Prsteny z BRILAS – ANO nebo NE?

Ahoj všem :) Obnovuji diskuzi na téma prsteny z Brilas. Četla jsem zde negativní zkušenosti některých a celkem mě to nahlodalo. Já tedy mám zásnubní prstýnek z Brilas a je pravda, že se za tu dobu už trošku poškrábal, ale to přece časem udělá každý šperk, když ho nosíte neustále. Měl jste někdo problém v poslední době s kvalitou, rytinou atd. prstenů z tohoto zlatnictví? Ať se třeba už neohlížíme tolik za minulými zkušenostmi.
Odpovědět
Tak já třeba prstýnek nesundavám, a nemám na něm jediný škrábanec a to s ním dělám opravdu všechno. Na brilas jsem slyšel zatím jen negativní recenze. Přijde mi to taková navoněná bída
Odpovědět
ahoj, my máme z Brilasu, ale máme svatbu teprve teď v sobotu, takže zatím nemůžu říct jak vypadají po nějaké době používání 🙂 ale z přístupu v prodejně jsem byla nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zásnubní nosím od listopadu a taky žádné známky nošení nemá (není to Brilas). Na snubáky od Brilasu jsem od přátel bohužel slyšela jen negativní recenze - ceny sice OK, ale kvalita nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja osobne zkusenost nemam, protoze nakonec objednavame jinde, ale..kamaradka ma od nich snubni (brali se 201😎 a je spokojena. A jeste takova perlicka - prisli jsme na to, ze stejne prsteny dela take zlatnictvi Soliter: https://www.snubniprsteny-soliter.cz/ A ceny maji trochu jine.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?