Jaká je cena pronájmu svatebního místa na víkend?

Profilova fotka
Dobrý den, mám otázku, v jaké tak cenové relaci se pohybuje pronájem místa na víkend. Absolutně netuším, kolik tam může pronajímatel účtovat. :) Jen čistý pronájem místa. Děkuji všem za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
@myrtiles je to hodně individuální, záleží dle konkrétního místa a nejlepší je zeptat se přímo v místě. My třeba platíme 15tis. Někde chtějí za pronájem klidně 50tis i více a někde pár stovek. Takže je to otázka spíš na konkrétní místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev Díky, řekli si o 10000 Kč, takže nevím, jestli je to málo nebo moc :). Děkuji
Odpovědět
spíš napiš kde to je, takhle se to dá těžko posoudit.
Odpovědět
my 20 000
Odpovědět
Já myslím,že 10000 za celý víkend není vůbec moc...
Odpovědět
My platíme za stodolu 35k. 10k je luxus ;)
Odpovědět
Záleží na miste. Za misto, kde muzes mit vse sve je to Ok,ta restauraci, kde musis vzit vse od nich, je to dost...
Odpovědět
Profilova fotka
My platili 12000 za stodolu na hostinu a 3000 za zahradu, kde byl obřad. Ale měli jsme ty prostory k dipozici od pátku odpoledne do neděle dopoledne, což všude nebývá. Své jsme měli jen sladké, jinak všechno jídlo a pití bylo (muselo být) od nich.
Odpovědět
Profilova fotka
10k za víkend je velice slušné. My jsme platili lehce přes 30, bylo v tom i ubytování pro asi 15 lidí. Ale jak píše @moninak , záleží, jestli si tam pak vše už můžeš zařídit sama a de facto si dělat, co chceš, nebo od nich musíš ještě nakoupit milion dalších věcí a služeb.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme nabídku za 25 000, ale místo je přesně podle našich představ, takže do toho asi půjdeme. Deset tisíc je celkem slušná cena.
Odpovědět
Mezi Prerovem a Olomouci a platime jen 1000 za obrad na louce, za pronajem prostor nic (energie za 2500), ubytko + snidane 400/osoba.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím máme zamluvenou chatu /nic extra luxusního/, bude to i místo obřadu, od pátku do neděle, možnost přespání pro 16 lidí, 7000 tis., Zlínský kraj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děkuji všem za názory. Místo, kde to máme, mně přijde ideální. Má to parametry, které jsem hledala. www.pranty. Jestli nějaké nevěstě ze západních Čech nevadí, že si bude zařizovat sama, tak vřele doporučuji. Za víkend od pátku do neděle (s tím, že si něco můžeme přivést už ve čtvrtek) cca 10500 Kč.
Odpovědět
My platíme za stodolu, dva domečky na přespání + velká zahrada přes 35 tis, takže vám těch 10 tis dost závidím. I když teda naše místo je kouzelné a i tak bych za to ty peníze chtěla dát. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bety_h a kde to máte? Ono je to taky dost o tom, jaké je okolí. I když to okolí u nás je super, mám ráda kopce :).
Odpovědět
@myrtiles asi 10 km od Kutné hory či Kolína. Je nádherné, přesně jak jsem si vysnila. ;-)
Odpovědět
@bety_h Mohu se zeptat co je to za místo (klidně do soukromé zprávy at tu neděláte reklamu) ? Něco v podobném duchu v okolí kolína také sháníme :)
Odpovědět
@anysek01 muzu se zeptat,kde jste byli?
Odpovědět
My platíme 50.000, v ceně je v pátek přespání pro mě s družičkami, v sobotu ubytování pro 100 lidí, areál jen pro nás, a můžeme si tam udělat vlastní catering a vše jak chceme. Když jsem viděla ty ceny okolo Prahy, kde chtěli třeba 50.000 jen za jeden den, do 2:00 do rána abychom vypadli, ve 22:00 noční klid atd tak jsem za tohle nesmírně vděčná.
Odpovědět
My platíme za místo 5 500 Kč :-) jak vidím ty ceny, tak máme luxusní cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orny Angusfarm Soběsuky v západních Čechách
Odpovědět
My platíme 3000, je v tom pronajem (budeme mit vrchni patro restaurace jen pro sebe a muzeme tma byt jak dlouho chceme) +bowling. Holky jen by me zajimalo: kdyz budete platit 30 tis najem, tak na kolik vas ta svatba tak vyjde? Ja si nedokazu predstavit, ze bych dala tolik penez v podstate za nic ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Mlýn Osíček soukromá hospůdka na samotě,okres Náchod. Majitel postupně opravuje. Moc krásný.
Odpovědět
30.000 loni
Odpovědět
Profilova fotka
My letos 72 tis. pátek - neděle + 11 pokojů. Jen čistě za pronájem bez ničeho dalšího, okr. Kutná Hora.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?