Měřím 155 cm. Seženu svatební šaty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky,mám takový malý dotaz. Dneska jsem byla ve svatebním salonu v Ostravě, kouknout se po šatičkách :-) a normálně mi řekli že jsem moc malá, že na mě šaty nemají. Možná se jim spíše nechcou zahýbat a tak se Vás chci zeptat jestli máte některá taky takovou zkušenost. Já si myslím že zase tak malá nejsem .. měřím 155cm.. :-N Chtěla bych vědět jestli teda někde na sebe šaty seženu nebo si je budu muset nechat ušít :-N Díky za rady Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
dadulam bohužel, my prckové to máme trochu horší, ale jestli sis četla tuhle diskuzi tak jsou tu i ženušky menšího vzrůstu než ty a sehnaly šatky v poho, taky jsem se toho bála, ted už se nebojím ani toho , že bych je nesehnala , ale jak v nich budu vypadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já měřím 152cm. Byla jsem ve spoustě salónů, ale v žádným jsem se s neochotou nesetkala. Teda v jednom mi řekli, že jsem moc malinká, ale že na takové nevěsty jako jsem já, budou šatičky teprv objednávat (asi zjistili, že opravdu všechny nemáme přes 170cm) ;-) A spíš mi všude řekli, že jestli si vyberu nějaký korzet, takže sukni mi ušijou přímo na míru, že je spousta malinkých holek, takže se jim to pak neztratí. Taky jsem nejdřív měla velké obavy, že mi nabídnou jen tak dvoje šaty a já budu ráda alespoň za nějaký, ale byl to pravý opak. Nabídli mi jich všude tolik, že já pak byla bezradná a nevěděla jaké. :-D No a nakonec jsem si vybrala šatičky vcelku (jsou s vlečkou, užší a rozšiřují se až od kolen) a upravit také jdou a nebude to vůbec poznat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem myslela, že spíš budu muset brát to, co je a nebudu si moct vybírat, ale byla jsem fakt překvapená. Nejdřív teda ne. Poprvé jsem byla v salonu v Buštěhradě, kde mi nabídli jedny šaty a byli silně neochotní něco upravovat. Prostě jsou dlouhý a hotovo. Ale potom jsem navštívila Adinu a nastal obrat o 360 st. Vážně super přístup. Když jsem se ptala, jaký mají kratší nebo z jakých si můžu vybrat, jen ukázali na velikost a řekli vyberte jich co nejvíc. Všechno se dá upravit. Prostě vám dáme širší kolo a bude. Nakonec jsem vzala hned první šaty, které jsem tam měla na sobě. Potom jsem samo ještě zkoušela, ale do prvních jsem se zamilovala. Takže já tedy doporučuju Adinu, kde mají neuvěřitelně vstřícný a profi přístup!
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, čítam si túto diskusiu v podstate kvôli mojej kamoške - má 152-153 cm, a veľkosť topánky 33-34, takéto topánky ani poriadne vysoké opätky nemajú :-| ...
Odpovědět
Profilova fotka
marya: tvoji kámošku uplně chápu protože já mám otevřené botky 33 a uzavřené 34. Ať se podívá na roub-boty.cz uplně úžasná firma. Kupovala jsem si od nich plesové botky a jsem moc spokojená. Na těch stránkách mají tak desatery boty ve vel. 34. A co se týče výšky tak měřím 150 cm takže si se sháněním šatů ještě užiju.
