Svatební rozpočet. Na kolik vás vyjde?

Zobraz úvodní příspěvek
Už jste počítali, na kolik vás svatba vyjde? Kolik vás co stojí a kolik budete mít hostů apod.? :-)
Odpovědět
@kytaras Mohla bych poprosit o kontak na dodavatele? Děkuji :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@macinka007 jaképak máš dodavatele na jihočesku? :-) jako kapelu, fotograf,...? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys jsou i jiné možnosti svatebních oslav u Českého Krumlova a jiných nákladů a vše na jednom místě :-) i s ubytováním, venkovními prostory a jenom pro účastníky svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@pension_kraus Děkuji za nabídku, ale myslím si, že hotel co máme vybrán je podle našeho vkusu bezkonkurenční jak svou polohou, tak velice luxusními prostory. Navíc je vyzkoušený, vdávala se na něm sestřenice a vše měli naprosto skvělé. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jinpe Ano souhlasím, mimo město je to jiné. Svatby děláme hodně,ale nikdy to nejsou astronomické částky a jsem přesvědčen,že to co můžeme nabídnout je lepší než ve městě.
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys To já vím, to byla v podstatě reakce na tu předraženost - že jsou i jiná místa v okolí a nepředražená. Přejeme hezkou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pension_kraus Ani si nemyslím, že je to předražené. Na "krumlovské" ceny je to ještě docela pěkná cena v porovnání s dalšími možnostmi přímo v centru. :-)
Odpovědět
to mesto je fakt jine. my budeme mit 40 lidi, obed a raut a rozpocet se vsim vsudy je ted na 100.000 a to se mi zda ze se jeste nevlezeme:( ale zase je to jen jednou v zivote a nebudu resit upne kazdou tisicovku, to by sme se zblaznili:)
Odpovědět
@holubing ta částka je jen za hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@majanax píše, že oběd, raut a vše okolo
Odpovědět
@majanax za vsechno dohromady,. a to mame jeste levnej obrad za 2OOO. zda se vam to moc?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nás svatba přišla na 120tis, bylo nás 37. Svatbu jsme si hradili celou sami, šetřili jsme si na ní zhruba 1,5roku od zásnub. Za hostinu + večerní raut + pití jsme dali 38tis, tak že přibližně 1000 na osobu. Svatbu jsme měli v Českém Krumlově na zámku, pronájem zrcadlového sálu na 2h nás vyšel na 8500. Fotograf Jan Sommer z Krumlova na 8800, byl s námi celý den, od příprav až po večerní zábavu, velice doporučuji. Dort z cukrárny Moka z Velešína nás stál i s výslužkou na 5800. Šaty na 15000, prstýnky za 22000 (značka Retofy), ubytování pro svatebčany 10000 (měli jsme svatbu zhruba 300km od domova, zabrali jsme celý penzion, dostali jsme proto slevu). Kadeřnice+kosmetička v jednom za 2000. Dále drobnější částky za dekorace, oddávající apod. Je to fakt masakr, peníze lítaj ani nevíte jak, ale OPRAVDU TO STOJÍ VŠECHNO ZA TO!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lakam naprosto souhlasím,měli jsme to hodně podobné :) někdo by mohl říct,že je to moc,ale STOJÍ TO ZA TO!!! JE TO JEDNOU ZA ŽIVOT!!!
Odpovědět
@slunicko183 prodejna/firma - pan Brech Blažovice
Odpovědět
@holubing nějak mě vyděsilo, že je to jen hostina se vším všudy (alko, nealko, káva...)
Odpovědět
@lakam ahoj, chtela jsem se podivat na tve fotky, protoze vidim ze jsi sla taky do cervene, ale nechce me to pustit, ze pry album je blokovano.. nemohla bys mi par fotek poslat na mail? petra.ohnoutkova@seznam.cz nechci otravovat ale pomohly by mi fotky napr stolu a dekoraci. kdyztak diky mooc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@holubing Blokli mi album kvůli reklamě na fotkach, mam tam od foťáka hologramem jeho webovky. Večer tam vložím čisté fotky bez potisku, tak se můžeš juknout.
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys tak já nejsem zase úplně z jižních čech, ale tak na hranici ze středočeským...a fotografa máme z Mladý vožice...dost šikonvej klučina a kapelu zatím ještě nemáme ale máme pár tipu..se kterýma jednáme
Odpovědět
@lakam super dikyy?)
Odpovědět
Profilova fotka
@macinka007 My právě sháněli a sháněli.... a kapelu třeba máme až z Jindřicháče :-) Ale pořád se i cenově vyplatí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec sháníme kapelu jinou....z téhle se úplně přestali ozývat.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajiji :-) protoze muj budouci slevit nechce,..On chce mit na svatbe vsechny sve nejblizsi a bohuzel jich je moc. Ja ziju v Italii,svatba bude v CR a 400- 500 tisic, coz je zhruba 20 tisic euro je tu povazovano dokonce za uplne normalni ci levnou svatbu..
Odpovědět
Profilova fotka
@dodiska :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@dodiska no páááni, ale když na to máte a jste ochotni takovou částku dát :-). Tak hlavně ať je to podle vašich představ
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si stanovili rozpočet na 100 tisíc pro 50 lidí. Ale nepočítáme do něho prstýnky (18000Kč) a ženichův oblek (10000kč), protože jsou to věci, které zůstanou. No jsem zvědavá, jak se do toho vejdeme :-), ale opravdu bychom nechtěli o moc překročit, i tak je to pálka. Ale, je to jednou za život a z určitých věcí bych nerada slevovala. Musela jsem si stanovit priority a co je opravdu nezbytné :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka pro 50 lidí je to celkem už dost ne? Já bych se chtěla vejít do cca 80 s větším počtem lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak když budu počítat 1000 na osobu (oběd a raut), to už jsem na polovině rozpočtu. Pak cca 7000 dezerty, 3000 vyzážistka, 10000 šaty, 5000 floristka, 5000 dekorace, 3000 doplňky pro mne (boty, bižu), 8000 fotografka, 6000 DJ, tak už jsem na té stovce a to nejsou všechno přesné částky, někdě odhaduji. Ono se to fakt nezdá =-) . Tak samozřejmě jsou tam věci, které lze pořídit levněji
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka já když počítala 1000 na osobu, tak jsem byla pak se vším na 90 tis. Ale nedám 3 za vizážistku a ani 10 za šaty no...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n právě, vždyť říkám, že má každá jiné priority :-) a od toho se vše odehrává
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?