Tisk se zlatou na svatební oznámení - zkušenosti

Profilova fotka
Jdu na radu. Pracuju na našem oznámení, mám dost jasnou představu, část už jsem si namalovala a zpracovala, kytky, dobrý. Ale ty bych chtěla zaplnit zlatou linkou geometrického tvaru. Nevím, jestli i písmo do zlata, nebo to nechat třeba jednoduše černé nebo temně zelené, ale.. co s tím? jak to udělat, kde to nechat vytisknout, jak jim předat data, co má být zlatě? Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jde to vůbec? jako možnost je samozřejmě i nechat vytisknout bez té linky a pak jí ručně na všech dokreslit, zlaté barvy mám, ale představa, že takhle dělám padesát oznámení, to mě trochu děsí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 Hezky večer, vyrabim oznámení na míru - řezu, navrhuju grafiku, tisknu, zdobim! Měla bych zajímavé řešení pro vas navrh ohledně zlaté! Pokud mate zájem, kontaktujte mě interní poštou. Cele oznámení vám mohu zpracovat. Veronika Hoskova
Odpovědět
Doporučuji expressprint cz. Dá se nahrát vlastní návrh, který je podle potřeby upraven do tisku grafikem, hotové posílají poštou. Posílají vzorky papíru a tisku zdarma. Budeme tisknout tam...
Odpovědět
Dobrý den poptejte printia.cz Pošlete jim svůj návrh a vysvětlete, co přesně má být tisknuté zlatou barvou. Upraví oznámení dle zadání a tisk zlatou dělají.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, mám zájem o svatební přání, vzor zasilám v příloze, bylo by to jenom to přání bez zdobené obálky a za sedacích kartiček, jedná se mi jen o tu pozvánku. Můj email je Lucie. Jandova@seznam.cz, prosím o zaslání ceny, písmo je tmavě modré a zlaté.Děkuji, Lucie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?