Planet Salon v Strážkovicích - recenze

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s plansetsalonem, který má sídlo ve Strážkovicích? Paní má spoustu inzerátů na prodej svatebních šatů na sbazaru. Předem děkuji za informace :-)
Odpovědět
Dobrý den, také by mě zajímaly zkušenosti. S paní jsem telefonovala a byla moc mila a ochotna, ale vypadá to na Ukrajinskou národnost, byla bych zvědavá na kvalitu za tu cenu... Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, prosím vás teď sem narazila na ten salon , jak jste s ním dopadli ? Vybrali jste si tam ? 😉
Odpovědět
Dobrý bry den, paní ni byla velmi ochotná a milá. Šaty přesne odpovídaly fotografiím a kvalita běžná jako v jakémkoliv jiném salónu. Vůbec bych se nebalá, paní udávala, že takhle levné jsou kvůli tomu, že v salonu dělají místo na novou kolekci. Jen jsem si nevybrala vkusem, nechtěla jsem se spodničkou, jen splývavé, jinak určitě doporučuji 😊 přeji dobré pořízení a krasnou svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tam kvůli šatům jela až z Prahy a bylo to super :) Spousta šatů, vybrala jsem si, ale pak jsem si koupila jiné, protože se změnil styl svatby. Ale paní super, šaty krásné a za super ceny, určitě doporučuji :)
Odpovědět
Take mohu doporucit. Jen jsem si nevybrala, protoze pani ma velikosti spise na mensi nevesty (merim 173) a saty ve velikosti 36 take moc nema (nejvice jich ma ve velikosti 38) :-)
Odpovědět
Dobrý den, mohu jen doporučit. Šaty jsem si objednala na dobírku a šly přes Českou poštu. Jeden den je paní posala a druhý už byly u mě a to šly přes celou republiku. Paní rychle odpovídá na e-maily, takže jste o všem informováni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me poslala saty znicene 😞
Odpovědět
Dobrý den, za mě bych dala spíš palec dolů a je jen moje tvrdohlavost, že odtud šaty nakonec mám...kdyby to bylo na manželovi (který mě tam vezl), tátovi (který tam se mnou taky byl) nebo na komkoli jiném,t ak to vzdají. Našla jsem si šaty přes S-bazar, napsala email a dostala brzy odpověď, že šaty ještě jsou k dispozici a kdy si je přijedu zkusit. Domlouvala jsem se přes email, odpověď vždy přišla brzy. Nicméně když jsem po domluvě dorazila na místo, telefon zvedal někdo jiný a neměl ani tušení, že mám domluvenou schůzku. Šaty byly prodané dva dny před tím. Slíbili mi,že mi objednají tytéž. Asi za měsíc dorazily a když jsem dostala tu zprávu, volala jsem tam hned a domluvila si schůzku za týden (nemám to zas tak blízko, dřív to nešlo). Den před tím, než jsem tam jela, jsem se ujišťovala, že vše OK, abych zjistila, že šaty znovu prodaly. A prý ž emi objednají další. Ty mi tma naštěstí zůstaly, ne úplně stejné, stálo to hodně, hodně nervů a hádek, ale nakonec šaty byly krásné, seděly, daly se svépomocí zkrátit a stály tolik, co jinde není ani půjčovné....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Dobrý den, také mám dobrou zkušenost. Salon je ve Strážkovicích 24. Paní je ukrajinka, velice ochotná, milá a trpělivá (byla jsem tam snad 2 hodiny a zkoušela spoustu šatů), šaty za velmi pěkné ceny a kvalita jako jinde.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Dobrý den, mám dobrou zkušenost. Salon jsem našla přes S-bazar, šaty jsem si chtěla nechat ušít podle šatů z filmu a když jsem sháněla salon, který by mi šaty podle mých představ ušil narazila jsem buďto mi řekli, že nemají kapacitu takové šaty ušít nebo si za ně řekli astronomickou částku. Když jsem poslala fotografie paní z Planet salonu řekla, že není problém a cena taky byla příznivá.Dohodly jsme schůzku paní byla velmi ochotná, příjemná, moc milá a hlavně trpělivá. Vybrali jsme střih šatů, který mi seděl a zdobení podle mých představ. Šaty byli do 14ti dnů ušité přijela jsem si pro ně a byla uchvácená řekla bych, že jsou ještě hezčí než jsem si je představovala. Naprostá spokojenost mohu jen a jen doporučit. Nebydlím poblíž cca 220 km a cesta mi za to stála.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Zdravím, nevíte jestli salon ještě funguje? Mate kontakt?
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@barborajozova26 Dobrý den, zajímalo by mě jak jste řešili reklamaci. Mám podobný problém. Mě byly zaslány úplně jiné šaty než byl inzerát na Internetu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?