500kč za zkoušku ve svatebnim salonu? Nikdy!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj (budoucí) nevěsty, tak již pár týdnů patřím mezi ty budoucí nevěsty, ale to co jsem zažila o to se musím podělit. Původně jsem se vůbec zapojovat nechtěla a jen číst nicméně nemůžu jinak. Včera jdu do Adiny a nestačím se divit když najednou slečna mi řekne, že se vybíra poplatek za zkoušku šatů? Ptám se tedy kolik a odpověď mne dostala naprosto do kolen! 300 Kč za první hodinu a 100 Kč za každou půl další půl hodinu. Přijde mi, že jsou padlý na hlavu!!! Všude jsem byl přes hodinu a půl minimálně. Šaty si stoprocentně v salónu půjčim, ale 500 za zkoušku teda rozhodně nedám. Jinak moje kolegyně v Adine byla a mluvila o tom, že většina šatů již půjčená byla a vidět to na nich je. V Praze je tuna svatebních domů a tím to se rozhodně u mne Adina odepsala. Jsem zvědavá na názor Vás ostatních. Přijde mi to jako nátlak, že když sem v tom za 500 tak si to vemu. Nepodporujte zloděje!
Odpovědět
Já bych se zase pokusila vrátit debatu více k původnímu tématu: Myslím si, že pokud salon nemá skutečně exkluzivní šaty nebo služby (a tím pádem monopol), tak mu poplatky projdou jen v případě, že se podaří vzbudit dojem u budoucích nevěst, že platit za vyzkoušení šatů je akceptovatelný standard. Strategické potom je družit se do jakýchsi asociací a zavést poplatky plošně a tvářit se, že to ani jinak nejde a můžou za to samozřejmě neukázněné nevěsty. A kdo si nechce zaplatit za milé a slušné obskakování, tak je škrt, protože při přípravě svatby se utrácí za spoustu jiných kravin. To už je lepší na rovinu říct, že máte zájem jen o nevěsty, u kterých je vysoce pravděpodobné, že si šaty půjčí u vás a ten zbytek nerozhodnutých prostě oželíte, ponevadž se vám s nimi nechce pracovat s vidinou nejistého zisku. Já osobně doufám, že zavedení poplatků povede k úbytku půjčoven svatebních šatů, neboť v současné době je tolik jiných cest jak si šaty pořídit. A že se tím pádem dočkáme u nevěst větší rozmanitosti modelů. Spousta nevěst si totiž podle mě jde půjčit šaty do salonu jen ze setrvačnosti (dělají to tak všichni), aniž by zvážila další možnosti.
Odpovědět
@laka_lacenda Ano , máte pravdu, v ceně půjčovného jsou samozřejmě zahrnuty náklady spojené se znečištěním, ale v ceně půjčovného, do ceny půjčovného nelze předem zahrnout náklady spojené se znečištěním při zkouškách. Co se týká druhé části Vašeho příspěvku, některé salony v tropických vedrech rušily zkoušky šatů, ale většinou na přání zákaznic, což bylo logické. A na druhou stranu jsou i takové salony, které jsou vybaveny klimatizací a ty fungovaly bez omezení. Z. Stoklasa
Odpovědět
Profilova fotka
@azss Tak ono ani nejde o klimu, ale ze byl uz jen z obycejne pomale chuze po ulici clovek sparen jako prasatko....:-) já si teda osobne myslim, ze cena pujcovneho by mela kalkulovat nejen s nakupem satu, upravami a cistenim v případě pujceni, ale i s najmem, platem asistentek a i melo by se tam odrazit i to, ze si proste spousta nevest saty jen zkusi, ale ty svoje WOW saty neobjevi...a nebo taky jo :-) ale hlavne me o ty poplatky tak nejde: je to vaše podnikani a vaše svobodna volba :-) jen čas (roky) ukazou, jestli byla správna nebo si nevesty najdou jinou alternativu prip. budou hojne navetsvovany bezpoplatkove salony :-)to je ciste rozhodnuti kazdeho podnikatele...me na tehle diskuzi stve jedine vystupovani pana Blazka :-)
