Měřím 161 cm, budu mít problém sehnat svatební šaty?

Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuju radu. Jsem z Plzně a svatbu mame až 6/2008, ale už teď mam trauma ze šatů Hodně kamarádek a známých mi tvrdí, že měli hrozné problémy se šatama, kvůli své výšce. Že se jim šaty třeba líbili, padli jim, ale že byli příliš dlouhé. Upřesňuji, že mam 161cm a kamarádka 165.Chtěla bych šaty vcelku, ty s kde je korzet zvlášť a pak sukně mi přijdou nějak vyšlé z módy. Když koukam na fotoalba na beremese.cz, tak většina jsou šaty vcelku.Máte nějaké zkušenosti z plzeňských půjčoven a salónů? Děkuji Lenka
Odpovědět
Ahojky. Já sem si půjčovala šaty v LadyS, a super... A se svejma 165cm sem tam vůbec problém neměla, dokonce mi je ani nezkracolali, nic... měla sem teda korzet a sukni. Podle mě je to trošku lepší, myslím si že se do toho líp oblečeš, a navíc, sukni si můžeš povytáhnout trošu výš, a už není s výškou problém... ;-) Akorát sem vybírala už na začátku března - jednak sem teda měla zrovna čas a jednak sem nechtěla být pak třeba v květnu zklamaná, když by šaty, který by se mi líbili, byli už zamluvené...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už abych pomalu vyrazila, co? A v těch půjčovnách mají nějaké katalogy s těma šatama? Já totiž vůbec nemám představu jaké by se mi líbili. Líbí se mi snad každé druhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem měla šaty z AaP Art na náměstí vedle radnice. Mám 165 cm a byly mi akorát, ale jestli zkracujou to nevim, ale myslim si, že ano. Jinak jsem si byla šaty vybírat na přelomu února a března (svatba byla v červenci) a to je tak akorát doba. Až si půjdeš vybírat, musíš už mít zajištěný datum svatby, jinak tě nenechají šaty zkoušet, aspoň taková je moje zkušenost. Tak hodně štěstí a když si budeš chtít na něco zeptat nebo pokecat přijď do fóra Nevěsty v Plzni II x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, len.z já měla šatičky půjčené v A&P vedle radnice a byly tak vcelku. Jukni do albíka ;-) Já jsem z vás největší prcek, měřím jen 152cm a šatičky mi paní upravila na mojí postavu a byla hrozně moc ochotná, prostě super přístup. Dobré zkušenosti mám ještě ze salonu Miriam (naproti Peklu), tam je paní naprosto profesionální a šije si tam hodně i sama x-) . Já vyrazila na šaty v únoru a svatbu jsem měla 7.7., což bylo hafo svateb, tak mi řekli, že už jdu docela pozdě. Jinak si myslím, že když půjdeš po novém roce, tak by neměl být problém, nebo si tam zajdi teď a zeptej se jich, kdy jim přijdou nové kolekce :-) A lepší než katalogy je, když si ty šaty prohlédneš přímo :-N
Odpovědět
Ahojky ,já měla šaty ze salonu Viktorie,můžeš se mrknout do alba,šijí na zakázku,půjčují,mají bílé,barevné,upraví na výšku atd...děvčata jsou velice ochotné :-) šaty jsem si vybírala 3 měsíce před svatbou a byla spokojená na 100%,bližší údaje můžu napsat do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja mela saty ze salonu Michelle a byla jsem spokojena. Mela jsem taky sukni a korzet zvlast, myslim, ze to prijde lepsi. Taky jsem puvodne chtela saty vcelku, ale tohle mi prislo mnohem vic pohodlnejsi a hlavne jsem se v tom chtela citit dobre. Pani tam byla velmi ochotna a zadny problem nebyl, coz se neda rict treba o salonu Orchidea. Ale to si musi udelat obrazek kazdy sam 8-)
Odpovědět
