Jak oznámit, že svatba bude jen za přítomnosti svědků?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem. Chceme rozeslat svatební oznámení a oznámit všem těm , které máme rádi, že se budeme brát, ale problém je ten, že svatba z mnoha a mnoha různých důvodů bude pouze za přítomnosti svědků. Jak to vyřešit? Děkuji za všechny případné názory.
Odpovědět
chiquita, tak jednou z variant je nechat vyrobit billboardy s fotkou ze svatby nebo i jinou s textem neco jako "hra skoncila" a rozmistit je tak, aby je urciti lide uvideli, az pojedou rano do prace :) Sice by me mrzelo, ze neuvidim jejich reakci, ale jsem presvedcena, ze by to byl dokonaly infarktovy stav :) No a takovych napadu mam jeste par do zasoby...pritul tvrdi, ze jsem zakerak, ale u jistych variant me docela podporuje :) Mne je nase svatba celkem sumak, uz ji chci mit za sebou, ale na tohle se fakt tesim :)
Odpovědět
Profilova fotka
kelisova: na ty bilboardy by se dal umistit kamerovej system :) asi by se to trosku prodrazilo, ale kdyz uz planujes bilboardy v celem okoli, nejaka kacka navic te nezabije :-D uvidis havarky kolem a padani celisti....
Odpovědět
chiq - havarka byt nemusi, bude mi bohate stacit sok u dvou konkretnich lidi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším na ty telefonáty :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Zdravím vespolek, marně hledám na internetu, zda je možné se vzít beze svědků, našla jsem přímo paragraf, kde se nepíše, že by svědci byli podle zákona povinní, poradí mi někdo ? Děkuji :)
Odpovědět
@lenoocka §3 zákona o rodině...svědci musí být, pokud chcete svatbu "tajnou" odchytněte na ulici dva lidi a je to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?