Kde seženu svatební šaty? Měřím 186 cm

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky! Chci se zeptat je tu někdo kdo má taky, jako já, trošku nadprůměrnou výšku? Měřím 186 cm a musím říct, že mám docela problém sehnat na sebe šaty :-( . V jednoum salónu mi dokonce řekli, že jim od návrhářů chodí šaty dlouhé, ale že je musí zkracovat neb 90% nevěst má výšku kolem 165-168 cm.
Odpovědět
@pavlinak Ahoj Pavlí, koukám se, že Tvůj příspěvek je sice starší, přesto to zkouším. Mám ještě o 1 cm více než ty. Děvčata tady komentují šaty č. 9 ve Tvém fotoalbu, ale asi už není funkční nebo nevím, jak si ho zobrazit. Ráda bych se podívala na šaty, o kterých tady byla řeč. S tou naší výškou je to vážně peklo. My budeme mít svatbu na konci srpna, ale šaty pořád nic. :-( Jak jsi to nakonec vyřešila?
Odpovědět
@kacamar Ahoj, při procházení diskuze na téma vysoké nevěsty atd. jsem narazila na Tvou zprávu. Mohu se zeptat, v jaké půjčovně jsi byla? Já už mám za sebou 5. salon a stále nic. Prosím, prosím o radu. Al
Odpovědět
@jaral Žádný problém, nechte si šaty ušít! Ráda Vám je ušiji, už jsem šila i na vyšší nevěsty.
Odpovědět
A na jakou výšku jsou většinou šaty v salonech prosím?
Odpovědět
https://www.facebook.com/Svatebn%C3%A... mohu vřele doporučit! Paní je velice vstřícná, poradí, šaty, které od ní budu půjčovat jsou původně šité na nevěstu, která má kolem 190 cm, šila jí je na míru, ale vzhledem k tomu, že nemá dostatek peněz, pouze jí je půjčí. Za půjčení dávám 6000 Kč, ale co jsme se bavili, tak je schopná ušit šaty na míru třeba do 13 tis. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My měly opačný problém, nikde nám nechtěli šaty zkrátit..koukám, že každá postava má něco :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Taky by mě zajímalo, na jakou výšku dělají běžně šaty v salonech... nevíte?
Odpovědět
@verus07 Nechte si šaty ušít, většinou to není dražší, než půjčovné. Jestli jste z Prahy, mohu nabídnout své služby.
Odpovědět
@verus07 Dobré značky většinou šijí šaty ve třech délkách, ale salony u nás objednávají jen jednu, asi tu prostřední.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?