Kde seženu svatební šaty? Měřím 186 cm

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky! Chci se zeptat je tu někdo kdo má taky, jako já, trošku nadprůměrnou výšku? Měřím 186 cm a musím říct, že mám docela problém sehnat na sebe šaty :-( . V jednoum salónu mi dokonce řekli, že jim od návrhářů chodí šaty dlouhé, ale že je musí zkracovat neb 90% nevěst má výšku kolem 165-168 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem holky taky zvědavá......jak budou vypadat ty fotky.........hlavně mám obavu, že svědky vůbec nepůjde vidět:-D Šaty jsem sehnala docela v poho i když mi většina byla krátkých. Ale měla jsem na to 2 měsíce a koupila jsem si společenské šaty a je to podle mě v pohodě, alespoň se v tom nezabiju.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, dost dlouhé, neznamená dost dobré :-D . Je to tak.... Zatím nebyli žádné na 100%, ale uvidíme v pondělí jedu na další. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinak: tak preju, at konecne najdes (jeste mas elan? ;-) )... pak poreferuj, zda a kde jsi nasla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pavlinak, já mám teda "jen" 180 cm, ale problém se sháněním šatů jsem měla taky. Nakonec jsem sehnala salon, který si k již existujícímu korzetu došije na mou výšku sukni. Ale jinak si z toho moc nedělej, v 70% salonů mi ani nechtěli nechat vyzkoušet žádné šaty, že na mě nic nemají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky...je to kříž :-D s tou výškou... :-D . V pondělí jedu do Příbrami, tak uvidíme.... Sarinecka: S tím došití té sukně, to není špátný nápad...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem dnes byla v dalších půjčovnách. V každé z nich vyštrachali alespoň dvoje delší šatičky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinak: mas je v albu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ktere mate vysokeho pritele/ manzela: nevite, kde koupit pro nej dlouhe spolecenske kalhoty? kde jste nejake sehnali? muj ma 191 cm a koukali jsme v Praze v C&A a v Nextu, ale nic, vsechno kratky, i kdyz to byla prodlouzena delka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem měla s půjčením svatebních šatů dost problém (183 cm). Když jsem zašla do města, odkud pocházím, majitelka mě označila za nadstandardní a tudíž do jejích šatů jsem prý zcela nevhodná. Dost jsem si návštěvou tamějšího salonu zkazila náladu :-|. Nakonec jsem sehnala v Praze a nemají chybu :-). Teď ještě mi zbývají koupit botičky...budu se muset spokojit se skoro žádným podpatkem. V obuvi zatím jen vzdychám při prohlížení nádherných bot s vysokým podpatkem a vždy se odporoučím k zatím neúspěšnému hledání nízkých bot vel. 42 :-)...přeji všem high-nevěstám co nejlehčí přípravy na jejich den 8-)!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem, pro Luccii: my koupili oblek pro přítele v OP Prostějov, měli tam velký výběr, a délka super, přítel má 188 cm a ještě budem zkracovat pár čísel, tak to zkus tam!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, botičky to je i pro mne horor....přítel by rád, abych nosila vysoké podpadky (měří 194, já 185), ale ostatní chlapi ze mne pak mají ještě větší komplex, neb 8 cm podpatek= já výška 193 a to už jsem fakt eifelka na druhou :-D , takže radši nižší podpatek a to i z praktických důvodů, přece jen na svatbě se musí v botičkách min. 12 hodin vydržet. TO LUCCII: ano šatičky mám v albu, ale ty pravé, vybrané musím vymazat , neb pan budoucí ženich je pěkně zvědavý... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinak: Jsem na tom s přítelem podobně, také mě svádí ke koupi vysokých podpatků, ale já musím odolávat - ze zkušenosti nejen, že chlapi mají komplexy, ale často i menší kamarádky a kolegyně si vedle mě připadají nesvé a neustále moji výšku komentují a navíc se nevejdu do tramvaje a autobusu, a to pak už jde i trochu o život :-D!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, jasne, ja se taky priklanim k nizkym podpadkum - byla jsem uz na par svatbach jako host a vzdycky tam nekdo lamentoval nad odrenymi nozkami kvuli vyssim podpadkum - takze ja tak max. 2-3 cm a vic ne, ja dbam hlavne na pohodli a stejne pod temi saty nebudou moc videt, nee? ;-) markulina: moc diky za tip - OP Prostejov znam, ale nenapadl me... snad jedina nevyhoda - maji tam vsechno trosku drazsi a pritel za ty kalhoty nechtel davat tolik
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinak: a kde jsi nakonec satecky sehnala? v Pribrami? a kde? skoda, ze je nemas v albu - nesly by tam dat aspon na chvilku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pro vyšší holky doporučuji svatební salón Buštěhrad u Kladna. Supr výběr, řada doplňků...Dále i Ornella Plzeň.
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinak: no sice je jeste brzo do svatby, ale diky diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte některá kde se dají sehnat pěkné botičky na nižším podpatku? Jo a do čeho oblečete pana ženicha???
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek ja mam 180 cm a s satama jsem mela velky problem zaujaly me pouze ctvery a to jsem obehla vsechny pujcovny v plzni nakonec zvitezil salon Michelle na namesti protoze tam meli dost dlouhou sukni a hlavne i v moji sirce tzn korzet vel 38 a sukne 42 a botky jsem objednala po netu od firmy texevo s primerenym podpatkem a pritel (dnes uz manzel) ma 190 cm a oblek jsme pujcili take v Michelle - pani mu prodlouzila kalhoty a v pase mu je trochu zuzila :-) Jinak svagr ma 203cm a to jsme mysleli, ze si bude muset na jeho svatbu nechat oblek sit ale nakonec na nej sehnali pujcit nekde v praze moc peknej a nebyl drahej. Kdyby mel nekdo zajem zkusim sehnat foto nebo misto kde to bylo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
povlinak: moje saty jsou tvoje c.15 ale s jinou sukni. a koukam ze si je musela zkouset tesne pred tim nez jsem si je odvezla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, šaty 15 se mi moc líbily, ale nakonec jsem si vybrala úplně jiné, který nemam ani v albumu, kvůli ženichovi šmuchalovi. Ženich má 193 a v sobotu vyrážíme něco poschánět, asi vyrazíme směr Plzeň... Přemýšlím o šedivém obleku, aby ho mohl pak ještě unosit. I když půjčovné u chlapů není tak vysoké, že? Tušim cca 1000Kč? Lenishine: s tím e-bayem už mne dost holek překvapilo...všechny holky z toho jsou nadšený. Jak to, že to ušijou takhle dobře bez zkoušky? To jsem blázen.... Tarantulka: Máš odkaz na tu firmu s botama? Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem to tu firmu vyčmuchala.. :-D vypadá to, že tam mají dobrý výběr, tak pro vaše info: http://www.texevo.cz/texevo2/texevo2....
Odpovědět
Profilova fotka
Tarantulka: jen ten systém objednání je nějak zmatečný....poradíš?
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinak - tak neco mas v IP a jmeno je p. Votava
Odpovědět
Profilova fotka
tarantulka: tak kjsem jim psala a dnes odpověděli, že jsou velkobchod a dodávají jen do obchodů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny tak to zkus v ty snaze.... ja jim napsala ze jsem je tam objevila ale ze potrebuju o cislo vetsi jestli nemaji nejake jine obchody v blizkosti a on mi nabidl ze mi je posle, asi se boji ze kdyz je nemas vyzkousen tak ze by treba mohli byt komplikace... no zkus tu snahu treba je tam dostanou.... oni jsou velkoobchod to je pravda asi nechtej aby se to "premnozilo" :-)) mas jeste dost casu na shaneni tak to zkus v ty snaze :-)
Odpovědět
pridavam se ke skupine "vyssich" :-D mam teda asi jen 182 (nevim presne nemerila sem se uz dlouho ale snad uz nerostu) svatebni saty jeste neshanim ale kupovani obleceni na denni noseni je teda pro me dost hororovej zazitek (vršky č.40 a kalhoty č.44) fakt se pri nakupovani bavim :-)
Odpovědět
jo a jeste nekdo tady psal ze na svatbu neni dobry vysoky boty ze pak boli nohy - no muzu rict z vlastni zkusenosti (jako host) i kdyz mate botky s malym podpatkem porad sou to jakoby lodicky takze ty nohy sou v tom odreny a bolavy uplne stejne :) ja sem treba s sebou mela normalka na prezuti po pulnoci papuce a nevesta litala v pantoflich uz od 8 (stejne to nebylo pod satama videt) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kata: supr nápad, na ty papuče pod šaty :-) , to asi aplikuju....Myslím, že když budou nožky v pohodlíčku, tak nevěsta víc vydrží :)
Odpovědět
pavlinak: presne :-) souhlasim, a navic stejne nikdo nic nepozna pokud teda nechas sukne dole :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?