Kolik jste dali za DJ na svatbu? Není 7000 Kč moc?

Holky, kolik jste dali za DJ? Je mi jasný že záleží na tom kde jste měli svatbu. Jsme z Prahy a svatbu budeme mít poblíž, sehnala jsem skvělého DJ ( hraje něco jiného než disko, takový mix mezi bigbandem, swingem, punkem, funky a dobrym popem z 80. a 90.let), za celou dobu oslavy si účtuje 7000. Má vlastní aparaturu i auto, o nic se nemusíme starat. Není to moc?
Odpovědět
Profilova fotka
Není, je to dobrá nabídka a určitě ji ber ! Víš když máš aparaturu za cca 100 tisíc a k tomu kupu originálních CD, tak si ani méně říct nemůžeš... V Brně by to bylo tak asi na horní cenové hranici a pe na Prahu fakt úplně super cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo by dobrý si ho někde poslechnout jak hraje. Na Prahu ta cena asi ujde. :-)
Odpovědět
sambucca: my budem platit za DJ cca 10tis, ale viděla jsem ho už hrát a je supr a má obrovský množství cédéček.
Odpovědět
Tak díky! Byli jsme na něj tancovat s partou a odcházeli jsme ve 4 ráno úplně splavený, hrál fakt výborně - na každou písničku jsem chtěla bejt na parketu. Vim že se strefí do vkusu všech našich přátel. Jakou má aparaturu a jestli má CD originály nebo vypálený nepoznám, ale hrál bááááječně.
Odpovědět
Profilova fotka
To by mělo být rozhodující, jestli se ti styl který hraje líbí, tak rezervuj a nečekej, nebo ti ho ještě někdo vyfoukne :-)
Odpovědět
no, myslim že toho mi jen tak někdo nevyfoukne. On hraje doopravdy "trochu" jinak ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mrknu na to... dík za odkaz, rozhodně bych sem jméno tvého DJ napsala, trošku reklamy si zaslouží, když je tak dobrý... Jen sem nedávej odkaz, zas by to smázli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
katchen máš pravdu, "trošku" reklamy si určitě zaslouží! Takže kdo má rás tak trošku gipsy, kletzmer, funky, bigband, swing, kvalitni pop 80. a 90.let a rad tanci na nevšední věci, napište mi do IP, podělím se o ten zázrak:-D!
Odpovědět
Profilova fotka
Spousty CDček má každý DJ. Dala bych si pozor spíš na to jak umí mixovat hodbu. Byla jsem na jedné svatbě a tyl to děs. Jena písnička rychlá, druhá pomalá. A celé to hrozně dunělo. Nebyl to vůbec pěkný zvuk.
Odpovědět
Ne ne, kdepak, tenhle je prostě skvělej. teda nevim jak by ho brali ostatní, já osobně jsem s ním byla na jedné vlně. Prostě cokoli pustil bylo v ten moment to pravý. Kolikrát jsem si přála aby pustil něco co se mi nelíbí a já si odpočala:-D Ale je to individuální, hodně holek by asi nechápalo v čem je to kouzlo. Mixoval songy z Kouře, Clash, swing a bigbandy, Jakson Five a Jamese Browna s Ninou Hagen - pro mě pecky jako hrom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sambucca: to je dobrá cena:-) Kor na Prahu. Tam už jsem slyšel spousty DJs, co si řekli větší sumu a byl to skutečně děs. Navíc, poslední dobou je o kvalitní DJs docela nouze, především o ty, kteří ví co hrát a jak mluvit do mikrofonu. Pokud jsi ho slyšela hrát a je opravdu skvělý, za 7tis ho ber všema deseti:-) Pošleš mi odkaz prosím? Přeji veselou zábavu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sambucca...my jsme meli 2 DJ zaroven a chteli kazdy 2000.hrali od 17 do 1....na to,ze je to v praze si myslim,ze je to ok cena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zachovalovaj - no jasně že mají spousty CDček, jde ale o to, jestli mají originály, nebo laciný přepaly z tržnice... To je pak takový rozdíl ve zvuku... škoda mluvit. Samosebou mixování, cit pro to co si hosté přejí a moderování s tím musí jít ruku v ruce. Jinak je to slabota :-| Nejen kapelu ale i DJ se vyplatí před svatbou slyšet...
