Kam na svatební noc? Máte doporučení?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Nemáte nějaké doporučení kam na svatební noc??? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Já mám také v plánu nepít a přítel je taky abstinent,tudíž mám v plánu to samé.. odjet večer pryč.. když by to nešlo tak každopádně druhý den.. a taky koukám koukám po hotelích a nic.. Já zase potřebuji Plzeňský kraj.. :-(
Odpovědět
@antinkam Ahoj, naprosto doporučuji hotel Via Ironia ve Vysokém Mýtě. My tam byli na svatební noc a ještě jednu noc potom tenhle týden. Je to tam nádherné. Vířivka jela skoro nonstop, rozhodně žádný problém s teplou vodou. Mají tuším tři pokoje s vířivkou na pokoji. Celý hotel i restaurace je vyzdoben ve stejném duchu, je to tam nádherné. Výborné italské jídlo. My jsme se shodli, že tam určitě pojedeme brzy zase a že si uděláme tradici jet tam vždy na výročí. A rozhodně nepotřebuješ nějak opouštět pokoj, my si plánovali procházky, vzali jsme si i nějaké filmy, ale nebylo třeba. :-D Jo a v ceně je i snídaně formou švédských stolů.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@sisstin pracovala jsem tam a vim o cem mluvis. musela jsem dokonce sefovou premlouvat aby pro novomazele udelala neco specialniho :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my měli svatbu na Golfu a tam jsme i spali. Jelikož jsme šli spát až ve 3, tak už se nic nedělo, padli jsme únavou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já můžu opravdu moc doporučit Via Ironia - byla to pro nás nezapomenutelná noc a určitě se sem budeme v budoucnu vracet:) Všechno na jedničku - servis, jídlo, domluva, ubytování,...
Odpovědět
@apacheee Souhlas, zde proběhlo naše zasnoubení :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?