Menu Forum

500kč za zkoušku ve svatebnim salonu? Nikdy!

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dominika1989
63
Registrovala se 28. července 2015 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
dominika1989
63
Registrovala se 28. července 2015 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
 @kacenkacc Já taky šaty si nechci nechat ušít, ani z Číny je nechci. Asi nic jiného nezbude, než ty salony přežít. emoticon emoticon
23. zář 2015 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzulianka
Registrovala se 1. května 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dzulianka
Registrovala se 1. května 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 @nuance_pronovias Souhlas! Zatím jsem Vás navštívila v ČB, do Prahy se chystám v listopadu, a musím říct, že se nám paní ochotně věnovala, nabídla pití, upravovala šaty, byla trpělivá, prostě samá chvála.
23. zář 2015 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
NUANCE fanclub
Viktor Blažek PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
51

“NUANCE hledá nekonformní, břitké, ale férové, inteligentní a schopné vidět do hloubky, blogerky a blogery. Takové, kteří se zde nespokojují s mnohdy bezbřehým plkáním, jen, aby se něco napsalo nebo pro pocit uspokojení z posledního slova či domnělého vítězství. Vyhlašuji projekt "BEREMEHO", ze kterého by mohli vyjít budoucí erudovaní (!) blogeři svatební branže v ČR, tedy takoví, kteří se budou”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
NUANCE fanclub
Viktor Blažek PRO

51

“NUANCE hledá nekonformní, břitké, ale férové, inteligentní a schopné vidět do hloubky, blogerky a blogery. Takové, kteří se zde nespokojují s mnohdy bezbřehým plkáním, jen, aby se něco napsalo nebo pro pocit uspokojení z posledního slova či domnělého vítězství. Vyhlašuji projekt "BEREMEHO", ze kterého by mohli vyjít budoucí erudovaní (!) blogeři svatební branže v ČR, tedy takoví, kteří se budou”
(Před 1 rokem)

Mile nevesty. Je to na Vas. Nejvetsi salony z Vas nikdy nedelaly a nebudou delat podvodnice, kdyz si nevyberete. Tento pocit zde ve Vas vzbuzuji prispevatelky, ktere museji mit za kazdou cenu ke vsemu negativisticky postoj a siri famy. Ale jestli jste si diskusi precetly opravdu celou, musite mit jasno. A jestli nemate, muzete si precist reference nevest v profilech i na webech profesionalu. Zde v debatach trousi sva skarohlidska slova cca 5 dam, na profilech napric socialnimi sitemi jsou desitky, ba stovky pozitivnim slov chvaly a oceneni.
24. zář 2015 v 16:45  •  cz: www.nuance.cz | en: www.svatebni.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniker
Registrovala se 17. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
deniker
Registrovala se 17. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nevíte kde se tedy poplatek v salonech neplatí? děkuji emoticon
14. lis 2015 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @deniker Myslím, že v menších městech nikde. Poplatek si mohou účtovat jen oblíbené salóny ve velkých městech.
14. lis 2015 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciska_m
6
Registrovala se 5. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
luciska_m
6
Registrovala se 5. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @radkaja Tak třeba v Brně jsem už taky platila za zkoušku - cca 40 Kč za kus. A to ke všemu byly šaty, které stály cca 6-8 tis. za půjčení a zákaz focení modelů - pouze 2 favoritů. Poplatek jsem samozřejmě zaplatila, prostě to byl jejich požadavek, kdybych nesouhlasila, tak poděkuji, otočím se na podpatku a odkráčím. Je fakt, že bych spíše očekávala poplatky v salóně, kde je běžnější cena za půjčovné kolem 15 tis., a nabízí opravdu značkové šaty. Koupě těchto šatů je strašně drahá a nevěsty si šaty musí půjčit třeba i 4 krát, než se jim cena za nákup vrátí. Do toho zkoušení choulostivějších šatů, šatům samozřejmě neprospívá. Navíc vždy v salónu mi nabídli kávu či čaj, vodu... Takže pokud to salón řekne dopředu, naprosto s tím nemám problém a plně respektuji. Naprosto se nedivím salónům, že to zavádějí - co jsem slyšela od některých salónů - že si zákaznice šaty nafotí ze všech stran a ze všech detailů a pak si je jde ušít ke švadleně... nevěsty si tohle opravdu dělají samy a řádné zákaznice za to doplácejí. Jinak taky jsem byla ve více salónech, ale když jsem vyzkoušela nádherné Pronoviasky, absolutně jsem odmítla je sundat a hledat dále emoticon
@nuance_pronovias
14. dub ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xlkx97
Registrovala se 14. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
xlkx97
Registrovala se 14. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků.
 Ja jsem si vybrala saty pred 2 tydny. Byla jsem v salonech v Praze - Natali, Maya, Nevesta, Klenoid, Adina a Agnes - v poslednich dvou jsem platila za zkousku. Zamerne jsem si platici salony dala na konec, kdy jsem jiz presne vedela co chci.