Odpovědět
Profilova fotka
ja 2500 ... To jen ze znamosti jinak si uctuje 7000 .. a co tak znam tak se vsichni pohybuji kolem tech 7000
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,nám bude hrát DJ za 4,000,- (prý ze známosti,jinak hraje za 6,500,- svatby-a to jsem malého města),ale mám už připravený seznam,co tam budu určitě chtít-abych pak neslyšela:nemám a pod.Hlavně tam chci hudbu i speciálně pro naše,takže takový generační mix:o))).Tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych DJ nechtěla. Kapela mi připadne taková víc osobní. CD poslouchám doma a na svatbě je mít nemusím.
Odpovědět
Profilova fotka
DJ bych také nechtěla. Máme čtyřčlennou kapelu a vezmou si 15 tisíc. Kapela je taková slavnostnější. ;-)
Odpovědět
Tak u ná to bude tak že nejdříve budeme mít kapelu... to bude takové to slavnostnější aby se neřeklo... zhruba od těch 14:00 do 20:00 a potom až přijde plno mladejch lidí a kamarádů tak bude hrát DJ a do těch 3000,- se vejdeme v pohodě!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,nás stál DJ 3000,-Kč.Hrál od 16-23 hodin,byl dobrej,měl počítač a hrál co jsme chtěli.
Odpovědět
My původně chtěli "kapelu" - stačili by nám 2-3členné, ale volno měly jen větší a ceny byly kolem od 10.000 výš a max.6 hodin hraní s přestávkama, taky jsme odmítli "dechovku" a chtěli hrát vesměs rock i tvrdší, takže jsme pak vzali DJ, co hrává v místních barech a na zábavách , byl s náma od 16:30, a měli jsme ho zaplaceného do svítání za 3.000,-, což nás velmi příjemně překvapilo. Měl vše vlastní, nachystal si to den předem, takže přišel během oběda (spíš večeře dle času) :-D a hned mohl hrát.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky! Jen bych se Vas chtela zeptat, kolik v dnesni dobe priblizne stoji DJ. Nam jeden nabizi sluzby od 13:00 do 1:00 za 4500. Na 13 by ozvucil obrad a pak od 18:00 az do 1:00 hral. Je to v Severomoravskem kraji. Prijde mi to jako dobra cena... Co myslite? =-) Diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vam holky nevim,ale 10tisic bych asi za DJs nedala...nastesti mame takovych spoustu kamaradu a tak jsme s jednim domluveni,bude hrat za jidlo a piti:-)zname se z diskotek a vetsinou si delame i karaoke,vyborny soumen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my predpokladame cenu okolo 7000, a to nám bude hrát až tak asp do 3 do rána :)
Odpovědět
Profilova fotka
Bratranec měl na svatbě DJ za 3000 - Liberec. My jsme se rozhodli udělat si svůj seznam písní, stáhnout a pustíme si to z počítače. A máme to zadarmo a vše, co chceme přesně v tom pořadí, ve kterém chceme. Už jsem to na jedné svatbě zažila a měli super písničky, takže všichni tancovali až do rána. S kapelama mám jen špatné zkušenosti, takže na svatbu rozhodně nee.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já hlavně myslím, že cena je závislá na tom od kdy do kdy tam dj hraje ne? Pokud hraje 5 hodin nebo 10 to je snad rozdíl v ceně.
Odpovědět
Pese nemyslim si ze len holky tu na tejto diskusii si stahuju mp3, je to asi na celom svete a pokial viem ziaden z mojich znamych a priatelov si este nekupil nejake cd, vsetko si stahuju z netu..... Toto je uz styl dnesnej doby. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?