Jak nadepisuje svatební oznámení?

1. čvc 202040

Ahoj nevěsty, prosím poraďte, jak nadepisujete obálky se svatebním oznámením? Já chytrá, jsem si nedala napsat od paní, která oznámení vyráběla a teď nevím. Můj plán byl v tiskárně, ale obálka je na to příliš tvrdá a v tiskárně se zasekává - každou druhou bych zničila 😞. Tak přichází v úvahu varianta rukou, ale to je nic moc :-/.

Nemáte nějaký typ?

Děkuji 🙂

 • Udelala jsem to klasickym inkoustovym perem a rukou. Nakonec to psacim pismem vypadalo hezky 😉

 • @deniiinka  Já bych se obrátila na toho, kdo mi vyráběl oznámení, jestli by mi mohl udělat ve stejném stylu i obálky.

 • Nadepisovala jsem je rukou, přijde mi to osobní🙂

 • Nooo, tak ještě mě napadá koupit tiskací písmenka jestli se chceš hodne vyblbnout. ve finále to stojí pár kaček - já mam tiskátka z tigeru asi za 100 a dělam to i na obálky a vypadá to hezky. Jinak bych to dala někomu o kom víš, že umí hezky psát. Protože psát to já rukou tak to tam nemusim psát vůbec, protože to stejně nikdo nepřečte

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Artyp
  Brno
  Tvoříme pro vás originální autorské svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Dodání do 14 dnů.
  Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.
  Poskytuji kompletní grafický servis zaměřený na tvorbu svatebních oznámení, uvítacích plakátů, triček, knih hostů, omalovánek, novin, etiket, placek.