Menu Forum

Je příspěvek na bydlení 700,- za 3 noci hodně?

20. led 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
simon100
50
Registrovala se 7. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
simon100
50
Registrovala se 7. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 album. Má 23 přátel. Region Praha.
 Ahoj,
myslíte, že příspěvek na dospělou osobu (děti neplatí) 700,- na ubytování 3 noci, 4 dny a lanovku je hodně? Je nám trochu nepříjemné vybírat takovou částku a z části tyto náklady i dotujeme, ale jen za lanovku dát 10. tis. je pro náš rozpočet opravdu moc.

Děkuji za názory
13. led 2014 ve 13:19  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 1015 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 1015 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 pokud chceš netradiční svatbu musíš počítat i s netradičními výdaji
13. led 2014 v 16:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
micipsa
1
Registrovala se 14. září 2010 na beremese.cz. Přidala 232 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
micipsa
1
Registrovala se 14. září 2010 na beremese.cz. Přidala 232 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Praha
 Jestli to dobře chápu, obřad je na vrcholu Sněžky? To je hezké emoticon Já bych to spíše udělala tak, že bych napsala, kde je obřad a dopravu ať si zajistí/zaplatí sami. Třeba někdo bude chtít jít pěšky emoticon Ale samozřejmě nevím, kolik stojí lanovka. Jinak 700 za takové služby není moc, spíše nevím, jak bych to podala. Protože představa, že mě někdo zve na svatbu a zároveň žádá o příspěvek...když se vdávala kamarádka, hradili jsme si ubytování sami, ale bylo to dobrovolné, kdo nechtěl přespat, tak mu ženich s nevěstou zaplatili taxi. Kdo chtěl přespat, hradil si pokoj sám.
No rozhodně bych jim dala na výběr, zda jet lanovkou a zda chtějí zůstat 3 noci emoticon
13. led 2014 v 16:19  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
everunka
27
Registrovala se 4. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
everunka
27
Registrovala se 4. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ja bych si s tim hlavu nedelala. Podle zasad etikety ubytovani hradit nikomu nemusite. Ver mi, ze ti, co vas uvidet, a byt s vami pri takovem vyjimecnem okamziku, chteji, radi onu castku zaplati. Navic jim davate vedet s velkym casovym predstihem, muzou si zacit setrit, pokud je to nad rozpocet. My ubytovani take nehradime a nesetkala jsem se s jedinou negativni reakci, naopak se vsichni moc tesi.
20. led 2014 ve 20:15  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenule13
5
Registrovala se 12. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
lenule13
5
Registrovala se 12. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
 Ubytování hradit nemusíte. Stačí přidat www stránky na ubytování poblíž konání svatby nebo kde se lze dát ubytovat a kolik to stojí, s tím že dodáte. Že se můžou ubytovat tady.... Moje maminka si přeje zaplatit ubytování její rodině,tak se jim to bude platit a někteří budou spát u nás doma. Sestřenice za naši rodinku, jen čtyři lidi,dostala darem. Její švagr má penzion. Budu platit nebo spíš moje maminka bude platit ubytování 8 lidem a tři budou spát u nás. Budou mít jen dvě noci i se snídaní. Ale jinak já bych za lanovku nic nevybírala. Přibližný rozpočet naši svatby je 100 tis. (je tam cca 10tis. rezerva) Šetříme na čem se dá a když jsem včera slyšela kolik nás asi bude stát hostina,tak se asi přiblížíme 70tis. a dost se nám toho na darech vrátí,takže po nikom nic nechci.
13. led 2014 v 17:17  •  To se mi líbí