Jak se cenově pohybuje ušití šatů? Salon Madora

Profilova fotka
Ahoj holky, měl někdo ušité že svatebního salonu Madora? Nevíte, jak se to cenově pohybuje usiti šatů? Děkuji ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přímo na míru ne - vybrala jsem si z výprodeje, ale ještě mi je upravili podle mých křivek :-). Každopádně můžu doporučit, příjemné a ochotné paní a švadlenky, precizně ušité šaty a podpora českého krejčovství :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc a jak se to tam pohybuje cenově?
Odpovědět
Já měla před dvěma lety od Madory za 16500 Kč. Šaty měly velký úspěch.14 dni po svatbě byly prodané a investice téměř nazpět. Za mě mohu doporučit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si je byla objednat minulý týden, takže můžu dát čerstvé info :-). Budou mě stát něco málo přes dvacet tisíc, ale paní říkala, že jsem si vybrala jeden z nejdražších modelů - ručně došívaná krajka, že kdybych ji nechtěla, tak jsme hned třeba o čtyři pět tisíc níž :-D. A přístup byl skvělý, měla jsem z toho fakt radost a dobrý pocit :-). Tak jsem zvědavá, co dál, za dva týdny si jdu vyzkoušet základ :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@darabella moc děkuji za info🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa moc děkuji za info🙂Asi tam zkusím taky zajet😁Za podivani nic nedam🙂
Odpovědět
@jelipe91 není vůbec za co :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem si nechávala v Madoře šít šaty kompletně podle svého návrhu a i přesto, že na šatech byla velmi drahá krajka a zpracování a ušití bylo podle švadlenek dost obtížné, se cena šatů včetně spodnice vešla do 20 000,-. Rozhodně vynaložených peněz nelituji a doporučuji, budeš mít šaty přesně na svou postavu a podle své představy :-)
Odpovědět
Mela jsem z Madory saty, ted v prosinci. Saty tak, jak jsem si je namyslela. Vse sedeli jak melo. Jedine co byl problem byla otviraci doba. Pisou do 3, ake kdyz byla zkouska na pzl druhu ,pani uz spechala ve 2 na autobus. Takze jsem musela jezdit ma 1, coz z Brna docela makacka, aby to slo udelat s praci l. V sezone to mozna budou mit jinak. Crna satu 18.000, zavoj 700. Tylova sukne, body na zip s knoflicky, krajkou a rukavy. Jeste bych dala bacha na spodnici. Nejak automaticky mi vrazily kruhovou ikdyz jsem jasne rekla, ze se mi nelibi jak se kruh zveda pri sezeni. Odpovede, ze s tim nejde nic delat mne prekvapila ( koupila jsem obyc tylovou spodnici avse bylo ok).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za zprávy, čím víc mě to přesvědčuje, 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební šaty na míru Vám ušijeme i v našem salonu. Adeleine Brno a Židlochovice. Ceny jsou velmi podobné.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?