500kč za zkoušku ve svatebnim salonu? Nikdy!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj (budoucí) nevěsty, tak již pár týdnů patřím mezi ty budoucí nevěsty, ale to co jsem zažila o to se musím podělit. Původně jsem se vůbec zapojovat nechtěla a jen číst nicméně nemůžu jinak. Včera jdu do Adiny a nestačím se divit když najednou slečna mi řekne, že se vybíra poplatek za zkoušku šatů? Ptám se tedy kolik a odpověď mne dostala naprosto do kolen! 300 Kč za první hodinu a 100 Kč za každou půl další půl hodinu. Přijde mi, že jsou padlý na hlavu!!! Všude jsem byl přes hodinu a půl minimálně. Šaty si stoprocentně v salónu půjčim, ale 500 za zkoušku teda rozhodně nedám. Jinak moje kolegyně v Adine byla a mluvila o tom, že většina šatů již půjčená byla a vidět to na nich je. V Praze je tuna svatebních domů a tím to se rozhodně u mne Adina odepsala. Jsem zvědavá na názor Vás ostatních. Přijde mi to jako nátlak, že když sem v tom za 500 tak si to vemu. Nepodporujte zloděje!
Odpovědět
Profilova fotka
@lalkaamichal A víte, co je nejbláznivější? Že to celé spustila andy_s, když kritizovala budějovickou NUANCI za poplatky a přístup, přestože měla na mysli jinou firmu... A když se omluvila, že to nebyla NUANCE, tak stejně, jak bývá u překritičtělých lidí zvykem, napsala, že na NUANCI něco špatného slyšela. No není to tu s vámi švanda? Blažek
Odpovědět
@nuance_pronovias Ne, je to přesně naopak. K tomu omylu z její strany došlo, protože vás měla podle referencí zafixovaný jako špatný salon a proto se jí to prohodilo s jiným špatným salonem. To se prostě občas stane. A vaše snaha shodit kohokoli, kdo má jiný názor než vy, je také k popukání nemyslete si, pod vaším svícnem je také prča...jen se tam nedokážete podívat.
Odpovědět
@nuance_pronovias Největší prča je, jak jste tu pozurážel svoje zákaznice.
Odpovědět
@nuance_pronovias čili vy jste vlatně všechno udělal dobře, chápu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andynova75 Tak to je zajímavé rozuzlení.
Odpovědět
Jen to tu pročítám a už se docela musím smát. Takto to asi v praxi vypadá, když se razí heslo..Náš zákazník, náš pán. . zřejmě to v některých salonech funguje opačně..Náš salon, náš pán... Jsem ráda, že jsem zvolila salon menší, s ochotnými zaměstnanci, neuvěřitelným přístupem..na druhou stranu, asi bych teď raději šla do Adiny a zaplatila za hodinu zkoušení 300,- než přijít do salonu, kde je tak příjemný pan majitel.. Je to na vás, vy jste si na serveru pro nevěsty udělal reklamu velmi kvalitní. . A to se přiznám, že pokud bych na nějaký salon slyšela chválu a zákaznice by byla tak moc spokojené, tak bych zaplatila i ten poplatek . Jak psala paní majitelka z Adiny, za zkoušku make upu si taky platíme. S klidným svědomím musím říct, že právě v Agnes bych ten poplatek klidně zaplatila, protože když tam jdete na zkoušku cítíte se tak dobře, že se vám ani odejít nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebnicentrumadina @nuance_pronovias To je právě krásné na těchhle fórech. Že se tak krásně ukáže rozdíl mezi profesionálem a "profesionálem". Případně mezi slušným prodejcem a arogantním hulvátem. A hned mě to motivovalo mrknout na stránky Adiny, poplatky nepoplatky...
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava Výtečně. A tím je i napraven zcela zavádějící název tématu.
Odpovědět
@nuance_pronovias Název diskuze musíte brát s nadhledem, něco jako novinový titulek. Ale máte pravdu, já bych tam viděla něco o onucích nebo jak to je ...
Odpovědět
Pročítám diskusi a nevidím problém - pokud nechci do salonu, kde se účtuje poplatek, tak tam prostě nejdu... Pokud poplatek zaplatím, a šaty si vyberu, odečtou mi ho od celkové částky... Prostě pravidla trhu - chceš - ber, nechceš - nech být... Když někdy prohlížím některá alba, kde mají nevěsty desítky šatů, které zkoušely, tak vrtím hlavou - neberu jim to, ale připadá mi to už prostě moc...
