Je možné se s účastí celkem 25 lidí vejít do 50 000 Kč?

Profilova fotka
myslím že už i tak je to hodně vysoký cenový strop.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jsem pochopila, cenový strop je určen pro celou svatbu a ne jen pro hostinu?? Pokud pro celou svatbu, tak záleží co vše chcete mít - fotograf, kameraman, ... co vše do částky počítate.... my jsme např. nepočítali to, co nám zůstává - prstýnky, oblek,... Měli jsme 56 hostů a počítali s rozpočtem 100tis., bez zmíněných věcí. Co se týče hostiny, počítala jsem 1000Kč na osobu, nakonec to vyšlo o něco levněji, ale jsme tedy v Praze a to bylo hodně dobrá částka. Věřím, že jinde se dostanete na mnohem lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš za hostinu? Od 13:30 ( občerstvení pro všechny včetně těch co budou jen na obřadu cca 40 lidí) do cca 2 rána ( 25 lidí celý den + cca 8 lidí na večerní raut od 19 hodin) , to máme za jídlo i veškěré pití za 40 000,-
Odpovědět
ano, je to mozne, vela zalezi na dodavateloch, miete hostiny, ci platite ubytko alebo nie....
Odpovědět
Určitě to možné je. Záleží, jak moc jste nároční třeba na prsteny - jsou za 3000 i za 25000. Potom jestli chcete hostinu v dobré restauraci nebo si uděláte někde na nějakém sále a sami koupite piti atd. I šaty jsou za 3000 nebo 17000....Třeba jak píše tady richna19867, tak já bych 40000 za tak maly pocet lidi za hostinu nedala ani náhodou! My meli na obed okolo 40 lidi + asi okolo 25 lidi jeste od 16 hod vse trvalo do 3 rana a celkem nas hostina vysla na 29460 nejak tak a to v tom je zapocitany jeste rozvoz minibusem ( ktery patril restauraci). Hostina byla v krásné, nově zrekonstruovane restauraci, kde jsme meli k dispozici sal i vedlejsi salonek s barem.
Odpovědět
Profilova fotka
pocitej, ze hostina bude kolem 30tis, saty zalezi na tobe, prstýnky na tobe, kadernik, kosmeticka, fotograf, kvetiny, vyzdoba stolu,aut...., dorty, cukrovi, oblek, hudba...no 50 celkem je asi dost utopie
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží co všechno v tom chceš a odkoho. Já mám strop 40 tis., oběd jen pro rodiče + svědky a my. Odpoplední raut 35 lidí + večerní oslava 10 lidí. Nákup jídla na raut v makru a domací tvorba mís, naložení kuřecí masa a vepřového + zeleninové a ovocné mísy.. cca 3500,- pivo a víno - 4500,- Dort si peču sama. Pak je oblečení, fotograf, hudba a oznámení - cca 15 tis. Auta neřešíme, Výzdobu moc taky ne. Vývazky + oznámení 3000,-.. trošku jsem se rozjela s oznámení, protože mě okouzlilo. Prsteny jsme měli mít původně za 1200,- ocel, ale ten můj má široké prsty, tak místo toho máme za 4000,- To je myslím vše :) Nemám žádný svatební věci a podobně :)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli 75 lidí a zatím to počítám cca na 90 tisíc, že to vyšlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží na mnoha faktorech - zda těch 25 lidí bude na oběd i na raut nebo na raut bude 25 a na oběd méně...jakého budeš mít fotografa (kamarád, co fotí ze záliby, ti to udělá za pusu, profi fotograf i třeba za 15, 20 tisíc), kapela vs. DJ, zda budete dělat výslužky s cukrovím (někdo třeba nedělá, ale tady na Moravě je to zvykem a si by mě dost pomluvili, kdybych vůbec nedala), prstýnky -zda budete mít zlaté nebo "jen" ocelové/titanové/stříbrné...to všechno cenu ovlivní. Vždycky nejvíc stojí hostina...my budeme mít na večer do 60 lidí a doufám, že se vejdeme do 50 tisíc vč. výzdoby sálu...ale pokud bude extra horko a lidi budou pít mnohem víc , než mám propočtené, že by se mohlo vypít, tak to mže být i víc. Pokud nejste moc nároční - reálné to je :-) Ale bude to chtít hodně vybírat, hledat levnější dodavatele, popř. zkoušet smlouvat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, sestřenice měla na svatbě celkem 50 lidí, asi 15 z nich přišlo až odpoledne na sele, ale zbytek byl od rána a svatba ji vyšla na cca 50 tisíc, takže si myslím, že to reálné je pokud tedy nemáš přemrštěné požadavky.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dali za svatbu 60 000 se vsim vsudy a meli jsme 60 lidi. Da se zaridit, ale hodne veci jsem mela pres zname a levneji, nez je bezne.
Odpovědět
Možné to je, my se vešli ještě do méně... Záleží, kolik dá člověk do šatů, prstýnků, místa obřadu /tam to může hodně naskočit/... Ohledně hostiny - neměli jsme klasický oběd, měli jsme raut se společnou polévkou (a udělali jsme dobře, úplně stačil až do noci). Je fakt, že se pilo hlavně pivo a nealko, tvrdý až tak ne...
Odpovědět
ano!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Určitě to jde, na hodně věcech, snad krom jídla a pití, se dá ušetřit :) A když si budete vše zařizovat svatbu- i to jídlo a pití, vyjde to určitě do 50 s přehledem, protože nepočítáš každou sklenku , nebo panáka, nebo porci, ale flašky pití a kila jídla, které pořídíš sama...
