Měřím 161 cm, budu mít problém sehnat svatební šaty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuju radu. Jsem z Plzně a svatbu mame až 6/2008, ale už teď mam trauma ze šatů Hodně kamarádek a známých mi tvrdí, že měli hrozné problémy se šatama, kvůli své výšce. Že se jim šaty třeba líbili, padli jim, ale že byli příliš dlouhé. Upřesňuji, že mam 161cm a kamarádka 165.Chtěla bych šaty vcelku, ty s kde je korzet zvlášť a pak sukně mi přijdou nějak vyšlé z módy. Když koukam na fotoalba na beremese.cz, tak většina jsou šaty vcelku.Máte nějaké zkušenosti z plzeňských půjčoven a salónů? Děkuji Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: jo, v salonu nathalia mají nádherné šaty, zkoušela jsem si tam asi 4 a všechny úžasné..
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepší je Ladys, a part a nathalia....ještě kouknu do miriam....
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: já ych chěla ještě do Michelle, mají tam šaty Jasmine a ty se mi moc líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se zrovna v michelle nic nelíbilo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: no to mi ani neříkej :-( Já si je teda stejně chci nechat ušít (Ebay) ale cci si zkusit to, co se mi líbí, abych věděla co objednat a zrovna na www stránkách Michelle se mi jich líbilo celkem dost..
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, objevila jsem jeden salon v Plzni, mají tam docela hezounké šaty, a je to takový zastrčený a nenápadný..jen si vzpomenout kde...a už vím, je to na klatovské třídě nad rondelem, jinak kdysi na bazaru na seznamu bylka slečna, co šaty půjčovala a ještě můžu doporučit šicí salon Eufrosine v purkyňově ulici, kde vám šatky ušijou a celkem levně..kamrádka si tam nechává šít luxusní šaty na maturák saténovo šifonové a asi za 1500Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
anoli85: no já měla podmínku s vlečkou, tak to měla jenom 4....na ostatní sem nekoukala, ale mají krásný obleky...
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: aha, tak to já vlečku mít nemusím, a už máš vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
anoli85, no ještě zítra chci mrknout k peklu ale jinak to vypadá na Nathali
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím zatím všechny slečny :) Když tak běháte po těch salonech, můžete se mi podívat zda mají šaty i na prostorově výraznější jedince? :) Jako vel.54 a 56? Moc všem děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: určitě někde seženeš, ale být tebou tak si je asi nechám ušít podle představ a o moc dráž asi nevyjdou....moje příbuzná tenkrát nesehnala, tak ji ušili šaty v nějakej půjčovně a pak si je tam nechali, takže vlasně platila normální půjčovný, ale kde to bylo nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zkus salon Viktorie,tam siji.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Oběma moc děkuj za odpověď.Měla jsem jednání po Praze, tak jsem zaběhla do 3salonů, potěšili mě, když mi zdělili, že na mé přednosti nemají korzet, ale prý jinak tak tlustá nejsem:) Sukně mi odstávala, ten kus bych potřebovala nahoře :)Kdyby někoho napadla nějaká šikovná švadlena v okolí jdu do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pajmou, mám pro tebe dobrou zprávu.... rozhodila sem trochu sítě a možná pro tebe máš švadlenku...jen aby si měla přibližnou představu.a že se zkusí mrknout i někde na net... tak pí. Hniličková 721849674
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou : p.s. ještě jsem se tu dočetla, že STOKVET šila šaty nějaká Skřivanová, tak jí zkus napsat, jestli ti dá kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: ještě mrkni na http://www.salon-prestice.cz/
Odpovědět
pajmou : ještě můžeš mrknout sem http://www.svatebniaspolecenskesaty.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
A co A&P art ???
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: já měla šaty z LadyS ve Zbrojnické, vedle hotelu Rous měla jsem korzet vel. 54 a sukni vel. 48 ;-)
Odpovědět
Ahoj, chci doporučit salon LadyS, mnoho šatů, milá a profesionální obsluha, prostě super x-) . Například s Ornelou či se salonem Orchidea se to nedá vůbec srovnat.
