Kde koupit snubní prsteny za dobrou cenu?

21. zář 2022140

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo nějaký tip, kde bychom mohli koupit snubní prsteny z bílého zlata do cca 13 000 Kč. Je to vůbec v dnešní době možné?🙂 Nechceme za tuto položku vyhazovat extrémně velké peníze, přijde nám to zbytečné. Díky za každý tip. Jsme z Moravskoslezského kraje.

• Na jednu stranu chápu. Na druhou – to, co vám ze svatby zůstane, jsou hlavně fotky a zmiňované prstýnky. A na tom by se šetřit nemělo 🙂 Zkuste mrknout třeba na stránky Rýdl nebo Brilas.

• Děkuji za tip🙂 Popravde nejsme romanticky založený pár, máme spolu už dcerku a chtěli bychom to zpečetit a mít všichni stejné jméno. Na šperky nás oba taky moc neužije, proto jsem psala, že za to nechceme dávat šílené peníze. Předpokládám, že partnerovi prstýnek zůstane v šuplíku😁 a já, co se týče designu, taky nejsem náročná, proto budu ráda za každý tip. Kuknu tedy na to, co píšete😉

• Nevím, jestli se vejdete cenově, ale relativně levné prsteny mají Šperky Jiříček. Je to menší dílnička, ale pan je moc milý a ochotný, poradí a pomůže i přes e-mail. Nám nabízel i přímo zhotovení na přání 🙂

• Sponzor fóra
  • Levněji rozhodně vyjde prsteny kupovat zvlášť, prostě vybrat podobný design. Jen za slova “snubní”/“svatební” je 150% přirážka 😀

• Moc děkuji všem za reakce!🙂

• Doporučuji zlatnickou dílnu J. Valder v Havířově, tam určitě vyberete i do 13.000

• @janiba17  Dekuji, bydlime hned vedle Havirova, urcite se tam pujdeme podivat😉

• Já jsem tedy že Středočeského kraje, ale nejspíš to bude podobné. Určitě doporučuji navštívit zlatníka. My jsme nakonec vlastně nejlevnější nabídku dostali u zlatníka, zatímco obchody se šperky v OC byly cenou úplně někde jinde, a stejně tak znalosti a chování bylo strašný. Máme tedy za 18.000 dohromady, ale my jsme si trošku vymýšleli a máme kombinaci růžové a bílé zlato s rytinou. Držím palce, ať najdete. 🙂

• Ahoj my kupovali ve zlatnictvi goldex.
    Oba dva máme bílé zlato a vyšli nás na necelých 12000.

• Pokud ti nevadí přes internet, tak my iZlato24, bílé zlato - kroužky cca 8tis oba. Měli jsme úplně stejný názor, co se týče prstýnků, jako vy 🙂

• @lucik002  Ano, vypada to, ze u zlatnika to vyjde opravdu levneji, diky😉

• @tynusm  Super, diky, kuknem na to👍

• @lenika85  Urcite se podivame, dekujeme za tip😉

• Jukni na Lily, jsou to známý a klidně jim i napiš, přesouvají se z offlinu do online prostředí a mají v offline nabídce cca 1000 modelů. E-shop rozjedou na 100% až od října (jestli se jim to povede hned na poprvé), ale klidně jim napiš zprávu a oni ti pošlou napřímo celou nabídku. Určitě tam najdeš super zavádějící ceny 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    V našem zlatnickém ateliéru vyrábíme především originální precizně zpracované snubní a zásnubní prsteny.
    Rady k výběru prstýnků pro vás. Zakázková řemeslná výroba snubních prstenů ze zlata a palladia.

Články od našich partnerů
    TOP-5 dámských parfémů s dlouhou vydrží
    Letní svatební make-up? Následující 3 tipy vám pomohou ho udržet i přes vysoké teploty
    Svatební krabička poslední záchrany: 10 tipů, co by v ní nemělo chybět
    Archiv článků od partnerů