Svatební web, co si o tom myslíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, máte, holky, svatební web? Mně to vždycky přišlo jako hrozná úchylárna, až mě ukecala kamarádky i přítel, že by to bylo fajn kvůli svatebním darům - dají se tam dát odkazy, případně napsat pro všechny jasně a výstižně, že když už, tak by byl spíš pro penízky... Co si o tom myslíte? :) My už teda máme doménu, jen se loudáme s texty, nicméně na pozvánkách je web zveřejněný, tak doufám, že se bude líbit. Kamarádka, která nám ho dělá, ho ladí do charakteru oznámení a první "náčum" byl luxusní :)
Odpovědět
1
2
Za sebe muzu rict, ze svatebni web nam usetril spoustu casu. Udelali jsme si svatebni web na www.naseano.cz a bylo to super, vsechno skvele fungovalo. Je to sice placeny, ale muzes si vyzkouset tydeni demo a navic to vypada fakt hezky, webnode nas v tomhle ohledu moc nenadchnul, s manzelem totiz radi cestujeme, takze se nam nejvic libila cestovatelska sablona :-) Jinak tam muzes nahrat vse dulezite – program svatby, seznam daru, misto svatby se zobrazuje na google mapach a nakonec muzes rozeslat i pozvanky. Odpovedi hostu se ti tam pekne ukladaji, takze mas prehled kdo pride a kdo ne.
Odpovědět
Souhlas. Webnode je v poho: http://svatebni-webove-stranky.webnod... Jinak doporučuju svatební dary jenom nevypsat. protože budeš mít práci s jejich rezervací. Lepší je využít aplikaci pro rezervaci svatebních darů. Pak se nemusíš o nic starat :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
My máme stránky na www.brzysvoji.cz a jsme spoko. Ze všech webů měli nejlepší nabízené designy a vyšli nám ve všem vstříc :) Všichni nám je moc chválí, jsou luxusní O:) Zároveň bylo zábavné a jednoduché je upravit . ;-)
Odpovědět
My jsem zase svatební web dělali na saywebpage.com mají tam přímo sekci pro svatební web a spoustu vychytávek co nám ušetřilo dost času. Hlavně z pohledu organizace je to super. Při mé první svatbě ještě nic takového nebylo a upřesnovat vše lidem po SMS nebo hovorech zvláště pár dní před svatbou bylo dost vyčerpávající. Někdy jsme si říkala, že jsem měla udělat svatbu jen pro 5 lidí, protože těch dotazů bylo šíleně moc. Se svatebním webem přišel manžel a musím mu dát za pravdu, že se vyplatil a ušetřil hlavně moje nervy. I když to není úplně zadarmo tak nějakých 900kč v porovnáním se starostmi a dalšími náklady je nic.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@troe ahoj, a je to za 900 navždy nebo jen na rok?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatební web. Slibuji si od toho, ušetření zbytečných telefonátů a dovysvětlování naprostých banalit....Navíc tam pak nahodím svatební galerii, aby mě lidi neurogovali. (Budu mít z dotazníku na webu emaily všech na který jim pak zašlu odkaz na galerii. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@maillyes https://saywebpage.com/cs/moderni-sva... Platí rok, a pak si to budeš prodloužit a nebo už neobnovuješ. Domény se vždy platí ročně, tak to ani nejde udělat na furt... Ale upřímně, rok na svatební web ti bohatě stáčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Web určitě uděláme. V dnešní době internetu je to nejlepší možnost. Nechceme tam žádné blbosti typu Jak jsme se poznali a naše fotečky v průběhu let.. 8-( V podstatě jen jedna stránka (dvojjazyčná, protože přítel má část rodiny z Polska a také máme nějaké anglicky hovořící hosty) s informacemi a RSVP. Doména bude naše nové příjmení, kterou bych pak chtěla nechat a založit si na ni emaily.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj, mohla bych mít dotaz, jak jste k hostům dostali odkaz na svatební web? Přes email, nebo jste uvedli do svatební pozvánky? Přemýšlím, že bych vměstnala rovnou na kartičku místo pozvánky ke svatebnímu stolu, na hostinu budou stejně zváni všichni co na obřad. Na samotné oznámení se mi to dávat nechce, děkuji moc za názor 🙂.
Odpovědět
Svatebni web mi prijde... jak u koho. 😄 Nekde je to super, nekde uplna zbytecnost. Kamaradi se treba brali pomerne mladi a zarizovali komplet bydleni a na svatebim webu meli detailne rozepsany seznam svatebnich daru, ktere si prali dostat, coz byl vyborny napad. Web mel spravce, kteremu lidi psali, co jim maji v planu dat, a ten to jen skrtal, aby se jim nektere dary nesesly dvakrat. Jina kamoska oproti tomu mela svatebni web, ale nikdo tam nechodil a ona akorat nadavala, ze to obcas aktualizuje a nikdo to stejne necte. Coz chapu - kdyz v dnesni dobe cloveku nevyskoci nejaka notifikace, tak to proste ve vetsine pripadu s nejakym tim: "Co kdyby?" sledovat moc nebude. Navic takove ty plky: "Jak jsme se potkali" casto byvaji ve svatebnich novinach, nebo to uz stejne vsichni vi. Ja si napred rikala, ze si taky udelame svatebni web, ze je to dobrej napad, ale... asi ani neudelame, pac vsechno potrebne resime bud pres FB, nebo osobne. Jinak teda zrovna ty svatebni weby a jejich domeny a vsechno, to je fascinujici drahota. Kdyz jsme se o tom jednou s muzem bavili, tak lomil rukama, proc to ti lidi delaji, kdyz se to da sehnat mnohem levneji, akorat to teda neni na zadne echt svatebni domene tretiho radu jako "svatbujeme, naseano, reklaano" a ja nevim co tam vsechno je. Treba takovy WordPress a podobne free weby se daji nastavit zdarma a zvladne to pri trose vule i cvicena opicka. A nemyslim si, ze by svatbu nejak degradovalo to, ze je to svatba.wordpress.com a ne svatba.naseano.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte do nabídky na www.budeveselka.cz Najdete v ní nejen weby ale kompletní zpracování tiskovin ve stejném designu!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?