Odpovědět
@lestoc Dobrý den, budu reagovat na připomínku jakéhosi družení do asociací, a zavedení poplatků plošně - už jsem zde uváděl, že konkrétně naše asociace poplatky nezavádí, ani je nedoporučuje ve smyslu jakéhosi nabádání a přesvědčování, tuto volbu necháváme vždy na salonech samotných a mezi našimi členy jsou jak salony, které poplatky zavedly, tak i salony, které poplatky nepožadují. Jasným důkazem je jeden z předchozích příspěvků tuším laka lacendy, která píše o salonu Svatba snů, který poplatky nevybírá a tento salon je spoluzakládajícím členem naší asociace AZSS. A souhlasím s Vaším názorem, že by poplatky měly zavádět především salony, které mají v nabídce kvalitní , prestižní a značkové svatební šaty. To rozhodně neznamená, že salony, které poplatky nevybírají, nemají kvalitní a značkové šaty. Rozhodnutí o zavedení poplatků je vžda na obchodní strategii samotného salonu. Co se týká nerozhodnutých nevěst, o kterých se dále zmiňujete, těch je většina a málokterá nevěsta si vybere hned na poprvé, je to běžná a dlouhodobá praxe, není to nic nového.Salony s tím počítají. A je to dobře. Už jsem to někde psal, že je vždy lepší, když se nevěsta porozhlédne i v jiných salonech a pokud se vrátí, tak je tam předpoklad, že v budoucnu nebude rušit smlouvu a pod. A k poslední části Vašeho příspěvku, ano, možností, jak si pořídit svatební šaty přibývá, od možnosti nechat si ušít u krejčové, možnosti objednání šatů na internetu přes koupi ve výprodeji v zahraničí nebo i u nás. Já si však dovolím vypíchnout jednu velmi důležitou výhodu svatebních salonů např, proti nákupu přes internet - a tou výhodou je samozřejmě možnost si vyzkoušení šatů, možnost dodatečných úprav, možnost šaty reklamovat, vyměnit v případě změny postavy např. díky těhotenství ( velmi častý jev) apod. Tuto možnost např. při nákupu přes internet nemají, a to ani při objednávání ušití šatů na míru někde na druhé straně zeměkoule, což už potvrdilo mnoho nevěst i na zdejších diskuzích, které takového nákupu později litovaly a nezbývalo jim nakonec nic jiného, než-li šaty narychlo řešit např. za pomoci některého ze svatebních salonů. Neříkám, že tomu tak je vždy, ale dle mého názoru je takový nákup sázkou do loterie a některé nevěsty k tomu tak i přistupují, že je tam velké riziko, že šaty budou nepovedené, nekvalitní, nebudou odpovídat původní představě a pod. a takový nákup riskují. Buďto se to povede nebo ne. A z tohoto důvodu se myslím, že salony zde mají nezastupitelnou roli a jen tak nezaniknou. Z. Stoklasa
Odpovědět
Jen pro upřesnění - poplatky doporučuje Asociace svatebních salonů a výrobců. P. Stoklasa zastupuje Asociaci značkových svatebních salonů, který má v současné době, podle údajů na internetových stránkách, pouhých 6 členů - jen, aby v tom nebyl binec. Docela by mě zajímal názor právě té organizace, která poplatek doporučuje. Jinak s názorem @lestoc naprosto souhlasím!
Odpovědět
Profilova fotka
Slečna/paní/pán/ Pípa píše: pipa - tady uz prece nejde o poplatky, ale o to, kdo bude mit posledni slovo a kdo s kym lepe "vybehne" emoticon. @pipa Ano, přesně to si o vás myslím už od začátku. @andynova75 A vy, andy s novým nickem sedmdesátápátá, musíte mít už normálně pěnu u úst... Podepsané slečny a případné další nové návštěvnice této šou odkazuji s problematikou poplatků na všechna předešlá podrobná vyjádření, která za završuje manželka.