Odpovědět
@nuance_pronovias Tak podle Vašich příspěvků jsem ráda, že jsem ve zmiňovaném salonu nebyla :D Opravdu zajímavé rozzuzlení. A jinak ano - slyšela jsem to od kamarádek a slyšela jsem to od asistentky v jiném svatebním salonu. Bohužel mají zřejmě pravdu, jinak byste se tak neoháněl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ve kterém salonu jste to vůbec nebyla?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den , nedalo mi to a minulý týden jsem se zaregistrovala. Jsem majitelkou svatebního salonu NEVĚSTA Praha. Předesílám , že my ZATÍM , ale opravdu zatím, poplatky nevybíráme. Přečtěte si , prosím , následující postřehy z našeho salonu. Bohužel jsem po Vánocích nemohla najít šikovnou zaměstnankyni a byla jsem v salonu denně. A nestačila se divit. Myslím ,že pod tyto postřehy by se podepsala většina salonů . Proto se nedivím pani Novákové z Adiny , že poplatky zavedla. My zavádíme od 1.1.2016 , kdy začíná hlavní svatební sezona. Zde naše zkušenosti : ://www.svatebni-saty-nevesta.cz/novinky/usmevne Prosím ,udělejte si čas a přečtěte si to a pochopíte , proč poplatky. Přeji krásný den ing. Eva Macháčková
Odpovědět
@nevesta_praha - jj, vše je v lidech - na obou stranách - jak na straně zákaznic, tak na straně personálu.
Odpovědět
Dobrý večer, rád bych tlumočil nabídku jednoho z členů naší Asociace značkových svatebních salonů, který se zájmem sleduje tuto diskuzi. Tato nabídka je určena přispěvovatelkám, které zde diskutují - a právě jim jeden z našich členů a majitelů významného svatebního salonu nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si práci obsluhy ve svatebním salonu např. na 1-2 týdny, aby měly možnost poznat i tu druhou stranu a získaly tak objektivnější názor na celou problematiku. Tak pokud by některá z dam měla opravdový zájem, napište mi do pošty, velice rád Vám zprostředkuji kontakt. Jinak přeji všem majitelům pevné nervy při takovýchto diskuzích, budou je potřebovat.
Odpovědět
Já třeba dělám v zákaznickém servise a někteří klienti chodí s nesmyslnými pozadavky..někteří se chovají, jako by byli našimi jedinými zákazníky, někteří začnou jecet kvůli něčemu, za co já nemůžu, někteří jsou zase dost pomalí a nechápou absolutně nic.. A víte co já dělám? Chovám se ke všem stejně, protože miluju svoji práci a všechno to jsou klienti. Rozhodne je nepomlouvám na netu a nezadam po nich poplatek za moje služby. U některých salonu si říkám, proč tu praci vůbec dělají, když nevěsty uz ve dveřích považujou za podvodnice a vysloveně je obtěžuje, když si někdo vyzkouší víc jak troje šaty a když nedejbože přijde s kamarádkami nebo miminkem ..
Odpovědět
@nevesta_praha Dobrý den, článek jsem si přečetla a mam takový postřeh. Já sama pracuji s lidmi a při tom počítám s tím, že narazím jak na lidi, kteří mi budou milí a v podnikání budou přínosem, tak i na pravý opak. Pracuji i 15 hodin denně a preci by mě nenapadlo navýšit, protože na mě někdo není milý, nebo vybere jinde. To je riziko práce s lidmi. Všichni víme, že do salonu chodi i lide, kteří si půjčit nechtějí, ale těch je přeci jen menšina. Nějakých pár příběhů o špatných zákaznících, věřte mi, mám jich spoustu. Přeci tim nechcete zdůvodnit poplatky? Takoví zakazníci jsou v podnikání standartní. Co se týče Vaší nabídky @azss , většina z nás jsou lidé, kteri do práce chodí a mnohdy to mají těžší, než prodavačky ve svatebním salonu. Tedy si nelžete do kapsy, že je to kvůli Číně a bla bla. Jen to jen o lidech
Odpovědět
@nevesta_praha Prezentovat na stránkách, které mají propagovat váš salon, takovýto článek, mi opravdu nepřijde vhodné. Já, jako potenciální zákaznice, bych po přečtení okamžitě řekla, že tam tedy ani omylem. Upozorňování na tyto věci je dětinské a arogantní, ach, jak vám ubližují. Lidé jsou různí a umí si různě vážit práce druhých, ale to si musí srovnat každý sám se sebou. Vy máte být profesionální za každých okolností, stejně tak kdokoli jiný z nás. Všichni někde pracujeme, někteří z nás se také za den dostanou do styku s mnoha lidmi a ti lidé jsou nám občas protivní. Ale nikdo z nás by si asi nedovolil o nich napsat článek na své webové stránky, tím bych se na vašem místě opravdu neprezentovala. Já bych k vám nešla, měla bych strach, abych se taky nestala jednou nevěstou z vašeho článku...
Odpovědět
@nuance_pronovias Ve Vašem salonu samozřejmě. Kdybyste to tu pořád nerozmazával, tak to všem bylo již dávno jasné. Ve Vašem salonu jsem nebyla. Do Vašeho salonů nepůjdu. A nebudu se snižovat na Vaši úroveň. Přeji Vám hodně úspěchů (bez ironie) :-)
Odpovědět
@xpila nehledejte za tím nic, co tam není! Právě kvůli takovému utočení se podobných diskusí neúčastním! Ale tohle mi přišlo líto, protože jsem se o této diskusi dozvěděla na jejich fb, a já s nimi měla jen skvělou zkušenost! Hlavně proto, že jejich šaty mne baví a já jsem měla krásné orginální šaty a ne šusťákovou šlehačku, kterou nabízí v mnoha salónech. To jen na vysvětlenou, nevím, proč se musí v podobných diskusích jen útočit!
