Nevěsty roku 2019, sem!

Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodne bych kaslala na reci, ze je moc brzo. My mely mit svatbu puvodne cervenec 2018, zasnoubily se a zacaly resit vse v lednu 2017... Taky to vsem pripadalo moc brzo, a hle! Nic se nestihlo, takze jsme svatbu nakonec musely odlozit na cerven 2019. :D Jedte si svym tempem, nekomu holt staci na pripravy mesic, nekdo potrebuje dva roky. Zalezi, jak vam to vyhovuje. :)
Odpovědět
@morrighan tyjo, to by mi asi jeblo, kdyby zacala zarizovat a pak se to nestihlo :D Jak to pak resite treba s tim, co je potreba zarezervovat hodne dopredu? Jakoze treba misto jn prehodite datum a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda se přidám :-) Zasnoubili jsme se na konci roku (2017) a s ohledem na okolnosti si vybrali termín v květnu 2019. Připadá mi, že je na všechno strašně brzo, takže zatím jsme byli jen na svatebním veletrhu a ve volných nedělích navštěvujeme kostely v okolí a vybíráme, kde by to šlo spáchat :-D. Jinak vůbec nic, když nadhodím přípravy, všichni se na mě dívají jako na magora :-D.
Odpovědět
@majulinkaaa Hihi.. my to rodině řekneme až koncem roku, nejspíš jim dáme pozvánky mezi vánoční dárky :D ale já třeba už teď koukám na lokalitu, páč jsem se dočetla, že je fajn ji mít zamluvenou tak rok dopředu.. navíc co jsem tam nasosala informace, tak se člověk musí domluvit matrikou a starostou (pokud se nebereš na úřadě), tak se mi to zdá jako dost zařizování (ten typ, který fakt nesnáším :D).. no a třeba dekorace jsem si řekla, že budu objednávat na Aliexpress, takže to taky než prijde... musím si to okecat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@september2019 Jojo, Aliexpress taky hodlám vzít útokem, musím se tady připravit nějakou vééélkou krabici na všechny ty věci, co mi postupně přijdou :-D. Toho zařizování je hodně a jestli chcete nějaké oblíbené místo, tak je fakt dobré to řešit předem. Já chci nějaký obyčejný kostelík, nicméně pak musím řešit místo hostiny s ubytováním pro ty, kdož přijedou z dálky... A taky chci hodně kvalitního fotografa a kameramana, to se skoro bojím, že už budou mít i více než rok předem obsazeno :-D
Odpovědět
@majulinkaaa My prave mame rodinu zenicha asi 250km daleko, takze jsme se rozhodli, ze aby to nebylo dalsi zbytecne popojizdeni a tak celkove, ze proste pro komplet vsechny hosty (coz bude 30 i s nama a i kdyzto nekteri budou mit jen 15km) zaridime ubytko..no a nakonec mame ubytko na statku, kde se udela i obrad a nasledna "hostina", kterou budeme delat formou garden party s grilovanim.. Jako nejdriv jsem se bala, ze an tom ubytovani pro vsechny krachnem :D, ale tim, ze uz nebudem muset platit jinde obrad ani hostinu, tak se to tak nejak vlastne vyrovna :) No a fotograf me taky desi.. ja ybch chtela nekoho, kdo bude delat takove ty fotky, kdy o nich nevime a nebude me furt nutit pozovat..a taky nebude chtit 15 tisic za pul dne :D Z ceho na me jdou mrakoty je celkovy rozpocet :D
Odpovědět
Profilova fotka
@september2019 Jo, to nevim, to jsme nastesti nestihly. Takze vybrano mame, zamlouvat budeme az na nove datum. Stejne jsou na tom saty, dort... Nestiham. Absolutne ne. Zena odmita pomahat, at uz financne nebo organizacne, takze dva a pul roku je i malo. :/
Odpovědět
@morrighan Tak budu drzet palce, at to zvladnes :) u nas mame sice s partnerem spolecnou kasu, pac spolu uz nekolik let zijeme, ale zarizovani bude taky komplet na me.. je to proste lenoch :D Takze k vyberu mista jsem ho dotlacila (to bych si sama zamluvit netroufla) a zbytek udelam podle sebe.. a bude muset byt spokojeny :D I kdyz o celkovem ladeni mame nastesti predstavy dost podobne. Ale stejne :D
Odpovědět