Odpovědět
Tedka me napadla jedna vec, ktera by mohla salonum dost pomoct co se tyce eliminovani nevest, ktere si jdou ''jenom tak'' zkouset.. kdyby daly na webove stranky nejen fotky aktualnich satu v nabidce, ale i presnou velikost, kterou maji i dispozici (napr. velikost upravitelna 36-40, hrudnik upravitelny 83-93, pas 66-77, boky 92-102). Nektere salony to tak maji, a je to super.. hrozne to pomuze nevestam pri vyberu. Kdyz jsem narazila na stranky, kde byly jenom vyfocene saty bez jakychkoli informaci o dostupnych velikostech, musela jsem do salonu psat nebo volat a zjistovat, jake velikosti tam maji.. a jednou se mi i stalo, ze mi do telefonu rekli, ze nejakou velikost maji, a pak jsem zjistila, ze pani mluvila o jinych satech, nez o kterych jsem mluvila ja... Nevesty by si takto mohly udelat predvyber a vyrazit zkouset uz predem vybrane modely... za to bych klidne poplatek zaplatila, protoze bych predem vedela co si chci presne zkusit :) Kdyz clovek jede ''naslepo'' a musi verit asistentkam, tak je to kolikrat ztrata casu, protoze asistentky treba od oka velikost neodhadnou a clovek si pak zkusi neco co mu vubec nesedi.. a zbytecne tim spini saty. Ale bez aktualizovanych webovych stranek se vsemi informacemi je strasne tezke vybirat...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nuance_pronovias aha, myslite od zacatku tech par prispevku, ktere nebyly ani mireny vasim smerem? vtipne :-D a jeste vtipnejsi je, ze zrovna ja s vami nekdy souhlasila a prispevek vam "lajkla". nebo je to spis smutne...?? to uz je asi na zvazeni, ze.
Odpovědět
@karlajasmine To je dobrý nápad. Jinak jsem ještě viděla salon, kde na stránkách byla fotka šatů nejen na modelce, ale i na reálné nevěstě, která šaty měla vypůjčené. To bylo super. @nuance_pronovias Posílám vám pusu a samozřejmě, že mám pěnu u úst, už jste někdy viděl zuřící berušku, bez ní? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@pipa Ale né, myslím naše vysvětlovvání vámi poptávaného důvodu poplatků.
Odpovědět
Profilova fotka
@andynova75 Bublavou pusu přijímám.
Odpovědět
Článek se načítá
@nuance_pronovias ja ze poptavala duvod poplatku? ahaa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Celou dobu jsem si říkala, že se zde vyjadřovat nebudu, ale nedá mi to. Vůbec nechápu smysl této diskuze. Chápala jsem ji prvních pár příspěvků, ale 12 stránek věnovaných poplatkům? Vážně se ztrácím. A upřímně, je mi líto nejen některých nevěst, ale i profíků, nebo spíš lidí, kteří si na ně hrají. Jsem tak ráda, že jsem navštívila pouze salony s příjemnou obsluhou i přes to, že má postava je daleko k modelkám. S poplatky (40kč za 1 šaty) jsem se setkala pouze v jednom salonu a vůbec mi nevadilo je zaplatit, protože v několika tisicovém rozpočtu se ta stovka vážně ztratí. A když tedy někomu poplatky vadí, tak ať tam nechodí. Vždyť to je přeci jednoduché. Ale proč proboha na sebe hned kydat špínu a urážet se? Jako kdyby tady měl každý zakládat diskuze typu: "čokoládový dort nikdy!", "zaplatit za kadeřníka 3000kč nikdy! " apod., z toho by se člověk vážně zbláznil. Proč si to zakladatelka nenapíše pouze do fotoblogu: nebudu platit poplatky v tom a tom salonu! ?? Když něco nechci, nejdu tam a nedělám to. Hezký den, Táňa
Odpovědět
Některé jednoduše musí mít poslední slovo - v životě to nemají snadné...
Odpovědět
@andynova75 Dobrý den, bohužel opět ukázka dezinformací , máte pravdu, zastupuji zde nedávno vzniklou Asociaci značkových svatebních salonů (AZSS), nemáme pouze šest členů, máme jich více, zatím jsme je nezveřejnili na svých stránkách, tam jsou zveřejněni pouze zakládající členové, kterých je opravdu šest. Další noví zájemci o členství jsou ve stadiu schvalování. A o Asociaci svatebních salonů a výrobců nevím, mám pocit, že žádná taková neexistuje. Vím ale o tom, že se na ni některé svatební salony odkazují. Každopádně mám pocit, že jde o další kachnu a jsem rád, že to mohu uvést na pravou míru. Z. Stoklasa
Odpovědět
@karlajasmine Rozhodně s Vámi souhlasím, a musím přiznat, že alespoň my v této oblasti velmi pokulháváme. Na druhou stranu nějak nechápu, jak by to odradilo ony nevěsty, které chtějí salon zneužít za účelem nechat si ušít jinde, že bychom jim to zjednodušili ? A ještě jedna věc, která se velmi často stává v našich salonech, že nevěsta přijde s jasnou představou na fotkách v mobilu a nakonec si zamluví zcela jiné, o kterých vůbec neuvažovala, celá šťastná a bez nějakého nátlaku. Ono totiž nevždy nevěstám sluší to, co modelkám v časopisech či na internetu. Je to velmi individuální. A proto se velmi často také stává, že při objednání šatů přes internet na slepo odněkud z tramtárie dochází u nevěst k velkému rozčarování a zklamání. Z. Stoklasa
Odpovědět
@azss rozumím tomuto kroku jak zabránit některým slečnám a paním vyfotit si model a nechat si ho zkopírovat. Ale obávám se, že vždycky budete strkat všechny do jednoho pytle. Buď budete ke všem vstřícní a budete automaticky předpokládat, že každý je ve vašem salonu za účelem půjčení oděvů a každý je potenciální zákazník, proto ke každému s úsměvem a maximální vstřícností. To považuji za ideální. Přiláká to koupěchtivé zákazníky, ty nedobré to ale neodradí. Nebo kvůli těm několika ženám, které rády kopírují originální modely, zavedete výstražné poplatky, které ale dopadnou i na normální zákaznice. Odradíte asi špatné zákazníky, ty dobré ale můžete taky. Protože budou vědět, kvůli čemu ten poplatek existuje a platí ho jen proto, že se automaticky předpokládá (plošně), že jsou ty "špatné".
Odpovědět
@azss na druhou stranu v podnikání platí zákon poptávky/nabídky. Čeští zákazníci si nechají hodně líbit, ono to je vidět i na potravinách, které v Německu míří do koše, v ČR si je běžně lidé kupují. Asi byste to nedělali, kdyby to nějak výrazně poškodilo vaše podnikání a samozřejmě - je to váš podnik, dělat si můžete, co uznáte za vhodné. Na nás je, zda to akceptujeme, nebo půjdeme raději o dům dál. Není to nic osobního, ale já bych prostě do takového salonu nešla, cítila bych se apriori jako "zlodějka".
Odpovědět
@bayt Dobrý den, ano, bohužel poplatky mohou odradit i ty " poctivé " nevěsty ( označení se mi nelíbí, ale budiž). Jak říkám, je to pouze a jenom na obchodní strategii samotného salonu, na druhou stranu mám opravdu informace, že zákaznice těmto salonům neubývají, naopak a ze strany salonů hlásí také spokojenost, ale ne kvůli vybraným poplatkům, jak by tady mohl někdo škodolibě podotknout, ale hlavně kvůli tomu, že mají na nevěsty více času a klidu. Pouze tlumočím informace, které se ke mně dostanou a nedovedu si představit, že by si majitelé salonů v tomto vymýšleli. Nemají důvod. A dovolte mi připomenout, že poplatky nejsou nějaký bezdůvodný výmysl svatebních salonů . Věřte mi, že rozhodování většiny salonů o zavedení poplatků bylo velmi těžké a několikrát odkládané. Zavedení poplatků bych dával za vinu především těm nevěstám, které v posledních letech takto zneužívaly svatební salony a jak jsem již několikrát říkal, nestyděly se to říct do předu nebo se při zkoušení velmi často prořekly. Bohužel velmi často se nevěsty o těchto praktikách zmiňovaly především na zdejších diskuzích, kde si předávaly zkušenosti a informace. Na toto téma zde existuje ještě mnoho příspěvků, přestože jsme žádali vedení Beremese o jejich smazání. A velmi pravděpodobně jsou tyto nevěsty i mezi pisatelkami, které zde potom salony pomlouvají a dehonestují. A proto se divím a trochu nechápu, proč se apriory obviňují jenom salony, podezřívají se z jakési hladovosti a salony se přitom k tomuto kroku rozhodly pouze z důvodu obrany před takovými nevěstami, které svým chováním poškozovaly jak samozřejmě salony tak především většinu nevěst, které si chtěly šaty půjčit nebo koupit. Z. Stoklasa
Odpovědět
Profilova fotka
PRAVDA O MARKETINGOVÉM ŘEDITELI NEJZNÁMĚJŠÍ ČESKÉ SVATEBNÍ FIRMY. Autorka: @andynova75 - strana 11 "Zdá se mi jako holý nesmysl, abyste vy s vaším přístupem, dokázal v této branži vybudovat něco úspěšného, jste pouze příživníkem vaší ženy a ještě jí to podnikání zde kazíte jak můžete, děláte jí akorát ostudu..."
Odpovědět
Profilova fotka
Sleduji tuto bouřlivou diskuzi z profesního zájmu. Svůj postoj k poplatkům a fungování svatebních salonů a jsem Vám napsala v druhé diskuzi "Nelegální kopie šatů - co to je?". V našem svatebním salonu poplatky zatím nevybíráme a zvažujeme, jak to nastavíme od nového roku. Dnes se chystám na veletrh. Úplně z jiného oboru, soukromá záležitost. U pokladny zaplatím vstupenku za 150 Kč a půjdu si prohlédnout vystavovatele, posbírám prospekty, materiály, vizitky a budu konzultovat se zástupci firem, co potřebuji. Když se vypravíte na jakýkoli jiný veletrh, třeba svatební, tak také vstupné zaplatíte. Nikde jsem však nezaznamenala vášnivé diskuze, že provozovatelé veletrhů vybírají vstupné od návštěvníků. Vždyť vystavovatelé také zaplatili z stánek organizátorovi výstavy, tak proč bych ještě já, jako návštěvník, za lístek platit měla atd. Pokud na veletrhu udělám konkrétní kontrakt, uzavřu smlouvu, nakoupím zboží atd. nikdo mi 150 Kč za vstupné nevrátí. A taky to není problém, nikdo by to ani neočekával. Pokud nebudu chtít vstupné zaplatit, spokojím se se surfování na webu a případný elektronický kontakt s dodavatelem. Zkoušení a servis ve svatebním salonu, vč. materiálů, vizitek a nápojů, které zdarma nabízíme, bych přirovnala k letákům a katalogům, co na veletrhu posbírám. Proč je tedy poplatek za zkoušení taková kontroverzní záležitost, zatímco vstupenka na veletrh je naprosto v pořádku? Jedná se o výši poplatku za zkoušení? Pojďme ji tedy společně nastavit tak, aby byla únosná pro nevěsty se zájmem o půjčení šatů a byla považována jako poplatek za servis, který v salonu dostanu. Připadá mi totiž, že proti poplatkům nejvíce zbrojí právě ty nevěsty, co o zapůjčení šatů zájem nemají a chtějí salony využít pouze jako zkušebny ve smyslu "co mi sluší" a "objednám/ušiju jinde". Tyto budou psát pravděpodobně negativní reakce i v případě, když se bude účtovat za zkoušení 50 Kč. V kavárně taky za kávu 50 Kč dáte a ještě k tomu možná dýško ;-) Byla by pro normální nevěsty, které si šaty chtějí půjčit, únosná částka např. ve výši 200 Kč za zkoušení? V případně uzavření rezervační smlouvy by se samozřejmě neúčtovala, případně by se odečetla i později. Velmi se mi líbí také právo veta, které zde uváděla tuším paní Blažková, že asistentky mají možnost posoudit, že nevěstě nebyl nabídnut dostatečný počet šatů, a poplatek neúčtovat. Toto všechno mi přijde naprosto fér, co myslíte?
Odpovědět
@svatebnicentrumadina Mám již svatbu za sebou a rozhodně nejsem proti poplatkům za zkoušení. Nicméně se trochu obávám toho, že "falešné" nevěsty, které si jdou jen nafotit šaty, ani tak poplatek 300 Kč neodradí. V konečně částce je 300 Kč opravdu směšná suma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@huji87 Ono není cílem někoho odradit, ač přichází do salonu s jakýmkoli úmyslem. Cílem je, aby poplatky byly ve všeobecném povědomí akceptovány jako cena za servis, který zákaznice obdrží. Každý salon se bude rád věnovat i takové nevěstě, která si jde vyzkoušet různé styly a střihy a bude si chtít nechat šaty ušít jinde, pokud za službu zaplatí.
Odpovědět
@svatbasnu Naprosto s Vámi souhlasím :-)
Odpovědět
@svatbasnu Vy pisete opravdu rozumne a hezky jste to shrnula. To odpovida i tomu, jaky jsem mela pocit z vaseho salonu, kdyz jsem tam byla. Kupovala jsem u vas nejake svatebni doplnky, kdyz jsem uz saty mela, a v tu chvili jsem litovala, ze jsem si u vas nebyla i vybrat saty (nejak mi vas salon unikl, kdyz jsem hledala svoje saty). Myslim, ze smyslem teto diskuze bylo o poplatcich diskutovat, rozhodne ne se proti nim brojit.. ta diskuze se stala bourlivou proto, ze se tu nekteri profesionalove (hlavne pan Blazek, dle meho nazoru) zacali chovat neprofesionalne, k cemuz se potom dalsi diskutujici vyjadrily. To, co rikate vy, ze poplatek = poplatek za sluzbu, za vyzkouseni satu, aby se vykompenzoval cas a usili asistentek i v pripade, ze si nevesta nevybere, si myslim, ze je v poradku. S cimz ja osobne nesouhlasim je ze poplatek = odradit ''falesne nevesty'' od usiti satu jinde (jak to nekteri zde nazvali), presne jak rika @huji87.. to jednak nemuze fungovat a jednak to hazi vsechny automaticky do kategorie ''podvodnik a falesna nevesta''. Takze abych to shrnula, souhlasim s Vami!
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbasnu ...a proto jsem měla šaty od Vás :-)
Odpovědět
Teď čekám, kdy zavedou poplatky za vyzkoušení i běžné prodejny s oděvy jako je Orsay. V supermarketech by zase mohli zavádět vstupné. Za každou radu, kde se nachází regály s určitým zbožím, bude paušál 20 korun. Za vizitku a kafe u právníka očekávám 100 korun. Jo, dneska není nic zadarmo, víme? :-D Ještě že už mám po svatbě. A proti zlodějům budeme každému prohlížet tašky již při vstupu do obchodu. Dneska se tolik krade, to musíte chápat...
Odpovědět
@svatbasnu Dobrý den paní Sobotková, moc Vás zdravím a musím uznat, že máte talent, já jsem zde napsal tucty článků, kde se to snažím vysvětlit a Vám se to povede jedním. Samozřejmě s Vámi plně souhlasím, i když se opravdu domnívám, že část těch nevěst, o kterých to tady celé je, že některé z nich by mohly poplatky odradit od takového jednání a vlastně se to už potvrdilo i podle reakcí salonů, které poplatky zavedly. Pokud totiž takováto nevěsta si chce nechat ušít pronoviasky do 3000,-, tak potom každá stovka navíc zabolí. Ještě jedna poznámka, některé salony účtují poplatky pouze v případě, že nevěsta nemá termín svatby. Také k zamyšlení. Z. Stoklasa
Odpovědět
A ještě jedna poznámka, většina salonů, které doposud zavedly poplatky za zkoušení, to udělaly primárně proto, aby odradily ony nevěsty od zbytečného zkoušení šatů, ne proto, že by chtěly ještě další peníze za poskytované služby . Jak se poplatky pojmou a nazvou v budoucnu je už na další diskuzi. Z. Stoklasa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?