Svatební prstýnky se fakt nepovedly

Zobraz úvodní příspěvek
Dnes miláček přinesl snubní prstýnky. První pohled v pohodě, jenže rytina je dost otřesná. Nějak jim ujela ruka a taky jsou trochu poškrábané i na povrchu. Svatba 18.8., už se s tím nedá nic dělat. Máme je na zakázku ze zlatnictví Aleny Barešové (Brno). Rozhodla jsem se nebrečet a raději si otevřít láhev vínka, ale za ty prachy... Že se nestydí takovou práci vůbec předat. Měla jsem vybrané od firmy Benet, jenže v Brně je neměli na ukázku a podle obrázku jsem neměla odvahu objednávat. Tak to nenechávejte na poslední chvilku jako já a jestli chcete pěkné prstýnky, jedině značkové. Paní Barešová vystavovala i na svatebním veletrhu a vypadalo to vše důvěryhodně... Jestli máte nějakou zkušenost, tak se ozvěte - ať vím, jestli je to běžná praxe, nebo jen tohle odflákli. :-S :-S :-S
Odpovědět
1
4
5
Diky, zvazila jsem to a dosla ke stejnymu nazoru:-) navic jsem zjistila, ze ho muzu v poho nosit i na prostrednicku, tam mi sedi perfektne,takze ho asi na sport nebo neco takovyho budu premistovat:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Tak i já do této diskuze přidám naši zkušenost a varování před zlatnictvím RED AND CUBE v Brně Campusu. více mám na svém fotoblogu. ve zkatce, nechtěli uznat až druhou reklamaci prstýnků a my to museli hnát až přes znalce, který potvrdil odfláknutou práci :-(
Odpovědět
@kralik jejda, tak to bych z toho byla asi na infarkt.... My taky měli prstýnky z Retofy a všechno úplně v pohodě, přesně v termínu (a to jsme prsttýnky objednávali asi 4 měsíce před svatbou), krásně zhotovené a ještě se slevou. Ale pravda je, že jsme si zajeli přímo do Rožnova a objednali přímo v jejich prodejně (ale měli jsme to kousek, jsme z Ostravy). Ono problém asi vznikne vždy (nebo aspoň ta pravděpodobnost je vyšší), když to jde přes víc lidí ... :-(. Všechny moje kolegyně, známé, kamarádky měly s prstýnkama problém - mnohem delší doby dodání, špatná barva zlata (žlutá místo bílé), špatně šířky, ... ale všechy objednávaly buď ve svatebních salónech nebo u zlatbíka, který ty prstýnky přímo nevyrábí...problém bych teda viděla spíš v tom, že to jde přes víc lidí a pak je jednoduché, aby se někde stala chyba. Co se týká poškrábaných prstýnků, jak píše "laura.xy", tak se divím příteli, že ty prstýnky vůbec převzal a zaplatil, já bych to reklamovala na místě! Do srpna máte ještě spoustu času, takže bych se nebála to zajít reklamovat i teď, i když už to bude asi trochu komplikovanější. Je pravda, že prstýnky se stejně časem poškrábou, ale nově zakoupený a vyrobený prstýnek tak rozhodně vypadat nemá!
Odpovědět
ahoj, nase prstynky dopadli taky nic moc - vybrali jsme v Bisaku, vybrali jsme rytinu, druh pisma atd.... a pri predavani rytina nikde - a pani jen konstatovala, ze nam zapomneli rict, ze na můj typ prstynku rytina udelat nejde!!!! mam tam hodne kaminku, tak pry to nejde.... takze mam prstynek uplne bez rytiny :(:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janictourek ehm laura.xy měla svatbu v srpnu 2006 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@aguaverde :-D ja vím, všimla jsem si hned, jak jsem to napsala, ale nešlo to už vymazat, tak jsem poprosila adminy o smazaní, tak uvidíme ...
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?