Odpovědět
My měli 45 lidí a se vším všudy jsme něco málo přes 60 tis. Včetně prstýnků, šatů, obleku apod. Ale hodně záleží, jak si svatbu představujete a co vše chcete mít. My neměli klasickou hostinu, ale rovnou venkovní párty s grilováním (prasátko apod.). A je taky fakt, že spoustu věcí jsme zařídili přes známé, takže byly zadarmo, nebo "za hubičku" (např. půjčení pártystanu, spřežení, dorty apod.). Takže opravdu záleží na tom, co chceš a také na tom, kde sháníš.
Odpovědět
Za 38 lidí jsme dali za celodění jídlo, raut + veškeré pití 34 tis. Takže v pohodě ;-)
Odpovědět
My se s celou svatbou (včetně prstýnků, šatů, obleků, rautu atd.) vešli cca do 80tis . (nakupovali jsme velkou zásobu alkoholu) .. samotný raut pro 50-60 lidí nás vyšel cca na 11tis. (obložené mísy, maso, šunka na oheň, plus je v tom zahrnutá práce kuchaře a dovezení na místo) .. takže pokud nehodláte utrácet nehorázné částky za kameramana, fotografa, dj, ohnostroje, holubice a podobné, tak se dá svatba krásně oslavit i za cenu levných šatů, prstýnků, poplatku matrice a za nějaký menší rautík pro rodinu... někdo má svatbu za 30tis, někdo dokáže za svatbu utratit i 250tis. .. hlavní ale je, že se všichni baví, jsou spokojeni a je to... my neměli nic honosného, spíš špinavé odpoledne u ohně a všichni byli nadšeni ;) ... a jak psala i jennifer, nejlepší je zařizovat přes známé - my tak měli právě ten raut a oběd za hubičku... zbytek (fotograf, dj, prostory, stany, obsluha u ohně a za barem, ubytování,..) zdarma :)) Mimochodem z rautu kde jsme měli cca 6 velkých obložených talířů nám 3 zbyly.. zbylo snad všechno víno a polovina alkoholu.. taky zbyla jedna celá kýta a obrovský hrnec svíčkové.... takže jelikož alkohol platili naši rodičové napůl, tak si zbytek rozdělili a použije se to na nějakou letní garden party a jídlo mám hezky v mrazáku na dny kdy se mi nebude chtít vařit :D takže kdybychom se tak nerozšoupli s jídlem, dali jsme to ještě levněji :))) spíš se na oslavě pije než jí - zkušenosti do příště :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že to jde v pohodě, pokud nechceš moc "ptákovin" kolem a mít všechno super. Budeš muset možná trochu hledat, ale jde to - třeba prstýnky máme z bílého zlata a vyšly nás na 8 300, což nám i tak připadalo docela dost, ale v porovnáním s ostatníma zlatýma je to velmi slušná cena a jsou nádherné. Nás bude kolem 150 a chceme se vejít do 100 t. komplet a jestli jsem dobře počítala, tak by nám to i mělo vyjít - prstýnky, oblečení, kapela, kostel, oběd pro rodinu a pár dalších věcí k tomu nás vyjde na necelých 50 t., takže máme 50t. na raut, který si děláme sami, takže alkohol nakupujeme po akcích, prase nám bude píct kamarád a budeme ho mít taky po známosti, stany nám půjčí další kamarád, fotit taky kamarád.. jedem přes známe a kamarády, jinak bychom to nedali... ještě mě napadá, že takový ten základ si musí každý pár pořídit stejně - ať má svatbu pro 10 lidí nebo pro 100 (myslím oblečení, prstýnky, matrika, ...) v tom se rozhodně dají najít nějaké možnosti, kde ušetřit a pak je právě ten rozdíl v tom jídle a to už zavísí jen na tom, jak si to představuješ..
Odpovědět
Nás bylo 30. Cena komplet byla 75tis. S hostinou, rautem a ubytováním. Se vším okolo, včetně fotografa, šatů, prstenů.... Pouze kytky a dorty jsme neplatili my. Takže pokud jde jen o svatbu a hostinu, tak úplně v pohodě ;-)
Odpovědět
monikk23 : Takže, jak to tak čtu (taky mě to téma zaujalo), máme to jen a jen ve svých rukou. Vše prostě záleží na ženichovi s nevěstou, jaký strop si dají, bez čeho se objedou a bez čeho ne. Pro mě jsou třeba důležité kvalitní prstýnky, ale není pro mě důležité, jestli budu mít šaty z poslední kolekce nebo třeba pár let staré (prostě musí sedět a být za rozumnou cenu :) ). Kosmetičku mám mamku, dorty a zákusek upeče babička, boty mám za 250Kč z New Yorkera, šperky chci jen obyčejné, stejně mi sluší nejvíc - ty budou stát rozhodně do 100Kč, pokud dokonce nevyužiju vlastní domácí zdroje. No a nebude oběd, ale rovnou raut, svatba začne ve 2 odpoledne a sejdeme se všichni u ženicha a hned pojedeme na obřad. Kapelu máme hodně pod cenou, fotograf (máme 1 tipy) taky rozhodně nebudou stát 10tis. Jo a kytky si koupím den před svatbou :-) Výzdobu na auto zkusím splácat sama z pedigu za 50Kč :-) Prostě je to jen a jen na nás, jak se k tomu postavíme a bez čeho nebudeme moct žít. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?