500kč za zkoušku ve svatebnim salonu? Nikdy!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj (budoucí) nevěsty, tak již pár týdnů patřím mezi ty budoucí nevěsty, ale to co jsem zažila o to se musím podělit. Původně jsem se vůbec zapojovat nechtěla a jen číst nicméně nemůžu jinak. Včera jdu do Adiny a nestačím se divit když najednou slečna mi řekne, že se vybíra poplatek za zkoušku šatů? Ptám se tedy kolik a odpověď mne dostala naprosto do kolen! 300 Kč za první hodinu a 100 Kč za každou půl další půl hodinu. Přijde mi, že jsou padlý na hlavu!!! Všude jsem byl přes hodinu a půl minimálně. Šaty si stoprocentně v salónu půjčim, ale 500 za zkoušku teda rozhodně nedám. Jinak moje kolegyně v Adine byla a mluvila o tom, že většina šatů již půjčená byla a vidět to na nich je. V Praze je tuna svatebních domů a tím to se rozhodně u mne Adina odepsala. Jsem zvědavá na názor Vás ostatních. Přijde mi to jako nátlak, že když sem v tom za 500 tak si to vemu. Nepodporujte zloděje!
Odpovědět
1
17
18
@magda_samlikova To je fakt, v tom máte pravdu. Ale tyl je zase naopak poměrně dost levný materiál. A hedvábné šaty si salony nechají draze zaplatit. Tudíž nemám pocit, že by to na celý problém mělo mít nějaký vliv.
Odpovědět
Profilova fotka
@ceriii tyl je levnější než hedvábí, ale je minimálně stejně choulostivý. A pokud chcete, ať šaty nějak vypadaji, použijete kvalitní tyl, v několika vrstvách. A to něco stojí.
Odpovědět
1
17
18
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?