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se šitím šatů ve Stavebním salonu Sára - Olga Kaňoková ? Prý šije úžasné šaty a za fajn peníze
Odpovědět
Ahoj, z Plzně můžu doporučit hlavně salon AaP Art (vedle radnice). Nádherný šaty a milá obsluha:-) Dobrou zkušenost mám i z Ladys a kupodivu z Ornely. Ale celkově mi připadá, že pokud nemáte vyloženě konfekční postavu, tak je v Plzni malej výběr:-( Já měřím bez bot 181 cm, takže s botama min 185 a ve většině salonů mi byly tak 2 šaty ]-( Takže jsem nakonec nezkoušela šaty podle toho, jaké se mi líbily, ale jaké na mi byly. Nakonec jsem se rozhodla, že si nechám ušít na e-bay.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já byla v Ornele zklamaná, šla jsem tam najisto na Nalon od Pronovias, ¨šaty zašlé šedivé potrhané, ještě jak ty jemnoučké šaty upravují tak byly v hrozném stavu a to říkala že nikomu nesedí a půjčovali je 2x...takže jediná zkušenost v plzni a stačila mi:(
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu doporučit A@P art na náměstí. Paní majitelka je moc milá a ještě mi přešívala šatky, protože mi byli velké v pase. Na pánské obleky je super pánská Ornella, moc milá paní. Za to dámská Ornella je neochota sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Vid Lucko a ještě tam kouřili takže vůně šatů ..... :-x
Odpovědět
Ahoj. Já můžu doporučit Nikkol nad Kauflandem. Příjemná slečna, všechny šaty v super stavu. No a šaty naprosto jedinečné. Neměla jsem důvod chodit jinam.Jo a mají pěkný botky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznačně doporučuji salón Nathalia na náměstí v takovém průjezdu. Po několika dotazech, které jsem mailem posílala do různých salónů a odpověděli mi právě jen z tohoto, jsem se rozhodla tam zajít. Paní je nevídaně ochotná a příjemná, šaty jsou jak ze žurnálu. Jedny krásnější, než druhé, moderní, řekla bych, ře si tam vybere každá nevěsta. Také Vám je samozřejmě upraví - i zkrátí, půjčit si je můžete už ve čtvrtek. Také si veškerou údržbu šatů dělá paní majitelka sama a dokonce je pere RUČNĚ, takže na žádných nepoznáte, že by byly obnošené, jsou opravdu všechny jako nové. Jen si tam musíte zamluvit šatičky poměrně dlouho předem. Já mám svatbu v červenci a šaty jsem si vybírala začátkem října a ty, co jsem měla vyhlídnuté už byly na můj termín zamluvené. Každopádně jinam už jsem ani nemusela jít, protože přístup v tomto salónu je stoprocentí. Ornellu snad ani nekomentovat, kdysi jsem se tam ptala na šaty na maturák...paní byla nepříjemná, dá se říct, že nás vypoklonkovala hned přede dveřmi, když nám řekla, že na mou postavu ani nemají velikost (jen menší). Měla jsem 168 cm a 51 kg....takže už by mě nenapadlo tam chodit.
Odpovědět
AHojky holky, taky se přidám k diskusi. Ve středu jsme vyrazila do prvního salonu ve starém plzenci ( Salon Rozmarýnka ) funguje pouze na objednání, takže výhoda je, že tam je člověk sám a paní se mu věnuje. Celkem dobrý výběr, paní moc ochotná,ale měla tam docela zimu což beru jako velké mínus. Ve čtvrtek jsme šla na jistotu do Nathali ( měla jsme od tamtud šaty na maturák ) šaty nádherné velký výběr, hned jsme si vybrala a byli úplně na mě, cena tedy celkem vyšší, ale co vdávám se snad jen jednou ne? :-) abych něměla výčitky že jsme ještě nešla i někam jinam tak jsme zběhla ještě do ART na náměstí a ještě do toho hned vedle. V Artu milá paní, šaty hezké ale děsně na mě ve všem pospíchala . V tom druhém se mi nelíbilo vůbec nic.Takže jsme se vrátili zpět do nathalii a já si šatičky zamluvila :-) znovu bez problému vyzkoušela a tak jsme si to pěkně užívala, už bylo skoro šest takže tam byl klid. Jinak je tam pořád narváno. Když jsme zkoušela poprvé v 15h kdyžých 5 mínut tam někdo přišel. Ale šatičky, mám tak jsme moc spokojená. Určitě tam vyražte.
Odpovědět
Ještě bych zapoměla, mám jen 161cm, takže všude řešili jen šaty co se dají zkrátit a tech moc není . . . . bohužel. Ale já jsme s těmi svými spokojená na 100% je to přesně to co jsme si vysnila.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jsem se překlepla...nemám svatbu v červenci, ale v červnu. :-D Ale toť detail. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?