Tak já měřím 160 cm a měla jsem šaty z Ornely. Je ale fakt, že mi nabídli jen dvoje šaty. Ty první byly stejnak dlouhé a ty druhé byly z nové kolekce a byly zkrácené. Mě krásně padly, tak jsem si je nakonec vzala. Jiné salony jsem neobíhala. Dle mého byly moc pěkné. Svatbu jsme měli 25.8. a šaty jsem si zamluvila v únoru. Čekala jsem právě na tu novou kolekci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to já si zamluvila šatky v Ornele v únoru, ale protože jsem dost vysoká (179cm), tak jsem se domluvila ještě na jedné zkoušce šatů až budu mít koupené svatební botičky -a když jsem si je byla v červnu zkusit s botkama,tak jsem se v nich necítila moc dobře a rozhodla jsem se, že si půjčím jiné...V Ornele mi už jiné nenabídli (mám velikost 42-44),ale během jednoho týdne jsem si vybrala šatičky ve svatebních salonu Miriam, kde mám ty nejlepší zkušenosti - moc příjemná a ochotná paní majetelka. Šatky upravila přímo na mě a pro družičky si se šatkama taky dala práci. Jedny dokonce šila pro malou družičku na míru :-)) Navíc kupuje svatební šaty průběžně během celého roku, tak není problém u ní šaty sehnat.... ty moje kupovala od distributorky při mojí návštěvě salonu a já do nich hned hupsla :-)) Měla jsem je jako první nevěsta :-)) Navíc jsem si u nich v salonu nechala na svatbu udělat nehtíčky, účes, líčení a objednali jsme si tam i prstýnky.... Moc doporučuju :-))
Odpovědět
V salonu Miriam jsou opravdu moc ochotné a milé paní. Já tam byla na účesu a líčení, ale kdybych neměla zařízené všechno ostatní, tak tam bych si určitě vybrala. Skoukla jsem tam i prstýnky, jeden se mi líbil, ale byly to jakoby dva kroužky nad sebou a mě by se líbil spíš jen jeden. A paní majitelka hned volala dodavateli jestli by to šlo jen s jedním kroužkem a to jsem jí říkala, že se chci porozhlédnout taky jinde. Stejnak zavolala, abych měla představu. Takže taky můžu doporučit. V Ornele jsou přece o něco chladnější, ale já osobně si na ně taky ztěžovat nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám osobně takovou zkušenost, že v Ornele byla paní příjemná jen první návštěvě, když jsem si zamluvila šaty, ale když jsem tu objednávku rušila, tak byla pěkně protivná :-( Chtěla jsem se s ní domluvit na případném vybrání nějakého zboží v jejich salonu a nechtěla....samozřejmě má na to právo, protože to má ve smlouvě, ale bylo mi to líto, když jsem jí dávala zálohu 3000,-Kč, i když chtěla jenom 2000,--Kč...nakonec nám dala slevu 1500,--Kč na oblek pro miláčka.... A to se taky vyznamenali, protože nám jeho velikost objednávali v červenci a měl přijít 14 dnů před svatbou a ani se neobtěžovali zavolat,že nakonec ta velikost nepřišla :-(( Nakonec jsme si tam vybrali jiný oblek, který se ale na svatbu nehodil.....Takže jsme svatební oblek na poslední chvíli sehnali v Luggi v Olympii a moc se povedl :-))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj, taky resim zaplacenou zalohu v Ornele. Pani mi rekla, ze muzu jedine vyuzit zalohu za jine pujceni satu. Ale nevim, jestli jde kombinovat s panskym oblecenim. Budeme tedy nejspis v panske Ornele kupovat oblek, pokud by slo prevest zalohu na kupovani, bylo by to fajn. Jsem zvedava, jak dopadnu.
Odpovědět
Moje zkušenost, ač jsem se zatím nevdávala, ale půjčovaly jsme šaty sestře na závěrečnou, je taková, že: Ornela - přístup šílený i na první návštěvě, možná proto, že šaty na závěrečnou není takový kšeft; salon, co je u Klatovské v Sadech 35, neznám jméno - přístup lepší, ale výběr nic moc; Miriam - perfektní přístup, milá paní a ochota vyhovět ve všech směrech, příjemná cena.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem prosla 5 salonu u plzenskeho namesti: A&P Art - strasne ochotna pani, ale dle meho nazoru mala nabidka satu - ze by to bylo velikosti 44? Michelle - opet ochotna pani a satu dost Orchidea - dost maly salon, celkem mala nabidka, docela drahe, ale pani byla ochotna Ornela - chytila jsem tam ochotnou pani - tusim, ze byla svetlovasa, docela i ochotna, velky vymer satu, i barevne, pak prisla asi jeji sefka - tmavovlasa, tak uz tak ochotna nebyla - spis mi pripadala protivna - slibili, ze se co nejdriv ozvou - mela jsem dotaz na siti - byla jsem tam ve CT, je to 2 dny a nevolali Natahlie - moc mila pani LadyS - slecna mela fofr, ale nakonec jsem se dockala, zkouseni nic moc, meli hodne satu korzet + sukne Z meho pohledu jsem zatim sve vysnene nenasla.... Takze budu hledat typove dal, snad jeste nejaky salon najdu.
