Svatební rozpočet. Na kolik vás vyjde?

Zobraz úvodní příspěvek
Už jste počítali, na kolik vás svatba vyjde? Kolik vás co stojí a kolik budete mít hostů apod.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
4. oprava - že žádnej jinej doklad irské ministerstvo zahraničí nevydává.... @petyfan
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju moc, ted jsem volala na ceskou ambasu do Dublin a pan vedel jen polovinu a pry si mam zbytek vygooglovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petyfan Česká ambasáda je docela k ničemu no :-) Zavolej na Ministry of foreign affairs, tam by to měli vědět všechno. A nebo na irskou ambasádu v Praze, tam nám s tím posledním papírem pomohli bleskově a ještě ho odmailovali na radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petyfan Rádo se stalo ;-)
Odpovědět
Svatba se vším všudy stála 120.000,- - na oběd jsme měli 19 lidí, na odpolední a večerní mejdan 85.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chtěl bych Vám ulehčit všem svatební propočty!!! Cena na osobu , kdy je u tabule jako je u mě na profilu na fotkách s menu na oběd se pohybuje v základu: přípitek: Cinzano/Sekt polévka: Hovězí vývar s oháňky a domácími nudlemi s játrovými knedlíčky předkrm: Šunková rolka/ doporučuji Husí paštičku s bagetkou Hlavní jídlo: Svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem Dezert: Teplý štrůdl se šlehačkou ....ale spíše místo dezertu se krájí svatební dort, který si svatebčané sami dovezou : takže 450,-Kč za osobu raut mezi 300,-Kč až 500,-Kč ( 500,- to už jsou hodně vychytávky:).. a pak pití, nebudu účtovat kupy nealka a matonek atd...pivo může být i za 25,.Kč čepované Bernard. cena za hlavu a dělal jsem 250 svateb u nás vyšla okolo 1000,-Kč za hlavu v luxusní kvalitě včetně pití a obou jídel, ještě zbylo pro psy svatebčanů..... Apartmán pro svatebčany dáváme zadarmo a ubytko neřešíme, když je svatba, dáme cenu pro ubytované třeba 350-400,-Kč za noc se snídaní( švédský stůl s česnečkou!!!) ,ubytujeme 70 osob, standart cena je 540,- na osobu. V tento rok léto jsem dělal na hradě a v sále 30 svateb, průměrně mi tento rozpočet vychází....U větších svateb dám stabilní rozpočet, a neřeším, jestli na tom vydělám více, či méně. Koukněte na naše stránky, čím více lidí, lepší cena, ale řídil bych se z předchozím textem!!! Martin Hašek
Odpovědět
Profilova fotka
@kuropatka poslala bus mi do IP rozpocet?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkte!, Tak já se přidám ale jen se začátkem, svatbu máme až 31.8 2013. Máme zatím nabídku pro 40 pozvaných lidí s toho cca 12 dětí výjde jen jídlo (oběd, rauty, večerní grilování) na 23,000kč. To nám přijde jako slušná nabídka. Co myslíte Vy? Je to ale pojízdná kuchyně, jakože rovnou oběd bude na tom sále kde se bude později konat i zábava pro všechny pozvané i zavítané známe :-D (je to na vesnici :-p ) Doufáme že se vejdeme tak do 50.000,opět co myslíte? jak to tak čtu, tak myslím že by se nám to mohlo povést :-p JINAK VŠEM MOC GRATULUJI !!! A PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak tak koukám, tak rozpočty u vás jsou mnohem nižší, než u nás. My budeme rádi, když nepřesáhneme 120 tis (42 hostů na hostinu, 70 na večerní oslavu). Hostinu a oslavu máme tedy přímo v centru Českého Krumlova, která i s 20ti tisícovou zálohou na nápoje (ta se určitě bude muset zvýšit vzhledem k ceně nápojů v námi vybraném hotelu - ale to až dle situace) vyjde na 55 tis. Novomanželské apartmá vyjde na 4 tis na noc. Jen mé šaty stály 18 tis, 2 tis šaty na převlečení, 2 tis doplňky a boty, prstýnky (zlaté) nás vyšly na necelých 13 tis oba. Další velkou položkou budou květiny, dorty a zákusky, kapela, fotografka, ubytování přítelovy rodiny po penzionech tady (vše je zde hrozně předražené :-S ). Řekli jsme si s přítelem, že pojedeme půl na půl, každý cca 60 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys no tak to pak není divu. My máme obřad odpoledne, nemáme oběd, rovnou raut pro 60 lidí. Novomanželské apartmá nemáme (možná se i vyspíme ve stanu :-D). Ubytování hostů nás taky nejspíš nečeká, pokusíme se je udat po sousedech případně. Šaty na převlečení nemám (hodlám být co nejdéle ve svatebních) a po půlnoci už to venku stejně na šaty nebude. Takže je to spíš o tom, za jaký konec se to vezme no, a také co od toho kdo očekává. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky docela mě děsíte z těch částek :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme rozpočet cca 120. Manažerka penzionu kde máme oběd i oslavu říkala, že to tak v průměru vychází na 1000 na osobu - oběd, večerní raut a nápoje. Máme kolem 50 hostů. Další náklady jsou poplatky, pronájem, výzdoba, šaty, dort, fotograf, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
:-S 400 tisic 50 lidi... no, hruza.
Odpovědět
@dodiska Pokud je to pro tebe hrůza, proč to nesnížíš ? Neber to špatně, já všem kdo si tyto částky mohou dovolit jen a jen přeji. Jen mě překvapilo, že když to považiješ za hrozné, že si ochotna to dát...
Odpovědět
My měli na cca 100 lidí cca 80 tisíc a vystačili jsme dostatečně. http://svoji.zde.cz
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím jen počítáme a počítáme a oběd pro cca 45 lidí by měl vyjít na 10.000:) plus večer večeře a nějakej malej rautík tak to je tak cca 7 tis :) párty ty budem mít doma na zahradě ale i tak sme se dopočítali tak 100000 za celou svatbu :( to je hrůůůza..holky a nevíte kolik alkoholu je zapotřebí pro 45 lidí asi tak cca??
Odpovědět
@macinka007 Záleží, jestli jsou hosté spíš pivaři nebo vínaři nebo jdou i do tvrdého, ale my jsme tvrdý neměli, protože je zbytečně drahý a je spíš na ostudu. Nakonec se tak objevily 2 flašky slivovice, které rozlívali jen určití lidé a stačilo to.
Odpovědět
My budeme mít se svším rozpočet cca 80.000 možná i míň. Podle toho jak se zadaří se sháněním věcí atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@kytaras tak od všeho něco..chlapy spíš pivo a ženský spíš víno..a nějakej ten tvrdej tam bude taky ale vůbec nemám páru kolik čeho koupit
Odpovědět
@macinka007 My ti lidi znali a věděli, kolik toho za dobu strávenou na hostině můžou vypít, plus si dali ještě rezervu. Na cca 100 lidí jsme měli 50+50litrů vína (20+30 nám zbylo) a asi 4 KEGy (50l) piva, přičemž neotevřené KEGy jsme pak mohli vrátit-to není vůbec špatné mít toho raději víc a pak mít možnost to vrátit-to samé s vínem a tvrdým-na akcích u nás to tak děláme, že se domluvíme s dodavatelem a nerozdělané flašky nebo krabice vrátíme a on nám vrátí peníze...
Odpovědět
no tak my máme představu tak 80 tis., nejprve jen rodina cca 30-40 lidí a večer ještě přijdou kamarádi. Tak doufám, že se vlezeme nebo myslíte, že je to utopie =-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@katkamici já tu představu mám taky. Máme cca 60 lidí, ale není oběd.
Odpovědět
aha, tak to my máme i klasický oběd a večer raut i pro ostatní. Už máme tipy na nějaké restaurace, ale mám teď zkouškové, takže začnu více pátrat až od února, teda, jestli dám zbytek zkoušek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kytaras to je taky možnost..jen takovýho dodavatele mít..a to máte pak za jakou cenu??
Odpovědět
@macinka007 Jestli jste někde z okolí Brna, tak můžu dát kontakt na dodavatele, který nám to takto dělává...
Odpovědět
Profilova fotka
@kytaras z brna bohužel nejsem :) jižní čechy
Odpovědět
My máme pro 80 lidí rozpočet cca 120 tisíc, ale nejspíš to bude méně :-) Svatbu si platíme celou sami
Odpovědět
Děvčata, pokud máte možnost, ptejte se po vesnicích po sokolovnách, hospodách..... téměř každá vesnice má sál..... my platili 82 obědů (měli jsme spoustu dětí a někteří si dali poloviční porci), večer přislo asi 20 lidí a za hostinu jsme včetně všeho pití a jídla, kapely (7000Kč) dali 50 000Kč. Částky, o kterých tady mluvíte my přijdou astronomické. Ale město je asi dražší....
Odpovědět
Nevíte prosím někdo o nějakém místě v blízkém okolí Brna kde by se konali svatby venku? Nemáte někdo zkušenosti?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?