Ahojky, taky plánujeme svatbu v roce 2019. Zatím jsem nic ještě neřešila :-O Příjde mi to brzo, ale asi není nikdy dost brzo :D budoucí muž zatím nic neřeší :) @morrighan To mě mrzí, že jste to nestihly :-O mě by to asi hrozně mrzelo :( přeju vám ať to s ženou stihnete a bez stresu hlavně! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak si říkám, jak jsem ráda za toho svého! Sice původně taky říkal něco ve smyslu, že ty přípravy tak neprožívá a že si to mám udělat hezký a podle sebe, že mu stačí, že tam budu já... Ale naštěstí si nechal rychle vysvětlit, že svatba je věcí nás dvou a že pokud si nedovedeme společně ke spokojenosti obou naplánovat jeden den, tak to bude dost vypovídat o tom, jak si (ne)zvládneme naplánovat celý nadcházející život. Takže teď už vím, že se ho nemůžu ptát na odstíny barev a podobný kravinky, ale zároveň vím, že s ním můžu kdykoliv počítat a že aspoň bude sedět vedle mě, když se budu vztekat nad vývazky apod. :-D @september2019 My jsme momentálně na 80 lidech (ale pravděpodobně se to ještě zkrouhne), z toho tak 50 fakt bude potřebovat ubytování. Takže asi ještě budeme těžce přehodnocovat seznam pozvaných a místo hostiny (a pak ubytování) :-D. S fotografem to vidím podobně, ráda bych fakt kvalitního, takže tam čekám podstatnou část rozpočtu. Uvidím, koho se podaří sehnat, za kvalitu se bohužel dost platí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak i já se koncem minulého roku na naše výročí dočkala prstýnku a vzala plánování útokem. Svatba bude 27.7.2019 Vzhledem k tomu že jsem si svatbu přála už hooodně dlouho, mám plno nasbírané inspirace. Měla jsem už dávno vybrané místo, kameru....atd. takže to nejhlavnějsí jsme si stihli už zamluvit. Nemůžu se dočkat! Nesmím myslet na to, že to je až za rok a něco :P
Odpovědět
@chaarlynka my planujeme 14.9.2019 :) misto budeme rezervovat uz ted v dubnu (ja se proste bojim, ze by nam to pak vyfoukli :D) no a pak se teda budeme modlit, at to koresponduje s matrikou. Tohle me fakt dostalo.. matrika bude mit terminy az pristi leden a ja misto potrebuju nepozdejs koncem leta, jinak mam smulu :/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to my místo už rezervované máme. Máme už i fotografku, video, vizážistku a oddávajícího faráře. To bylo zatím to nejdůležitější a zbytek má čas... :) zbytek začneme plánovat po létě. Nejvíc se těším na zkoušení šatů :-) Jdu teď koncem března do jednoho salonu. Jen pro představu abych zjistila jaký střih a barva mě bude slušet. Jinak vybrat bych chtěla až z nové kolekce a ta bývá na podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem zase ten typ, co to nechá na poslední moment a ještě to s přehledem stihne, za což mě okolí nepochybně nenávidí. :D Ale vůbec se nedivím, že to někdo plánuje rok předem. Na druhou stranu nestihnout to za rok a půl už je docela drsný, to bych možná uvažovala o svatební koordinátorce, která by to zařídila a byl by klid. :) Ale obdivuju všechny, co to mají takhle krásně naplánovaný, já mám takovej ten základ (místo, matrika, ..), fotit nás bude kamarád a cukrářku máme vynikající, tam jsem vděčná, že jsme měli zamluveno 3/4 roku předem. Zbytek se pak asi dořeší v poklusu, no. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem plánovací maniak..u nás i narozeninky pro děti jsou taková ,,malá svatba´´ :-D Já to miluju... plánuju a vyrábím se se vším vždy tak 3 měsíce dopředu, po večerech. A protože vím kolik mě to dá času, musím začít i u svatby právě v čas :-D Je pravda že na svatbu jsme se vložili do rukou agentury. Sama bych to při 3 dětech nedala.
Odpovědět
@chaarlynka Tak ja jsem na tom podobne :D "nastesti" jsem tedy bezdetna, mam akorat tri chlupate psi deti :D, takze casu na to mam dost.. navic si rikam, ze ty dekorace se jako neztrati :D
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodne!!!! Naopak...podle me je jich vsude malo :-D taky budete mit takovou tu rustikalni, venkovskou? Miluju to! Ted 24.3 jdu na pevni zkousku svatebnich satu. Strasne se tesim. Jsem rozhodnuta jeate nic nerezervovat. Chci si je jen zkusit a zjistit co me slusi a proste se v nich videt :-D na podzim pak vsude budou nove kolekce a pak pujdu dalsi kolo.
