Měřím 161 cm, budu mít problém sehnat svatební šaty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuju radu. Jsem z Plzně a svatbu mame až 6/2008, ale už teď mam trauma ze šatů Hodně kamarádek a známých mi tvrdí, že měli hrozné problémy se šatama, kvůli své výšce. Že se jim šaty třeba líbili, padli jim, ale že byli příliš dlouhé. Upřesňuji, že mam 161cm a kamarádka 165.Chtěla bych šaty vcelku, ty s kde je korzet zvlášť a pak sukně mi přijdou nějak vyšlé z módy. Když koukam na fotoalba na beremese.cz, tak většina jsou šaty vcelku.Máte nějaké zkušenosti z plzeňských půjčoven a salónů? Děkuji Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nám to blíží :) Po maratonech ve svatebních salónech jsem oslovila švadlenu a aj s mojí velikostí se dostanu po 5tis na ušití a přešití na společenské šaty bude za pár kaček :) Pokud tedy má nějaká z vás problém se šaty doporučuji ušití:) Poradíte mi kde bych sehnala botičky na mini podpadku?Nejlépe bílé?Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
holky přidejte se do nevěsty v plzni :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj holky,já mám svatbu sice až za rok,ale už začínám koukat. Známá mi doporučila salon v Přešticích. Musím říci, super šaty, skoro všechny nový a bezva ceny snad všeho (navíc mi udělaly i kafe :-D ). Teď maj slevy na červenec a srpen 20% na šaty. Prý když bych si nevybrala šaty,tak mi je objednají z katalogu podle výběru a pak zaplatím jen standardní. Prodávaj i prstýnky a oznámení + půjčujou boty. Je to 15 km od Plzně, dle první zkušenosti moju jen doporučit
Odpovědět
Pajmou: zkus ty Přeštice, co jsem pochopila, půjčujou téměř nové boty za 250 Kč a starší modely za 100 Kč. A maj hodně výběr. Asi taky ale záleží,co máš za nohu...
Odpovědět
Profilova fotka
be.re.ni.ka:já jsem sice z Liberecka,ale šaty jsem si vybrala z Plzně ze: http://www.nikkol.cz A jsem spokojená s přístupem výběrem,se vším....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?