Odpovědět
Já se vdávám 10.5. a sehnat šaty v Plzni byl pro mě problém. Než byla svatba aktuální, líbilo se mi jich snad sto, ale když jsem si měla vybrat ty jedny jediné, nelíbily se mi žádné:-( Závidím tedy všem, které jste si v Plzni vybraly, já nakonec pořídila v Praze... Jsem neskutečně spokojená. A co mě nejvíc potěšilo je, že si šaty můžu vyzvednout kdykoliv v svém "svatebním týdnu" a nemusím tedy čekat do pátku 9.5. Přeji vám všem vydařené svatby. milé něvěsty! :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-p , já se budu sice vdávat v Praze, ale od Plzně pocházim, měla jsem tam maturák - a svatební šatky jsem měla půjčený ze salonu Natalia (na náměstí) - tenkrát ten salón akorát začínal. Bohužel můžu jen nedoporučit - když jsem si je vybírala, tak byla paní (je to přímo majitelka) úžasná - milá, ochotná, usměvavá. Byla mi dlouhá sukně (měla jsem korzet a sukni), paní mi tvrdila, že to vůůbec neni problém, že až přijdu na zkoušku týden před maturákem, že všechno upravíme, sukni zkrátíme atd. Když jsem přišla na tu zkoušku, byla paní jako vyměněná - protivná, velmi neochotná a šaty mi odmítla zkrátit - délka prý je akorát (holt už měl jistou zákaznici, tak co by se přetvařovala). Takže jsem celej maturák chodila jak bílá paní s šatama "v ruce", abych si na ně nešlapala, prostě hrůza. Samozřejmě to taky odnesly, lem těch šatů (dole) byl pěkně špinavej - ale žádnej flek od vína, nic takovýho, prostě byly urousaný. Můj tehdejší přítel šel ty šaty druhej den vracet (já byla společensky unavená :-p ), paní tam s nim jednala jak s nějakým malým smradem, řekla, že takhle špinavý šaty ještě neviděla (totální nesmysl, rozhodně to nebylo nijak strašně tragický) a nechala si zaplatit úplně nesmyslnou částku za znečištění (už si fakt nepamatuju, kolik to bylo, ale vim, že mě to tenkrát dost zarazilo). Takže tam teda opravdu nee...
Odpovědět
ahoj, já osobně sem se ještě nevdávala, ale byla sem vybírat se setřenkou. Nejdřív sme šli do ornely, tam sice (asi ta vedoucí) nějaký šaty na sestřenku paní navlíkla, ale pořád si stěžovala, že má sestřenka svatební velikost 34 a že moc velkej výběr nemají. Pak sme šli do Nathalie, a tam paní sestřenku doslova obskakovala, šaty sme tam vybrali i další jednání s nima bylo v poho. Pak sem si tam šla vybírat já šaty na svědčení. Když sme tam byli poprvé, měli na dveřích, že vyprodávají večerní šaty, tak sem si myslela, že si nějaký koupim, paní mi řekla že až tak v dubnu, když sme tam byli v dubnu, tak mi paní řekla, že šaty neprodávaj, že mají na prodej jen dvoje ve velikosti 44. Ale zase mě pěkně obskaovala (byla to ta druhá), ochotně mi dávala zkoušet korzety, i jeden, kterej měli novej. No za cenu 1600 pujčovného, sem radši šla pryč, že si ty šaty za tu cenu koupim v nějakym normálnim obchodu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky, tak jak to tu čtu, tak jsem zvědavá na sebe. Jsem z Plzně.jihu a šaty bych si chtěla půjčovat v Plzni. Já jsem spíš vyšší (177 cm), tak řeším opačný problém - aby mi nebyly šaty krátké. Zatím jsem ale ještě nikde nebyla, tak uvidíme.