Odpovědět
@azss Pracovala jsem nějakou dobu v obchodě s pánskými obleky, tedy obdobná práce. Bylo to náročné, bylo to zajímavé, bylo to i zábavné. A světe div se, mám jinou práci, která mě baví, ale zodpovědnost a náročnost je někde úplně jinde. Myslím, že většina nevěst jsou myslící a pracující osoby, které dokážou pochopit, co práce v salonu obnáší a dokážou ji porovnat se svou prací. Myslím si, že pokud někdo v salonu pracovat nechce, nemá to dělat. Dát možnost "pracovat" v salonu je sice hezké, ale uniká mi smysl toho, čeho tím chcete dosáhnout. @nevesta_praha Ale tohle je prostě práce s lidmi. Takhle to chodí všude, kde se s lidmi setkáte a všude, kde jste vázáni na někoho dalšího. Jasně, že to není ideální chování, není to slušné, ohleduplné, nic z toho, ale s tímhle se denně setkává většina z nás, často v daleko větším rozsahu než zahrnuje návštěva salonu a několik hodin zkoušení. Nevím, jestli má být článek úsměvný, jestli to má být povzdechnutí nad situací nebo snaha ukázat nám všem, jaká nevděčná práce to je. Jistě se takoví nevděční zákazníci najdou, takoví, které přesvědčit nelze, ale je to i hodně o vás, vašem přístupu a vaší prezentaci, jak se budou zákazníci chovat. Já v práci s lidmi jednám denně, věnuji se klientovi (zakázce) řadu hodin, dní, jednám dle jeho přání a nakonec z toho zakázka být může a nemusí, může si vybrat konkurenci, celé to odpískat nebo to vzít. Někdo je milý a slušný, někdo ne, ale s tím člověk v práci musí počítat. Zajímalo by mne, kam bychom se dostali s takovým článkem na webových stránkách...
Odpovědět
@veru8709 A tak ty jejich úžasné šaty Pronovias si můžeš půjčit právě i v jiném salonu :-) To je na tom ta prča. Majitel se tu prezentuje jako ...., takže mě by jako potenciální zákaznici odradil určitě :-) Šusťákovou šlehačku jsem tedy nikde neviděla. Já budu mít šaty od Maggie Sottero a ty rozhodně nebudou šusťákové. A nestály ani polovinu půjčovného v Nuanci. Chce to hledat. :-)
Odpovědět
@andy_s_ však to je v pořádku a jsem moc ráda, že máte šaty, které jsou neotřelé a krasné. Já jsem se tu nechtěla pouštět do posuzování služeb jiných salónů ani chování majitele Nuance. Chtěla jsem jen napsat, že když už na mě tato diskuse vyskočila, že jsem byla s přístupem v ČB i v Praze velmi spokojená. Nic víc, nic míň!
Odpovědět
@veru8709 Potom poznámka o šusťákové šlehačce byla jaksi navíc ;-)
Odpovědět
@ttm @kacenkakaca Naprosty souhlas.. kdybych dala na nase webove stranky poznamku o tom, jak nam volal zakaznik, ktery nevedel, co to je internetovy prohlizec a jak me obtezovalo, ze jsem mu to musela vysvetlovat a jak mi ani na konci nepodekoval, protoze mu v pozadi hovoru rvalo miminko a musel odbehnout, a ze kvuli tomu budeme zavadet poplatky za zavolani ''6Kc za minutu'', tak bych chtela videt, jak by nam zacali klienti volat... kazdej by se akorat bal, ze se dostane do nasi sine slavy :)
Odpovědět
@andy_s_ z mojí zkušenosti takové šaty ještě vidět bohužel jsou... Svatební salóny ale kromě příprav na svou svatbu moc neobrážím, tak potom nevím, kde to ty holky berou :)
Odpovědět
@veru8709 No já jsem právě žadné takové neviděla. Salonů jsem obešla dohromady pět a nabídka víceméně stejná, zato ceny úplně někde jinde. Proto je lepší je obejít ;-) Ve většině salonů jsou i možné objednat šaty odjinud, akorát to chce hodně dopředu.
Odpovědět
Aa sakra proč jsem se dívala na fb stránky Nuance, kde nás pan majitel nazval "zuřivými beruškami, internetovými žvanilkami a lidmi neschopnými vidět hlouběji." Vážený pane, ty dívky/ženy o kterých takto smýšlíte jsou mnohdy vzdělané ženy a hlavně potenciální zákaznice. A ty zákaznice si i přečtou, jak se na ně díváte. Smutné @nuance_pronovias
Odpovědět
@nuance_pronovias Pane Blažku, zjistila jsem, že jste marketingový ředitel. Proto se tedy omlouvám za označení majitel. Jako marketingový ředitel určitě víte, jak se máte chovat ke klientům. Bohužel Vám to tady nějak ujíždí.
Odpovědět
@nuance_pronovias no tak nevím jak ostatní budoucí nevěsty, ale mě by tohle vaše chování určitě odradilo od navštěvy vašeho salonu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?