Tisk vlastních návrhů tiskovin

15. kvě 202230

Ahoj všem 🙂

možná jsem blázen, ale ráda bych si nechala veškeré své tiskoviny na svatbu vytisknout někde dle svého návrhu. Jde mi o to, že chci mít jmenovky, kartičky k pozvání, atp. ve stejném stylu jako pozvánky a aby to zároveň ladilo k našemu stylu svatby. A nikde na internetu jsem nenašla takové, které se nám líbili (grafika na návrh nechci, když to zvládnu sama)...
Když to bude drahé, ještě to přehodnotím, ale minimálně pozvánky a jmenovky vlastní chci 🙂

Má otázka je, kde nejvýhodněji to nechat vytisknout, aby to nějak vypadalo a případně mi řeknou, co chce změnit (myslím tím třeba velikost)?
Jednalo by se o vytištění: pozvánek, jmenovek, pozvánek k obědu a rautu popř. i svatební dary, harmonogram a menu...

Díky moc 🙂

 • Vlastní zkušenost nemám, ale tohle často doporučují:
  vyhodnytisk.cz
  lagrafik.cz
  copygeneral.cz

 • @vanesb  já si taky nechávala tisknout vlastní návrh, v tiskárně v Brně. Odtiskli mi 3vzorky na papíry které jsem si vybrala abych viděla jak to vypadá - kupodivu na každém papíru to oznámení vypadalo trochu jinak. Za 50ks oznámení vel. A6 + 35ks informací A6 + 35ks pozvánek ke stolu jsem platila cca 1000,-, což oproti internetovým cenám jsem téměř na 1/3ceny (porovnávala jsem obdobný papír a design). Za 3dny jsem měla vytištěno.

 • V jakémkoliv copycentru 🙂 Mívají tam i různé druhy papírů (i ozdobných), dokonce ti je i nařezají na velikost, kterou chceš (nařezaný vypadá papír mnohem líp než ustřihnutý)

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
  Vyrábíme moderní a netradiční svatební oznámení a tiskoviny (kartičky, grafika, menu karty, nálepky...). Nabízíme vlastní i hotové návrhy.
  Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...
  Články od našich partnerů
  Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
  Výběr svatebního termínu podle numerologie
  4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
  Archiv článků od partnerů