Raut 100-120 osob

Zdravím Vás, které chystáte trošku větší svatbu nebo ji už máte za sebou. Obřad v odpoledních hodinách, pozdní oběd. Tudíž bez svíčkové, pouze společná slavnostní polévka a následuje raut. Nemám absolutně představu o - množství jídla na osobu, pokud se to tak dá ovšem spočítat. - množství kanapek ( cukroví klasické nemáme, pouze sladká bar) Děkuji :)
Odpovědět
Hodně :) Nachystala jsem seznam s vlastní představou druhů jídel a na množství jsme se domluvili v cateringu, mají s tím větší zkušenost než my. Eventuelně zkus pohledat v googlu nabídku cateringů, mají tam většinou i pdf s přibližnými počty.
Odpovědět
jasně :) už Vám to i nacenili?
Odpovědět
Ano nacenili
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by mě taky zajímalo :). My máme hostů 80-100, také bez oběda a jen odpolední raut, který začíná servírovanou polévkou a taky vůbec nemám odhad.
Odpovědět
My máme opačný problém než většina, že budeme rádi, když popřípadě něco zůstane na druhý den, přijede rodina ze zahraničí a máme v plánu se v klidu sejít i druhý den ráno :D
Odpovědět
Ahoj holky, taky plánujeme kolem 100 -130 lidí. co vše jste si nechávali dělat ? budeme si asi pronajímat areál příměstského tábora ( takže možno ubytovat víc jak 200 lidí :-D ) A buď nám uvaří místní babče nebo catering. á raději bych volila catering.. přece jen chci ať to trošku vypadá. Určitě jsme uvažovali nad nad prasátkem na grilu. mix řízečků, gulášek, nějaké salátky, a pro nemasožravce taky něco. Oběd dělat asi nebudeme, takže prostě potřebujeme jídlo pro všechny na celý den.... a taky jsem zvědavá, na kolik nás to všechno vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, budeme mít večerní raut pro 120 osob. Budeme to mít v místě, kde se ještě žádná akce nekonala a provozní nám nabídl možnost, že mu řekneme, kolik do rautu chceme investovat a on nám podle toho raut nachystá. Máte některá představu, kolik bychom mu měli cca říct? Vím, že se říká, že je to tak 1000,- na osobu, ale do toho je už zahrnuto i pití... tak vůbec nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
me osobne napr. vic vyhovuje kdyz mi napisou mnozstvi (vaha nebo pocet porci) protoze neceho chces vic neceho zas min a ta cena pak vychazi lip. Kdyz mi cateringovka napise, ze mi tam da neceho treba 4 kg, tak hned vim na cem chci ubrat, protoze zrovna toto nikdo neji nebo je to drahy. Kdyz mi napise bude to 800 na hlavu, tak mi to nic nerika a vetsinou toho pak hrozne moc zbyde
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si nechali udělat nezávaznou nabídku na oběd pro 75 lidí a pak následný raut pro cca 100 lidí. Napsali nám dohromady cca 80kg masa - což teda nevím zdali je možné vůbec sníst, když máme oběd ve 14h. Tudíž jsme to dle našeho selského rozumu seškrtali a zbylo nám 40kg masa + sladké, slané, pečivo a kanapky...
Odpovědět
@hanuleena můžu se prosím zeptat jak vše dopadlo?
Odpovědět
@hanaskrabisova ahoj Hani. Zatím nijak. Svatbu jsme přesunuli na pristi rok. Udelali jsme si místo toho paradni dovolenou. A ted můžeme zase setrit 😁
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?