Home made svatební oznámení - pochlubte se

Zobraz úvodní příspěvek
Pochlubte se se svým oznámením, které jste vyráběli svépomocí pro inspiraci ostatních nevěst :-)
Odpovědět
@lilimia chvalabohu, ina by ma zdr.ala..... Ved som aj guglila a potvrdilo sa mi Z. Poznam Moyzesovu sieň aj ulicu, robila som v knižnici popisy a aj tam, no vsade a stale mi bilo do očí Z. žiar mal ineho Pištiho :-D Holt mame ine oči a ja aj okulare 8-) Tie preklepy sa netrap, co všeličo som ja našla v mojej zbierke, to nevymyslíš....
Odpovědět
@lilimia chvalabohu, ina by ma zdr.ala..... Ved som aj guglila a potvrdilo sa mi Z. Poznam Moyzesovu sieň aj ulicu, robila som v knižnici popisy a aj tam, no vsade a stale mi bilo do očí Z. žiar mal ineho Pištiho :-D Holt mame ine oči a ja aj okulare 8-) Tie preklepy sa netrap, co všeličo som ja našla v mojej zbierke, to nevymyslíš.... @lilimia pista bol knaz Šaňo hudobnik
Odpovědět
Profilova fotka
@cacianka a čo akože by som z tohto mala keby som ťa preklinala? 🤣🤣 Akosi mi to na tom menučku nebilo do očí a to to po mne kontroloval ešte priateľ (čo dokonca aj študoval 1 rok za učiteľa slovenčiny) a ešte aj mamka, takže keď mi to odklepli, už som to ďalej neriešila a bola som rada, že sme sa na niečom zhodli 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak tady to naše,co jsem nakreslila pastelkami 😄 rychlovka,jasne že už se mi nelíbí ale ostatním jo😎Luc
Odpovědět
Taky už máme hotové pozvánky, ale svatba nakonec bude až příští rok, takže prepiseme jen datum :-)
Odpovědět
@dandush92 Moc pěkné, jak je to dělané? Popřípadě jaký grafický program?
Odpovědět
Profilova fotka
@dandush92 Jé, Škvorecký dvůr. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro inspiraci taky přidávám naše výtvory. Vyfocený je zkušební kus, tak je to křivě nalepené 🙈 vzniklo to spontánně. Tak dlouho jsme chodili do hor, až přišla vhodná příležitost se vyfotit. Přeju Vám šikovné ruce při tvorbě 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@dandush92 Jééé, to je náhoda. Random jsem rozklikla diskuzi a koho tady nevidím :-D. Vyhotovené to vypadá naprosto luxusně! Ten přesun na příští rok mě mrzí. :-( Ale určitě si to parádně užijete. Aspoň víc času na plánování a doladění :-) My to nakonec přehodili na srpen a doufáme, že to vyjde. Držím vám palce! (Eliška)
Odpovědět
@zuzkaviden Parada! Jen dotaz: Zkoušela jsi to otevřít? Máme taky pečeť a ta teda drží jak přibitá. Takze jedině utrhnout a poničit oznámení nebo naboku rozříznout, ale pak to kazí ten koncept.
Odpovědět
Holky, ktera jste mely design oznameni pres internetovou stranku a pak v pc upravovaly velikost, neudelal sd vam kolrm textu nebo obrázku tzv.duch? Pripadnd v cem jste velikost upravily? Normalne ve wordu?
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eset01 my jsme rozdávali pozvánky extrémně brzy. Máme dost akční přátele a rodinu a část je i v zahraničí, tak bylo treba pojistit si jejich volné terminy. Takže ano, už to všichni otevřeli a byla to docela sranda. Skryté agrese se hned projevily 🙈 Připadalo nám, že když ta pečeť byla starší, tak to šlo lépe. Úplně nová byla opravdu gumová a potrhala přání. Vidličkou to jde alespon relativně neškodně sundat z pozvánky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme taky hotová oznámení, máme z nich radost. :-)
Odpovědět
Máme sice až za rok, ale posíláme do Kanady, takže jedno mám vyrobené už letos 🙂
Odpovědět
Já ho akorát dnes dodělala 🙂 ještě musím objednat papíry a obálky a můžou jít do světa. Chceme je posílat hodně brzy, máte termín kdy si hodně lidí bere dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
šablona z internetu, tisk v práci na tiskárně, nalepeno na kartón z krabice, ozdobeno jutovým provázkem 🙂
Odpovědět
@rezavaliska Ahoj, to je krasny, mohla bych se zeptat na tu sablonu? Zakoupila jsi to nekde pres internet nebo jsi to nasla? Ja nic takoveho nemuzu najit v dobre kvalite ... Moc dekuji!!
Odpovědět
@zoe_se_vdava tak ty jsou boží
Odpovědět
Nudili jsme se 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@aneta1201 Našla jsem ji na freepik.com 🙂 a je zdarma. Je potřeba k tomu ještě vhodný program. Já si stáhla Adobe Illustrator (na cca 14 dní je zdarma), se kterým jsem to otevřela, upravila písmo (to původní ze šablony jsem v programu neměla, tak jsme vybrali podobné) a přepsala na náš text 🙂. A bylo to.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@rezavaliska A tiskla jste to doma? Nebo někde nechala tisknout? Ať je to na pěkném papíře.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_derkasova V práci 🙂. Je to tisknuté na kancelářské tiskárně na obyčejný bílý papír 😄 Nic extra. Manžel to vzal na flashce do práce a vytiskl během obědové pauzy. Nechala jsem si to i vytisknout v profi tiskárně na lepší tvrdší papír a byla to katastrofa. Vyhodila jsem oknem 170 Kč za 20 ks oznámení, které mělo rozostřené písmo a barvy vůbec neseděly (celé to mělo hnusný modrý podtón).
Odpovědět
🙂
Odpovědět
@jollyrodent omlouvám se, že odpovídám až teď. Dělala jsem to ve photoshopu a illustratoru 🙂
Odpovědět
@drabik ano 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle je naše 😉
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nejde to, nikdy nebudu mít takový font jako třeba bridetobe... Takže prostě necháme udělat, na tomhle šetřit je nesmysl
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?