

28

“Milá slečno @izzybickerstaff a ostatní nevěsty, které zajímá téma koupě svatebních šatů za přijatelné ceny. Ano, opravdu jsem četla Vaše diskuze ;-). Raději svůj názor napíšu zde, do blogu našeho svatebního salonu, aby mne někdo neobvinil z reklamy ve fóru :-/. Nelíbí se mi všechny ty urážky v diskuzích, které jsou na tu na denním pořádku. Pokud fórum o koupi”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, aktualizovanou nabídku výprodejových svatebních šatů svatebního salonu SVATBA SNŮ naleznete na našem webu.
1. říj 2013 v 08:56  •  www.svatbasnu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
marketa_sob
20
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
marketa_sob
20
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 Já byla minulý týden v Praze v Nuanci - přesně jak píše vca, hned mi nabídli, že mi šaty přesně upraví, atd. Ale chce to co nejrychleji, paní mi říkala, že je to celkem rychle pryč... Kdybych nepořídila šaty tady přes bazar, jdu nejspíš tam. Cenově se tam dají sehnat od 9 tis. výš... Na webu mají všechny šaty, co vyprodávají.
1. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zlatickamoje (26 r.)
3
Registrovala se 20. června 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 102 příspěvků. Má 2 přátele. Region Louny.
  • Svatba byla 12. října 2013
    Postoloprty, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
zlatickamoje (26 r.)
3
Registrovala se 20. června 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 102 příspěvků. Má 2 přátele. Region Louny.
  • Svatba byla 12. října 2013
    Postoloprty, Region Louny
 ja takhle koupila saty z minuly kolekce za 1500kc nekomu se nelibi je to vec vkusu ale ja jsme na jednoduchy a nechtela jsme ciste bile ja jsme snima spokojena i kdyz zkraceni a zuzeni korzetu me vyjde skoro na 1000kc :D
1. říj 2013 v 10:00  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salon_bliss
Salon Bliss
Bliss PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
salon_bliss
Salon Bliss
Bliss PRO

8

26. říj 2013 v 00:37  •  www.salonbliss.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helenka89
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 5. října 2013
fotoportrét
fotoportrét
helenka89
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 5. října 2013
 Já byla v salonu Na Moráni v Praze, přesný kontakt můžu poslat do zpráv emoticon Šaty jsem koupila za 4.500,- emoticon

Foto:

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1238302_10201443568348739_670694157_n.jpg
26. říj 2013 v 10:54  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí