Menu Forum

500kč za zkoušku ve svatebnim salonu? Nikdy!

20. únor 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ceriii
8
Registrovala se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 169 příspěvků a 10 inzerátů. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ceriii
8
Registrovala se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 169 příspěvků a 10 inzerátů. Má 4 přátele. Region Praha.
 @magda_samlikova To je fakt, v tom máte pravdu. Ale tyl je zase naopak poměrně dost levný materiál. A hedvábné šaty si salony nechají draze zaplatit. Tudíž nemám pocit, že by to na celý problém mělo mít nějaký vliv.
20. únor v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magda_samlikova
Magda Samlíková - Svatební šaty na míru
Magda Samlíková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
16

“Milé nevěsty, pomalu ale jistě se mi plní diář na rok 2017. Pokud toužíte po svatebních šatech z mé dílny, napište, budu se těšit na setkání a případnou spolupráci! MagdaS”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
magda_samlikova
Magda Samlíková - Svatební šaty na míru
Magda Samlíková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
16

“Milé nevěsty, pomalu ale jistě se mi plní diář na rok 2017. Pokud toužíte po svatebních šatech z mé dílny, napište, budu se těšit na setkání a případnou spolupráci! MagdaS”
(Před 1 rokem)

@ceriii tyl je levnější než hedvábí, ale je minimálně stejně choulostivý. A pokud chcete, ať šaty nějak vypadaji, použijete kvalitní tyl, v několika vrstvách. A to něco stojí.
20. únor v 19:30  •  magdasamlikovadamkova.blogspot.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš