Vykrojený snubní prstýnek

Ahoj holky, viděla jste některá někde vykrojený, jakoby zvlněný prstýnek, aby šel se zásnubním pěkně sesadit? Zatím jsem našla u Rýdla, ale chtěla bych ještě porovnat s jiným. Případně jak hledat - “vykrojený” úplně nefunguje :(. Děkuji!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, koukni na 27jewelry :)
Odpovědět
Profilova fotka
Neptáš se na to, ale byli jsme u Rýdla v sobotu. Ten "vykrojený" prstýnek vypadal dost dobře na ruce :) Takže doporučuju tam zajet a vyzkoušet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Eppi takové nabízí :-)
Odpovědět
@ennu od 27 mam zasnubni a prestoze jeji veci zboznuju, nejak mi ty varianty se snubnimi nesedi. Ale vybrala jsem si nausnice😃
Odpovědět
@iviiiii Dekuji za tip, u Rydla jsem prave zkousela a vypadalo to strasne divne :( je videt, ze k sobe nepatri :( ale dekuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@ruthie22 aha, ale vim, ze rydl tam mel tech vykrojenych vic. Jinak netusim, kde sehnat. Jedine na zakazku
Odpovědět
@ruthie22 já mám právě taky zásnubní od 27, tak pak dej vědět kde jsi vybrala, rada se inspiruji :)
Odpovědět
prosím také o zprávu, kde jsi koupila ;)
Odpovědět
@ruthie22 Zkuste zadat do pinterestu "contoured wedding ring" ,)
Odpovědět
@empoli Dekuji, mozna jsem to spatne napsala - ja nepotrebuju obrazky, potrebuju nekoho, kdo to v Praze vyrabi tak, aby to nemuselo byt na miru a ten prstynek tak nestal 30k a vic (coz je cena, kterou jsem zatim za prstynky na miru videla). Proto se snazim najit nejake klasicke klenotnictvi, ktere to vyrabi, ale kdyz na strankach maji vic jak 200 typu, tak je to proste peklo hledat, takze bych potrebovala nejaky cesky vyraz, pod kterym bych to byla schopna najit na strankach klenotnictvi, aniz bych se musela brodit miliardou prstynku...
Odpovědět
@ruthie22 Napište do vyhledávače "zlatý prsten špička". Tvar, který Vy chcete, se jmenuje špička s většinou se nosí na ukazováčku.
Odpovědět
Článek se načítá
Zkus se podivat na esterstyl.cz. Tam jsem nejaky videla.
Odpovědět
@carvcoolka dekuji za radu, ale spicka to neni :)
Odpovědět
@lpecko podivam se, dekuji moc!
Odpovědět
Když jsem to hledala, zafungovala klíčová slova "zásnubní a snubní prsten set" nebo "prsten svatební sada". Jinak Eppi, Rýdl, Glamira, Brilas.
Odpovědět
Já si přesně ten vykrojeny vybrala u Rýdla. Naživo je mnohem hezčí než na netu. Záleží ale hodně, jaký mate zasnubak. K tomu mému to sedlo jako kdyby to byl set.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem si přesně jistá, jak by měly zapadnout, to by fungovalo, jen kdyby byly stejné velikosti nebo ne? Kdyžtak koukni tady: https://mialis.cz/index.php?route=pro... odtud mám prstýnek já. Jsou tam i různak tvarované, že by do sebe mohly zapadat. A kdyby ne, tak tenhle zlatník si myslím, že by dokázal vyrobit za míru za cenu jako má snubáky, určitě ne 30tis. :-)
Odpovědět
@janaskalova7 ten vykrojený u Rýdla fakt dohromady nevypadá dobře :)
Odpovědět
@jollburr super! Děkuji moc za radu! Vidím tohohle zlatníka poprvé a nevypadá to špatně, zkusím tam zaskočit. Ještě jednou díky
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze zlatník Vlastimil Kalaš. Podle zasnubniho mi udělal snubní z bílého zlata bez kamenu, manžel má ocelový taky bez kamenu (mrkni na moje alba) a platili jsme za oba 10tis. Ten zlatník je schopný udělat úplně cokoliv co si vymyslíte :-)
Odpovědět
@ruthie22 Však jsem psala, že záleží na typu zasnubního prstenu. Já ho mám vykrojený tak, že to super sedne. :)
Odpovědět
Ahoj, taky mám zkušenost s Mialis: https://mialis.cz/V%C5%A0ECHNY-PRSTENY, osobně se zlatníkem, protože setkáváš s nim osobně v hezkém showroomu, což je nejlepší, všemu rozumí, jak a co chceš, vždy nabízí na míru!! Máji tam podle mě nejlepší přistup k zákazníkovi, doopravdy ruční práci a kvalitu, ke všemu i ceny oproti ostatním.  Doporučuji všem ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
našla jsem https://www.eppi.cz/snubni-prsteny/sv..., sice nevím, který chlap by to koupil s tím, že ženskou nutí do toho, mít vybraný i snubák... ale proti gustu... 🙂) ale mezi snubákama pak jsou k nalezení i tyhle vykrojené, někde jsem je tam viděla. každopádně stačí si vybrat typ a on ti to zlatník prostě vyrobí na zakázku přesně podle zásnubního.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?