Svatební catering. Máte zkušenost a kolik to stojí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti s cateringovými firmami? Máme totiž možnost využít restauraci tety, ale ti by uvařili jen hlavní jídlo, zbytek bychom si chtěli objednat již připravené..Kolik nás to cca vyjde?
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s cateringem od brněnského hotelu Internacional? Hledám firmu, která nám zajistí jídlo po celý den a jejich fotky jsou teda luxusní http://www.hotelinternational.cz/cs/c... Sama jsem v hotelu nikdy nejedla, takže ani nevím, jak by to třeba vyšlo cenově. Spíš by mě teď zajímaly vlastní zkušenosti, jestli bylo všechno ok, jaký byl přístup firmy a podobně.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj holky, nemáte někdo tip na catering na Hodonínsku? Díky.
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych doporučit HM catering ze Šumavy, z Prachatic. Měli jsme je na svatbě v červnu a byli naprosto výborní. Jídlo bylo skvělé, servis ještě lepší. Všichni byli strašně příjemní a ochotní. Holky dokonce měly věnečky a doplňky v barvách naší svatby. Vše bylo moc pěkně nachystané. Původně jsme měli mít namyšlené pány z restaurace v Plzni a byli jsme moc rádi, že jsme se nakonec rozhodli pro místní společnost.
Odpovědět
My měli úžasný catering z Rauty Brno, výzdoba, jídlo pro 35lidí, pivo, personál, dopravu na místo, 500ks koláčků a stálo nás to 20tis. Jídlo bylo luxusní, profesionální a vstřícné jednání. My byli moc spokojeni!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá zkušenost s cateringem na prachaticku nebo Českých Budějovicích a kolik stojí cca pro 40 lidí. Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, budu zadávat poptávku na Catering, ale nevím jaký čas vyplnit, od kdy do kdy jejich služby budeme chtít. Do kdy to tak může být vhodné? Obřad budeme mít až kolem 13 hod. Pak nějaké to focení a pak přesun. Díky za rady :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
My jsme to řešili strašně dlouho a měli jsme vybranou restauraci v klidné části Ostravy. Z domu 5 minut chůze, ale když dali ceny, nakonec jsme šli do cateringu, dovozu až domů a párty na zahradě. Měli jsme 60 hostů a večer doplnění o známé. Vyhrál to u nás catering Peneta, kteří odpověděli mile, slušně a stylem, jako kdyby se nabídla rodina. www.cateringpeneta.cz Dovezli včas, připravili, servírování nám zajiš%tovala rodina, ráno si ale odvezlii špinavé nádobí, nahřívací mísy, várnice a fakt, že se rozbilo asi 10 talířů, salátová mísa a pár skleniček taky neřešili :-) Při odvozu jsem navíc dostala jetě kytičku :-ú
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, měli jsme na naší svatební oslavě Catering Fresh a mohu jen doporučit. Všichni byli maximálně spokojeni, vynikající jídlo a neuvěřitelně ochotná a milá obsluha. Jinak to vyšlo na něco kolem 850 Kč/os. včetně nealka nápojů a piva, personálu a pronájmu skla na naše vlastní víno. Dokonce jsme měli vlastní tvrdý alkohol a obsluha nám obsluha míchala drinky s jejich nealkem (Cuba libre). Bála jsem se, aby bylo jídla dost, ale nakonec ještě zbylo i na snídani. Majitel pan Horák má zkušenosti a se vším poradí. Před samotnou akcí jsme měli i ochutnávku menu. Normálně jsem dost náročná a takhle nechválím, v tomhle případě ale skučně nebylo co vytknout. :-)
Odpovědět
Ahojky děvčata, nevíte prosím prosím o nějakém dobrém a zároveň ne předraženém cateringu z Českých Budějovic či Českého Krumlova? Děkuji :-)
Odpovědět
Dobrý den, sháním cateringovou agenturu pro naši svatbu. Ráda bych někoho, kdo je schopný zařídit vše od začátku až do konce, abychom se o nic nemuseli starat. To znamená včetně personálu. Jedná se o cca 90 - 120 lidí, seznam ještě není ucelený. Svatbu bychom chtěli mít v Praze a okolí. Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
A co catering v okolí Vyškova? Víte někdo? Díky za info.
Odpovědět
@trezalkaaa A místo ještě nemáte? Nám zařizovala totiž všechno agentura :)
Odpovědět
@elenamatusek Ještě nemám na 100% potvrzené, takže zatím jsem otevřena změně :) Vy jste měli svatbu kde a agentura?
Odpovědět
@trezalkaaa My měli Gastro Máma, majitel pan Jakš, všechno zajistil, případně i přes subdodavatele (dětské židličky), když neměl sám. Ceny má rozumné, jídlo vynikající a personál si všichni moc chválili. Sídlí kousek za Prahou, tak asi záleží, v jaké části Prahy byste to měli, my to měli v dobrém směru, takže doprava stála pár korun... Naprostá spokojenost!
Odpovědět
@trezalkaaa Břevnovský klášter. Pomáhala mi kamarádka s hodně věcma a raut a tak nám zařizoval incatering :) už jsem s nima par akci zarizovala totiz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@catf Dobrý den, rád bych se zeptal na Stones Catering, protože o nich uvažuji. :-) Kolik jste měla hostů ? :) Kdybyste měla kalkulaci a mohla mi ji poslat, bylo by to super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojte holky, právě máme svatbu čerstvě za sebou. Byl to nejkrásnější den. Vy které ho máte ještě před sebou, opravdu se máte na co těšit. Obřad i hostinu jsme měli v Areálu Setina. Jídlo bylo prostě dokonalé. Za tu cenu bylo nad naše očekávaní. V jiných restaurací by si řekli mnohem více. Můžu tedy s klidným svědomím doporučit. I celé místo bylo skvělé.
Odpovědět
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s cateringem Bonte z Pardubic? Případně můžete nějaký jiný catering doporučit? - Hradec Králové /Pardubice
Odpovědět
@malinkova Ahoj, svagrova mela super pani na catering na svatbe v Dolanech u Pardubic. Zkusim zjistit od ni.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinkova s tím to cateringem zkušenosti nemám, můžu doporučit z Hradce Králové Express catering. Umí malé i velké rauty, půjčují vybavení nebo zajistí vše komplet i s personálem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@pausini děkuji moc, to by bylo super. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@olisis ahoj, můžu se zeptat jaký catering jste nakonec zvolili?
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?