Kde seženu šablonu nebo obrázky na harmonogram dne?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, nevíte někdo kde sezení šablonu nebo ty obrázky? Na googlu mi vyjedou různý obrázky,ale žádný takový :/. Kde jste hledali vy? :) Obrázky jsem si vypůjčila zde. Ani jedna nevěsta mi neodpovídá .
Odpovědět
@evabeda Mohu také poprosit o zaslání, dekuji moc :-)
Odpovědět
Lucie.nemeckova89@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste náš on-line editor, kde je řada motivů :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj, mohla bych taky poprosit o fotečky :-) wendoi13@seznam.cz
Odpovědět
@evabeda, dobrý den mohla bych poprosit take poslat vzor do mailu kattula.lee@seznam.cz. A Mooc dekuju 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Muzu taky poprosot o zaslani? Dekuju 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, mohu také poprosit o zaslání. Děkuji moc. terezaohne@gmail.com
Odpovědět
@evabeda, zdravím, taky bych Vás chtěla poprosit o zaslání :-) katerina.kutalkova@gmail.com mockrát děkuji :-)
Odpovědět
Dobrý den, mohu také poprosit. terezaohne@gmail.com. Moc děkuji :)
Odpovědět
Nemáte některá prosím k dispozici ten soubor? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte do našeho jedinečného on-line editoru pro nevěsty, kde si můžete připravit svatební tiskoviny podle Vaší představy. Nový blog: https://www.vyhodnytisk.cz/blog/clane...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@evabeda Moc prosím, pošlete mi to na email taky? katerinaslamova@seznam.cz díky
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, mohl bych poprosit také o zaslání souboru? tomas.ceska@seznam.cz Díky moc ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@evabeda Dobrý den, jestli máte ještě harmonogram, mohla byste mi ho prosím poslat na Gajdova.lucie@email.cz? Děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si dělala harmonogram zrovna včera :) Obrázky jsem hledala na Pinterestu, tam jsou jich mraky ;)
Odpovědět
@carolinesis Já našla jen placené 🤷‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie30992 Já jsem teda ani za jeden nic neplatila :-) Když jsem si tam našla nějaký obrázek, pravým tlačítkem myši jsem si ho uložila jako obrázek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie30992 Doporučuju třeba stránku https://www.flaticon.com/, pokud ti nevadí vyhledávání v angličtině. Některé ikony jsou sice placené (označené dole takovou barevnou korunkou), ale spousta je jich zdarma.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@zaneli dobrý den mohu poprosit o zaslání šablony - janasek@centrum.cz Dekuji moc
Odpovědět
@carolinesis mohu poprosit o zaslani šablony??? Děkuji moc za pomoc janasek@centrum.cz
Odpovědět
@evabeda mohu poprosit také o zaslání? Děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@evabeda Ahoj, mohla bych také moc poprosit o zaslání šablony na svatební program? Prosím na e-mail ZabloudilovaN@seznam.cz......děkuji moc
Odpovědět
@evabeda Dobrý den, mohu také poprosit o zaslání svatebního harmonogramu :) Děkuji
Odpovědět
@evabeda Dobrý den, mohu také poprosit o zaslání harmonogramu na e-mail: zaludova11@seznam.cz. Děkuji :)
Odpovědět
dobry den, zaslete mi prosím také vzor? meil je zalesakova.mo@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@evabeda Dobrý den,mohu poprosit také zaslání harmonogramu na tereza.blichova@seznam.cz?Děkuji moc!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?