Odpovědět
Profilova fotka
Co uz mate vsechno zamluvene? Uz si tu nekdo zacal zamlouvat dodavatele atd?
Odpovědět
@morrighan takže vy nic ale nezarizujete, ne? Jak jsem tak pochopila. Jinak za 2 roky se to prece stihnout musí. Resp.kdyz se tomu člověk věnuje, tak i za rok...
Odpovědět
@chaarlynka tak si dejte pozor, v mnoha salónech už zavedli poplatky za zkoušky šatů pro ty, co rezervaci šatů nemyslí vážně
Odpovědět
@chaarlynka my taky budeme mit venkovskou :) bude to na jednom statku na Kokorinsku. Jinak rezervace zadne asi jeste nema smysl delat, rekla bych, ze takhle hodne dopredu by se do toho asi nikomu moc nechtelo. My zatim jedine, co budeme na pevno rezervovat je ten statek. S majitelkou uz jsme komunikovali a pristi mesic se tam pojedeme podivat a slozit zalohu. Teda hacek je v tom, ze matriku si muzu jit zamluvit az pristi rok v lednu, driv to pry nejde.. nicmene pani na matrice me ujistila, ze at si misto klidne zarezervujeme a ze na matrice nebude problem se pak domluvit.. tak pevne doufam, ze to tak bude :D Jako kdyz se clovek nevdava na matrice, tak je to dost hloupy, pac vetsina hezkych mist je uz na podzim plna na dalsi rok a matriku muzes zarizovat az od ledna.. a co teprve kdyz ti pak sdeli, ze ten termin nikam prijet nemuze :D A ty uz neco rezervujes nebo zarizujes? Teda krom okoukavani tech satu :D
Odpovědět
Ahojte, nejspis budu take patřit mezi vas, chtela bych svatbu stihnout letos, ale partner zatim nechce a preferuje duben 2019, aby se vse stihlo zaridit. Pritom ja si stojim za tim, ze se to da za pul roku, nejsme narocni a jde mi hlavne o hosty a nepotřebuju super fotografa apod. Ale naprosto rozumím, ze co clovek.to original a chce to mit presne dle představ a to zabere cas ☺ planujeme +-50 lidi a snad to zvladneme i s ubytkem do 200☺
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak my taky příští rok do toho praštíme :-) šaty bych chtěla v Athénském stylu....ale na nic nemůžu narazit :-( tak nevím no, ani tady jsem nic neviděla...
Odpovědět
@korula ja jsemzrovna pred par dny okoukavala svatebni saty na Aliexpress a takovy ten recky styl jsem tam videla :) Nejdriv jsem Ali uplne zavrhovala, ale kdyz jsem projela par nabidek, kde jsou realne recenze a fotky a aty jsou fakt jak na obrazku, tak jsem takova zvyklana :D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_8_6_2018 Jak jako nezarizujeme? Nechapu. Jasne, ze zarizujeme. A prave proto, ze zarizujeme, tak nestihame. :D
Odpovědět
@morrighan No myslela jsem to tak, že jste si asi stanovily termín za 2 roky a zařizovat budete, až budete mít čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@september2019 no já mám právě strach z ali :-D aby mi nedošel hadr, nebo abych se vlezla do nich :-D ale kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo tak to jste dobre si takhle objednavat saty z netu. To bych si netroufla...vubec netusim jaky styl me bude sluset. Ja saty moc nenosim..protoze me prave nic neslusi :D Takze ja musim do salonu. Jinak o poplatlu v salonech vim. Pocitam s nim. Ale chci mit alespon nahled. Jinak my uz prave rezervovali a platili zalohy na misto svatby, kamera, fotografka a svatebni agentura. A se zbytkem moc nespecham...to je cas. Tohle me prislo ale dulezity. Tak abych mela jisty to, co se mi libi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo a taky mame uz zamluveneho oddavajiciho. Ja prave nikoho z matriky nechci.. chtela jsem nekoho kdo to enrika tak nucene a naucene. Mame farare ktery nas odda, rec nam ,,usije na miru´´ a bude to vic osobni.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_8_6_2018 Nene, puvodne jsme mely mit svatbu letos. Ale holt se to nedalo stihnout. Lepsi odlozit nez stravit nekolik mesicu v totalnim vycerpani a stresu, jsem se nakonec rozhodla. :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?