Odpovědět
Ahoj, tak já se taky hlásím k prckům, mám 157 cenťáků a docela jsem se taky bála, že mi všude řeknou, že jsem moc malá, ale kupodivu - sice mi všude opravdu řekli, že jsem malá, ale že není problém. ;-) Šaty ve všech salonech mohli zkrátit a patřilo to ke standartu. Akorát co jsem slyšela, tak třeba v Andělském ti když si vezmeš korzet a k tomu sukni, tak sukni ti shrnou v pase - tam to prostě zkrátit nechtějí. ]-(
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem byla znovu v salonu kde mám zamluvené šaty. řekla jsem jim, že boty na 9 cm mít prostě nebudu, že bych se v nich přizabila a pořád se kontrolovala a den bych si neužila. šaty jsem znovu vyzkoušela a nakonec jsem zjistila, že můžu mít boty na 7,5 cm podpatku, to už se dá v pohodě zvládnout. zkracovat je opravdu nechtěli a když jsem si je pořádně prohlídla ani by to nešlo. takže se to nakonec takhle vyřešilo. tak jsem fakt ráda. a když jsem je zkoušela, tak přišla ještě menší a drobnější holčina než já a ta už měla problém. vyzkoušela si jedny šaty, ty jí zrovna neseděly a pak koukala po mých. ale řekli jí, že už jsou zamluvené. i když ne na její termín, tak to jsem moc nepochopila. úplně to vypadalo jako by jí je nechtěli půjčit. nebo jestli je v té době budou připravovat pro někoho jiného nevím. tak odešla s nepořízenou. tak pevné nervy při vybírání. mějte se
Odpovědět
Ahojky Dadulam, tak to gratuluju, že ti to nakonec takhle vyšlo, je fakt, že ty podpatky devíticentimetrové jsou fakt šílenost, dyk by se na tom člověk přizabil. Přesně takhle jsem taky uvažovala a nenechala jsem se zblbnout a zůstala u mých prošlapaných botiček, které jsou mi nádherně a jsou na menším podpatku. Tenhle den si každá z nás chce pořádně užít a ne se trápit s otlačenýma nožičkama a ještě ke všemu s puchýřem.... 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky, měřím 154cm + podpatek cca 6 cm. Hledám šaty s lodičkovým výstřihem jako na fotce v mém albu. Pomůže mi někdo prosííím??? Jsem ze Zlína. Předem díky všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já měřím 160cm a měla sem docela problémy sehnat šatky podle představy. Boty na 6cm mi sice pomohly při vybíraní, ale to jsem ještě netušila, že mi tak oteče noha, že v těch botech nevydžim stát ani přes obřat. ;-) Tak že jsem byla docela komická nevěsta, kterou musel skoro manžel podpírat u otáře ;-) Tak trapně mi už hodně dlouho nebylo. No nakonec jsem to odchodila ve starých rovných páskových botech a dopadlo to dobře. Dneska se to mu musim jen smát na DVD, když pozoruji mojí první společnou chůzi od oltáře s manželem.( opravdu tam kulhám) :-N
Odpovědět
ahoj holky,taky se k vam pridavam. Mam 154 cm a mela jsem botky s 6 cm podpatkem. Se satama jsem nemela problem, zkratili mi je a vypadaly nadherne. Pokud jste nektera ze Zlina tak navstivte svatebni salon Dany Svozilkove,vyhovi vam ve vsem.
Odpovědět
Jojo, u Svozílků jsem byla taky moc spokojená. Mám 156 cm a velikost tak 32/34 a na výběr jsem dostala spoustu šatů. Martino, zkoušela jsem tam i šaty s lodičkovým výstřihem, ale hladké, neměli zdobený korzet. Možná by ti ho ale přizdobili, to prý není tak velký problém. Určitě tam zajdi, jsou tam moc ochotní. Byla jsem i ve Zlíně v Comfortu a v Dianě a taky se tam pár šatů na mě našlo.
Odpovědět
Článek se načítá
Jak tak ctu tak je to asi o ochote a ne o tom,ze by nemeli saty,ze? ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, taky jsem jedna z vás:-) Já jsem si šaty nechala ušít. Jsou nádherné a teď nevím kde bych je mohla prodat. Kdyby jste věděli o nějaké drobné nevěstě, tak jí ráda pomůžu. Jinak já jsem ze salónu byla zoufalá. Ve všem co na mě navlíki jsem vypadala jako přezdobený dort. Chtěla jsem šaty vcelku a ty nikde neměli.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Nevím, jak v Ostravě, ale u nás ve Zlíně to určitě nebude problém. Tak jak psaly ostatní zdejší nevěsty. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?