Svatba do 100000,jde to?

Profilova fotka
Holky myslite ze se da poridit pekna svatba za 100?se vsim vsudy?
Odpovědět
Profilova fotka
@miska106 Rozhodně ano ;-) Samozřejmě ale záleží, jak moc jsi náročná a kolik chceš mít hostů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to rozhodně.. podle toho kolik máš lidí a jestli chceš klasické nebo nějaké speciální věci.. My máme 40 lidí a zatím to vypadá, že se dostaneme na 75000kč, méně to asi nebude, ale mohlo by být.. ještě je to otevřené.. teprve začínáme vlastně vše platit (pití, jídlo atd) - máme to na zahradě, svépomocí a asi bychom ušetřili více, kdybychom se snažili, náš prvotní nástřel byl 125000, takže tohle je pro nás už docela úspěch :) Hoď sem větší info ohledně počtu lidí a tvé představy a určitě se najdou položky, kde se dá na financích ubrat
Odpovědět
podle počtu lidí buď jednozančně ANO nebo rozhodně NE taky podle toho, jestli chcete to mít v hotelu s uybtováním, pro všechny, tak NE nebo jen obyč. restaurace, pak ANO
Odpovědět
Záleží na počtu lidí. My jsme měli 100 tis. na 30 lidí se vším kromě svatební cesty. Měla jsem šaty na míru (levnější než půjčovné), ženich oblek měl, měli jsme to ve skvělé restauraci, výborného fotografa, květinářku, cukrářku, prostě všechny dodavatele na jedničku, na službách jsme nešetřili. Na druhou stranu jsme zbytečnosti omezili skutečně na minimum, za to jsme neutráceli. Měli jsme krásnou svatbu, ale nebyl to zase žádný přehnaný luxus, jak by se mohlo zdát.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tedy řekla, že než na lidech se dá ušetřit na věcech jako šaty, prstýnky, fotograf, video apod. My jsme si ale řekli, že na těhlech věcech šetřit nebudeme, takže rozpočet na svatbu o cca 45 lidech vychází asi na 110 tisíc. Nicméně pokud bychom si třeba odpustili video a měla jsem levnější šaty, tak se v klidu dostaneme třeba na 75 tisíc. Samozřejmě pokud plánujete hostům např. platit ubytování, tak pak ano, pak se to prodraží.
Odpovědět
určitě. .)
Odpovědět
@miska106 Záleží na tom, kolik budete mít lidí a jaké máte představy. Takže ANO i NE.
Odpovědět
holky tu řeší i svatbu za 35000,- Kč, takže asi ano. Kolik chcete lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
jak pisou holky, zalezi na spouste vecech kolem - kolik lidi? s ubytovanim? v restauraci nebo doma na zahrade ze navari sikovna teta? saty touzim po pohadkovych celych krajkovych nebo spis neco stridmeho? je nutny oblikat zenicha, nebo uz ma kvadro doma? chci perfektniho fotografa a video s jednoznacnym rukopisem nebo chci par peknych fotek z obradu? nad vsim timhle se musis zamyslet, co je pro tebe dulezite, co neni a zkusit si hodit nejaky odhad na papir. Jako - tyhle saty by se mi libily, to je ramcove 5 000, zenich oblek ma, fotky chcu skvely takze asi 12 000, video nechci, ubytuju jen rodinu (asi 8 lidi) a vubec na hostine jich bude 40 a staci mi rizky a gulas (proste takova ta klasika co cenove urcite vyjde levneji nez humr a uzenej losos), namaluju se sama, atd atd.
Odpovědět
Holky jak to děláte?? :-. Brácha měl svatbu loni a s 65 hosty dal 150 tisíc...A to neměli žádný blbosti okolo,jako dárečky pro hosty,DJ byl kámoš...Já budu mít okolo 60 lidí,z toho 20 s ubytováním a tak či tak mi to vychází na cca 170 tisíc :-| :-) Nechci právě šetřit na šatech,vizážistce,fotografovi atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite to jde. Meli jsme 70 lidi a do 100 k jsme se vlezli . A to jsme tali 15 k za ubytovani, ktere jsme lidem platit chteli. Je fakt, ze jsme nemeli obed, ale ten jsme stejne nechteli (proste se nam nelibi rozdeleni dne pro pratele, kdy je po obradu "vyhodim" a pozvu az k veceru). Nejak jsme se neomezovali, ale zase nekupovali kravinky. Prstynky jsme take nechteli zlate, mame jiny kov, ktery neni tak drahy prestoze je tvrdsi...Saty byly tak prumerne drahe - nevybirala jsem podle ceny, ale do satu za 20 bych nesla. Zenich oblek mel, ten jsme neresili. Oznameni jsme delali doma - chteli jsme jednoduchy tisk na fotopapir. Takze to urcite jde, jen to chce trochu myslet. A taky pokud mas nejakou pompezni predstavu na zamku, tak to pujde tezko. Predstavy a ocekavani delaji hodne. A pocet lidi je zasadni pro financni plan. Ja vim, ze ted se ti to zda mozna predscasne, ale muzu ti rict, ze se nam hostina (60 k) zaplatila z daru. Chteli jsme jen penize, coz jsme vsem rikali a vsichni to respektovali. Svedek nam dal neco vic nez obvykle a za to pojedem na dovolenou - svedek byl cizinec a u nich se proste takove silene dary davaji :-)
Odpovědět
@queenp Pokud ty peníze máš, nechybí ti, tak zbytečně nešetři. Není nic horšího, než když si pak po svatbě při pohledu na fotky řekneš, že nestojí za nic, žes měla zůstat u původního fotografa. Tvoje kytice tě nenadchne, jídlo nebude zrovna nejlepší...
Odpovědět
Článek se načítá
Jde to v pohodě, ale záleží, jak jsi náročná. Jak tu někdo napsal - spíš než na lidech, se dá ušetřit na věděch "okolo". My měli 30 lidí a svatbu se vším všudy za 65000 i s ubytováním pro deset lidí...měli jsme klasickou hostinu i s hudbou, šaty jsem měla půjčované, ale mám radši méně zdobné, tak ta cena nebyla tak strašná, ženich měl svůj oblek, dorty od paní , co peče doma za velice slušnou cenu (jeden za 990,- - navíc výborné), a ušetřili jsme třeba za prstýnky - máme jen jednoduché stříbrné, fotografa jsme měli jen na obřadu, protože oba nesnášíme pózování, oznámení jsme si vyráběli sami, brali jsme se na radnici (obřad je zdarma) a neměli jsme žádné vypůjčené svatební auto...zkrátka jsme vypustili ty věci, na kterých nám moc nezáleželo. taky bych řekla, že ne vždy vysoká cena znamená vysokou kvalitu, lepší je mít nějaká doporučení.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?