Snubní prstýnky dřevěné a s minerály zaczyk jewellery

Dobrý den nevěsty, máte někdo prosím zkušenosti se dřevěnými prstýnky a s minerály? A nakupoval někdo přes e-shop Zaczykjewellery.cz? Zaujaly mě prstýnky právě z tohoto e-shopu viz foto. Děkuji za rady a tipy ☺️
Odpovědět
@ivushka_a tohle jsou ale prsteny od woodenstyle.cz :O Máme od nich také objednáno
Odpovědět
Mají stejné prsteny woodenstyle i zaczykjewellery. A kontaktní osoba je stejná u obou eshopů 😊 už máme také objednané 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@ivush_ka My máme také od woodenstyle, už je máme doma, svatba má být 20.6.2020 tak se modlíme aby to v této situaci vyšlo. Máme z nich radost, vypadají krásně :-)
Odpovědět
To je krása, skvělá volba :-) :-) :-)
Odpovědět
@barusv máme svatbu ve stejný termín 😍 a také se modlíme aby vše vyšlo dle plánů. 🙏 @tamaraad nakonec jsme vybraly dřevěné bez minerálů. Viz foto 😊 a děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@ivushka_a my jsme vybrali tyto :-) A s tou situací je to děs, dnes psali v jednom článku, že by je v červnu povolili ale v menším počtu lidí, nejspíš prý 10 lidí... což je fakt směšné, to se nevejde ani rodina. :-( jsem zvědavá jak to dopadne.
Odpovědět
@barusv ty jsou také moc pěkné 😍 také jsem to četla, ale já říkám oni neví co bude za týden ale ví co bude v červnu 🙈
Odpovědět
Profilova fotka
@ivushka_a to je pravda no, také se tím trochu uklidňuju, že může být vše jinak za týden natož v tom červnu. Tak držím palce ať vše vyjde jak má! Pevné nervy :-)
Odpovědět
@barusv děkuji i Vám přeji krásnou svatbu dle vašich plánů 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@ivushka_a Ahoj Ivuš, už jsi pořídila? Ten červený mám doma, včera jsem jej vyzvedla, nakonec jsme se s přítelem nedomluvili, takže je mám na prodej. Navíc jsem si tam nechala přidat dovnitř prstenů ocel (aby nebylo na prstu dřevo). Pak mám k dispozici s modrým proužkem uprostřed a taky s ocelovou výplní. Červený velikost 54, modrý 56. 😉
Odpovědět
@karina_drdova zdravím, ano pořídila, už máme i po svatbě a zvolila jsem dřevěné z Zaczyk jewellery a velká spokojenost ☺️ ale děkuji za nabídku
Odpovědět
Taky jsem původně vybírala u Zaczyka, nakonec jsem si nechala udělat na míru od jednoho prodejce z etsy.com v úplně stejném stylu. Tenhle typ prstenů tam nabízí hodně prodejců a vyjdou o něco levněji 😉 Pán byl velmi ochotný a poskládal mi minerály dle mého přání (mix Noci Káhiry, Lapisu Lazuli a Měsíčního kamene - připomíná to noční oblohu). Svatbu jsme tedy ještě neměli, ale chodím se na na prstýnek potají dívat 😄 Je to netradiční, ale má to své kouzlo.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Už mám konečně i profi fotku, tak přidávám, kdyby se někdo chtel inspirovat 😉
Odpovědět
@erudessa Potvrzuju, na Etsy je podobnych prstenu fakt fura! 🙂 Ja o techto typech prstenu vicemene zjistila az ve chvili, kdyz jsem dostala zasnubni prsten podobneho typu. A nejvic me prekvapilo zjisteni, ze mi ho pritel vyrobil sam. Respektive mam ted rovnou dva podobne zasnubni prsteny, protoze ten prvni mi byl obrovsky a tak jsem se dockala i druheho. 😄
Odpovědět
@rheb Tak ale to je nádhera ❤️ Můj muž je tedy šikovný na jiné věci, ale prstýnky neumí 😄 Taky jsem se o nich dozvěděla náhodou. Líbí se mi, že to není mainstream. A na etsy je opravdu mega výběr. Já mám od tohoto prodejce, skvělá komunikace https://www.etsy.com/shop/ATDesignStudio
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?