V Adine se mi nelibilo, ze to asistentka zamerne natahovala - davala mi saty o ktere jsem nestala (bile, chtela jsem jen champagne), saty, ktere me zaujaly mi prinesla az na treti pozadani atd. ale pri louceni rekla, ze vzhledem k tomu, ze jsem toho tolik nevyzkousela, budu platit mene - toto gesto jsem ocenila.
V Agnes jsem byla ze vsech salonu nejmene casu, saty byly pekne, ale ja uz mela jasnou predstavu a tu mi pani majitelka nemohla naplnit. Ovsem za 35 minut si nauctovala plnou cenu jako za 1 hodinu. At to kazdy posoudi sam.

Priznam se, ze mezi platicimi a neplaticimi salony, z me zkusenosti, nevidim rozdil. Nakonec jsem si krasne saty vybrala v Neveste, ktera mi prisla ze vsech salonu nejlepsi - mela jsem stesti, ze se mi venovala primo pani majitelka a taky ze tam mely 'me' saty. Do satu jsem se zamilovala az na druhy pohled, ale o to vic je ted zboznuji.

Pokud mate problem s tim, ze si nektere salony za zkousky uctuji poplatek, tak tam nechodte. A je to. Nebo si je nechte az na konec jako ja. Vy jste zakaznice tak se podle toho rozhodnete. Preji vsem nevestam uspesny vyber emoticon
14. dub ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bustehrad
Fajnsvatba
Miloslava Stoklasová PRO

1

“Milé nevěsty, dovolte mi, abych Vás pozvala do našeho svatebního salonu v Praze 6, Bělohorské ulici, kde od 1. dubna 2016 probíhá velký VÝPRODEJ krásných značkových svatebních šatů a to za ceny půjčovného, společenských šatů, pánských obleků, doplňků, a mnoho dalších. Proto neváhejte a nevštivte náš svatebnísalon v Praze co nejdříve. Budeme se těšit. Míla”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bustehrad
Fajnsvatba
Miloslava Stoklasová PRO

1

“Milé nevěsty, dovolte mi, abych Vás pozvala do našeho svatebního salonu v Praze 6, Bělohorské ulici, kde od 1. dubna 2016 probíhá velký VÝPRODEJ krásných značkových svatebních šatů a to za ceny půjčovného, společenských šatů, pánských obleků, doplňků, a mnoho dalších. Proto neváhejte a nevštivte náš svatebnísalon v Praze co nejdříve. Budeme se těšit. Míla”
(Před 8 měsíci)

@sylvaknappova
Dovolím si připojit se k diskuzi na téma poplatků za zkoušení. Po dlouhém přemýšlení jsme se také připojili k vybírání poplatků za zkoušení, jelikož se situace stávala neúnosnou. Samozřejmě jsme velice zvažovali, zda poplatky zavést, jestli nám to neodradí zákaznice a nakonec jsme se rozhodli pro. A musím říci, že až na pár vyjímek jsou reakce nevěst kladné, poplatky chápou a když jim vysvětlíme, proč jsme k zavedení poplatků přistoupili, tak se nám vůbec nediví. Samozřejmě poplatky v případě sepsání smlouvy neúčtujeme a pokud si nevěsta vybere šaty později, zaplacený poplatek odečteme. Jako velmi pozitivní však vnímáme tu skutečnost, že od zavedení poplatků máme více času na ty nevěsty, které opravdu hledají ty své vysněné šaty, které opravdu mají zájem a naopak ubylo těch slečen, které si potřebovaly pouze vyzkoušet, jaké šaty jim sluší , aby si jejich kopii mohly objednat někde v Číně. Přestaly chodit i takové slečny, které si zkoušením šatů zkracovaly volnou chvíli. A co je asi nejdůležitější, ubylo zbytečného čištění, praní a tím pádem i zbytečného znehodnocování samotných svatebních šatů, které se samozřejmě neúměrným zkoušením a následným čištěním opotřebovávaly. Co se týká vybraných poplatků, zvažujeme, že je po uplynutí tříměsíční lhůty pro jejich odečtení poukážeme nějaké dobročinné organizaci. Rozhodně jsme nezaváděli poplatky proto, abychom se nějak obohacovali, jak jsem se z některých diskuzí dočetla.
Přeji všem hezký podvečer. MS
14. dub v 18:51  •  www.fajnsvatba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luccien
2
Registrovala se 29. října 2015 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 3 inzeráty. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
luccien
2
Registrovala se 29. října 2015 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 3 inzeráty. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
    Region Brno
 @bustehrad varianta "zaplatíte jednorázový poplatek a při výběru šatů se vám odečte" mi přijde fajn. A pokud zvolíte variantu, že "propadlé" poplatky pošlete nějaké dobročinné akci, tak si fakt šplhnete - teda u mě byste si rozhodně šplhla... Super nápad - a odpadnou takové ty "potřebuju si vyzkoušet, jaké je to být princeznou"
14. dub v 19:44  •  Svatba byla v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
21. čer v 01:59 • dbfdvbrd
Jdi na stranu:   Zruš