Pánský prsten - velké klouby

Ahoj🙂 koupili jsme si už snubáky, ale teď řešíme jeden problém. Snoubenec má poměrně široké klouby na prstech, ale samotný prst pod kloubem, kde finálně prstýnek sedí, má o dost užší. V klenotnictví jsme se nechali ukacat, ať si nakonec vezme o číslo větší prsten než bylo původně v plánu, prý aby mu to šlo pohodlně sundat před ten kloub. Výsledek je takový, že mu prsten docela plandá (ale určitě by mu nespadl, přes ten kloub to přetáhne jen když se snaží). Je mi jasné, že se s tím nedá nic dělat, že mu prostě prsten bude na prstě velký, když má široké klouby, ale bojím se, aby mu to nepřekáželo nebo nebylo nepohodlné, jak je ten prsten širší než prst. Máte s tím někdo zkušenosti? 🙏
Odpovědět
Ahoj, jak jste to nakonec vyřešili? Máme stejný problém a nenapadá mě nic, leda prsten ukout rovnou na prstě 😄
Odpovědět
@janajsa nechali jsme to tak a manželovi to vůbec nevadí. Myslím si, že je to o zvyku, ale nikdy mu to v ničem nepřekáželo🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@janajsa Manžel to má úplně stejně - veliké klouby, ale prstíčky hubené jak ženská. 😄 Navíc si vybral docela baňatý prstýnek (půlkruhový profil). Nosil ho doma už před svatbou, aby si zvykl, nejdřív ho to docela štvalo, ale teď prý už v pohodě. Prstýnek nosí pořád, dokonce s ním i spí a už to ani nevnímá. 😉
Odpovědět
A bude ho nosit? Myslím jako pořád, protože můj manžel měl snubák naposledy při obřadu a teď už je v krabičce, asi navždy 🙂. Tak jestli má cenu trápit se tím, že snoubenci nesedí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?