Svatební pozvánka nebo jen oznámení?

Zdravím všechny nevěsty, potřebovala bych poradit. Chápu, že ti co jsou zvaný na hostinu nebo raut dostanou oznámení a v něm bude kartička s pozvánkou na hostinu nebo raut a zbytek jen oznámení. Ale nevím jak je to s fotografem a kameramanem? Budeme mít oba přes hostinu a je mi blbý je nechat hlady, když tam s námi několik hodin budou ještě po obřadu. Takže s nimi počítám i na hostinu, ale nebudou až do konce. Dává se jim oznámení s pozvánkou na hostinu, nebo jak jsou objednaný na focení a točení, tak jim jen říct, že budou mít v tom i oběd? Jak jste to měli vy a nebo jak to budete mít? Díky za názor.
Odpovědět
Ahoj, priznam se ze tohle me nenapadlo nejak resit, bereme to tak nejak automaticky ze jsou zvani. Pozvanku ani oznameni jsme jim nedavali, to se tusim ani nedela. U obeda budou mit misto u stolu s jmenovkou stejne jako ostatni hoste, ale priznam se ze jsme o tom s nimi nemluvili, nejak tak pocitame, ze s tim pocitaji a informovat netreba :-D Priznam se ze jsem nezazila svatbu, kde by zvani nebyli a museli si prinest vlastni svacu, to by mi prislo humpolacke ze strany novomanzelu. Muzes to zminit mezi reci az s nimi budes mluvit, ale myslim ze to nijak extra resit nemusis. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Většinou oznámení nedostávám. Hostina se bere tak nějak automaticky ;) Většinou fotograf sedí s hosty, když není místo, tak někde bokem.
Odpovědět
Děkuji, také jsem si říkala, že je to blbost řešit, ale můj nastávající to řešil tak moc až mě znejistěl. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?