Ztráta snubního prstýnku na svatební cestě. Co dělat?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holčiny, tak si předstvate, vrátili jsme se ze svatební cesty bez manželova snubního prstýnku. Ztratil ho někde ve vlnách. Chceme nechat udělat nový, stejný, ale přesto to nebude on, který jsme si ve svatební den vyměnili. Je mi to strašně líto, manželovi asi ještě víc. Kdybyste viděly ten bílý proužek na jeho prsteníčku. Nestalo se vám některé něco podobného? Zdá se mi, že měsíc po svatbě se tohle může stát jenom nám. Ach jo.....pořád na to musím myslet. chtěla jsem se zeptat, jestli se vám některé něco podobného stalo, jak jste to potom řešili? Nechci, aby si ten "náhradní" jen tak někde navléknul, mám bláznivé nápady, že bych přemluvila matrikářku, jestli by nás nepustila někdy na chvíli do obřadní síně atd. Tak holky, bacha na prstýnky. přeju, aby se vám nic takového nepřihodilo. Pa M. :-(
Odpovědět
1
4
5
Kurňa asi si pujčím hledačku kovu a letím k moři a budu hledač pokladu. Tam bych toho našla a hned budu o něco bohatčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacerka já teda nevím, vdávám se za měsíc, ale ty prstýnky, i když jsou moc krásné, jsou pro mě jen kus kovu...spolu s ním neztrácím manžela ani lásku, kupte si nové a obnovte manželství po 6 letech! :-)
Odpovědět
Myslím, že prstýnky jsou naprosto vedlejší efekt svatby. Jedná se jen o kus kovu a můj budoucí manžel a náš vztah je pro mě nejpodstatnější. Ale pokud tě to moc mrzí, tak nechejte udělat nový a pak si ho někde vyměňte nebo po pár letech obnovte manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy jo jistě, ale sama uvidíš po šesti letech, pokud budeš ten prstýnek nosit, že k Tobě jakýmsi způsobem přiroste. Když teď vidím levou ruku holou, tak mi tam prostě něco chybí a vím, že si můžu nechat udělat novej, ale prostě to nebude už ten, který byl od počátku. A taky jsem byla moc pyšná na svého muže, že ho nosil a nestrčil hned po svatbě do šuplíku ;-) Normálně jsem stejný pragmatik jako ty, ale tohle mě docela dostalo, kdybych ztratila jinej, tak se nad to taky povznesu ;-) S manželem jsme se právě domluvili, že si je necháme udělat, v srpnu máme výročí a půjdeme si je vyměnit za asistence našich dvou synků na naše svatební místo ;-)
Odpovědět
No ja som stratila zasnubny diamantovy prsten, na ktory moje snubenec setril pol roka :( Chcel ho dat poistit ale zabudol na to. Je to hrozne si na to zvyknut nemat ziadny prsten :( Kazdy den sa mi cnie
Odpovědět
Profilova fotka
Nechat vyrobit novy ... 8-)
Odpovědět
Nechte vyrobit nový a neřeš to, neberu prstýnek jako to hlavní, protože to ani není. Já pořád něco ztrácím a přítel už taky, takže se obávám toho, že ho taky někde vytrousíme. Přítel ho ani proto neplánuje nosit, já asi jo, ale kdybych ho ztratila, tak si nechám vyrobit úplně stejný. Samozřejmě doufám, že k tomu nedojde, ale zrovna včera jsem ztratila naušnici od přítele :((( jsem prostě hrozná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som dostala zásnubný prsteň v Paríži a cestou z Paríža domov nám zhorel autobus s úúúplne všetkým, zostalo mi len to, čo som mala práve oblečené a ten zásnubný prsteň (druhý prsteň, ktorý som som si dala dole z prsta kvôli zásnubnému tiež zhorel, doklady, batožina, peniaze, všetko). Ale dôležité bolo, že my sme stihli vystúpiť a nič sa nám nestalo, nič nie je dôležité, žiadne prstene, ani iné hmotné veci, tie sú nahraditeľné, aj keď to určite zamrzí, ale najdôležitejšia je vaša láska a vy dvaja. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@misky ahoj misky potřeboval bych nějaké informace co se týče toho prstenu popis-datum-lokalitu ztráty rád bych vám udělal radost. ;-)
Odpovědět
@boletuss mělo to šťastný konec? :)
Odpovědět
Profilova fotka
to by mne též zajímalo:-)))
Odpovědět
Zdravím vás všechny, zatím to šťastný konec nemá ale děkuji za každou pomoc nebo radu. Prsten 17.6.2006 sem našel na Orlíku zhruba měsíc po tomto datumu pak sem ho zase ztratil a teď zase našel a rád bych ho vrátil.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
@boletuss Dobrý den, manžel ztratil prsten s datem 17.6.2006, není to náhodou ten nalezený? Děkuji T. Svatošová
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?