Salon Karina V Ostravě, máte zkušenost?

Máte některá zkušenosti s půjčením šatů v salonu Karina v Ostravě? Po doporučení kamarádky, která měla úžasné šaty bych si je tam také chtěla půjčit, ale protože nemám Ostravu zrovna za rohem, tak bych chtěla znát více názorů, abych se třeba nedozvěděla podobné zkušenosti jako se salonem Angelika v centru. Potřebuju šaty asi ve velikosti 46. Díky za rady
Odpovědět
já mám zatím šaty jen zamluvené a zaplacenou zálohu 1000 Kč a mám velikost 36-38, ale šatů mají velký výběr (takže určitě i velikost 46), všechny takové moderní, krásně bílé (ale mají i jiné barvy), takže určitě do salónu zajdi (příp.tam třeba zavolej a poptej se, když nejsi přímo z Ovy); paní jsou tam velice milé, zkoušení šatů je zdarma, můžeš se v nich i vyfotit
Odpovědět
už jsem tam byla a vybrala jsem si, skvělá cena za báječné šaty, dohromady jsem ve dvou salonech vyzkoušela asi dvanáctery šaty, byla jsem moc spokojená, paní moc milá a šaty fantastické, se vším mi ochotně poradila a všechno včetně doplňků jsme sladily k šatům, jen botky si ještě někde musím sehnat, akorát doufám, že když mi ty šaty zkrátí tak budou pořád stejně krásně vypadat, no, myslím, že lepší už bych si nevybrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marianne88 byla jsem tam dnes, jsem z Olomouce a vyplatilo se mi tam zajet. Paní úžasná, milá, mám vybrané dvoje šaty a nevím, které zvítězí :)
Odpovědět
já tam byla se dvěma kamarádkama a vybrala jsem si a nelituju, neměnila bych, všechny jsme se shodly na tom, že ty jsou prostě ty jediné
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Byla jsem tam před 10 lety (kolona, taneční) a včera, a i když jsem si nakonec nevybrala (šaty parádní, cena super, jen mi neseděly v dekoltu, tlačily se mi tam špeky :) ), tak musím tento salon ohodnotit na jedničku s hvězdičkou. Paní byla opravdu skvělá, trpělivá, fajn a bylo mi líto, že jsem si nakonec nevybrala :-) A šatů tam mají hodně a krásných.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Profilova fotka
Tento salón mohu jen a jen doporučit!!! Paní velice příjemná a milá. Jen co vlezete do dveří, úsměv ze rtů nesundáte a jste obletována jako princezna. Za těch X let zkušeností co paní má, tak ví co jaké postavě sluší a ráda pomůže s výběrem. Opravdu velký výběr šatů různých stylů, odstínů a velikostí. Fakt nádherné!!! A cena za hubičku oproti jiným salónům v Ostravě. A hlavně lidský přístup. Takže nevěsty neváhejte a salon KARIN navštivte!”
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?