Odpovědět
anoli85.Mám šaty z půjčovny Nikkol v Plzni. Mám taky bezmála 180 cm a neměla jsem žádný problém.A moc milá obsluha. :-)
Odpovědět
Ahojky,ja jsem z Plzne, ale saty jsem si koupila u Schemy usa v Domazlicich. Jsou velkoobchod a pani majitelka je moc prijemna pani. Rikala, ze maji bezne okolo 500 satu. Uzasny vyber. Mohu vrele doporucit. Ja si saty chtela koupit a dala jsem za ne 6500. Saty ale i pujcuji. Taky pres ne mame svatebni prstynky za super ceny. Je to nejake zlatnictvi ve Kdyni kde maji o tretinu nebo i vic, levnejsi ceny nez co jsme se divali v Plzni. Tady je na ne odkaz kdyby jste se chteli mrknout. http://homepage.mac.com/schemausa
Odpovědět
Profilova fotka
svaticka, a kdy se vdáváš, Jsou to zajímavé stránky
Odpovědět
Vdavam se az 8.rijna 2008. Takze mam jeste nejaky ten patek cas. Ale protoze je to hodne starosti a priprav, tak jsem rada, ze uz aspon saty mam vybrane. Mam trochu strach, aby nebyla zima, ale proste jsem se chtela vdat na svoje narozky. Aspon si to budu lip pamatovat ....... hi hi Ale koupila jsem si u schemy i takovy krasny kabatek pres saty s dlouhyma rukavama, takze i kdyz bude spatny pocasi, tak bych mela byt v pohode. lowe vybrala jsi si u nich nejake saty? Bohuzel ja az do svatby nechci prozradit jaky mam, to by pak nebylo prekvapko.........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vdávám se až začátkem června 2009, ale už teď přemýšlím o šatech. Chci si je nechat ušít, ale nejdřív bych chtěla oběhnout pár plzeňských salonů, abych věděla, co mi sluší. Samozřejmě jim nebudu říkat, že si je nechci půjčovat, ale když tu čtu, že některým holkám v salonech řekli, že jdou zkoušet moc brzo, tak mám trochu strach.. Má někdo s touto situací zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já se vdávám sice až v srpnu, ale šaty už lovím také teď. Mimochodem jsem zjistila při zkoušení šatů na maturák, že například v Plzni v Ornelle jsou dost nepříjemný (když chytnete špatnou směnu). Dokonce, protože mám větší prsa se mi prodavačka div že nesmála a pokořovala mě, že mám velký prsa, že stejně nic lepšího než nějaký ukrutný šaty od nich, nenajdu...nenechte se vyvést z míry. Od kamarádek vím, že třeba v LadyS je to docela fajn a taky na Pětatřicátnících je jedna malá půjčovna a ta je prý také fajn....ale já osobně šaty kupuji z bazaru na netu....za mnohem nižší cenu než je půjčovné a budou napořád moje...
Odpovědět
Ahojky, na Pětatřicátnících jsou malé půjčovny dvě, ta jedna je nová, jak jsou solárka, mají tam úplně nové šaty, sice málo, ale hodně pinceznovský styl, někomu se to třeba bude hodit. Ornella-velmi špatné zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je fakt....
Odpovědět
Čauky, taky je jedna nová půjčovna na Karlovarský, jakoby nad kruháčem u Kauflandu jmenuje se Nikkol - tam mají suprový šaty. Měla sem je od nich půjčený a nedávno sem tam byla s kamarádkou a byla nadšená. Mají tam tak trošku extravagantní šatičky, ale nejen ty... :-D určitě doporučuji, mějte se...
Odpovědět
Profilova fotka
o Nikkol jsem také slyšela...a docela chválu....
Odpovědět
Ahoj já mám svatbu 6.6.2009 a v pondělí se chystám prjít si nějaké salony abych věděla jestli mi něco padne do oka. Mám z toho docela strach. Na netu jsem našla šaty svých snů, ale pochybuji, že je tady seženu. V úterý tady poreferuji jak jsem dopadla a jaké mám zážitky. Salón ornela ale raději vynechám! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
orchidei: ani se nedivím, já byla zkoušet v úterý a šatů tam moc nemají a obsluha se taky dvakrát nepřetrhne. Doporučuju zajít do Lady's a Nathalie
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mě se nejvíc líbili šaty ve Zbrojnickej- Ladys, na náměstí - part, ještě se chci mrknout k peklu, ale zamluvím si je nejspíš v nathalia ( v pasáži mag elektro). nikkol je prý dost extravagantní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?