Co k jídlu pro 25-30 lidí

8. dub 20217

Ahojky,
vůbec nemám představu kolik může stát jídlo pro daný počet osob. Mám v plánu obřad odpoledne cca o půl 3, pak společný oběd + nějaký menší rautík. A večerní gril.
Nemáte někdo pro představu kolik jídla/ceny?

• @normita12  ahoj taky budeme mít 25 lidí. Normální oběd mít nebudeme, jen celodenní raut. Začneme ve 14h. Všechno jídlo si budeme připravovat samy, oslavu máme na naší chatě. Plánujeme udělat teplý guláš a polévku a kdo bude chtít tak si nabere sám. A dále je v plánu jen studený raut. Řízky, nakládaný hermelín, utopenci, chlebíčky, jednohubky, syrové rolády, těstovinový salát, zeleninový salát, obložené syrové a salámové talíře. Pak něco sladkého, slaného a na večer budeme mít různé uzeniny na grilování. Oslavu máme jen v tom nejbližším rodinném kruhu. Snad jsem trochu pomohla. S cenou a s množstvím neporadím, jak říkám budeme si jídlo připravovat samy a nebudeme to cenově počítat.

• @katterinka1  můžu se zeptat, jak budete udržovat polévku a guláš teplý? Také jsem myslela, že bychom měli obojí, ale vůbec nevím, jak to ohřívat

• @marusiav  partner pracuje v restauraci a máme domluvené takové ty nádoby co se používají v restauraci na udržení teplého jídla. Teď nevím jak se to jmenuje... Chafing mám pocit. Tak se zkuste takhle poptat třeba. Jinak bych také nevěděla jak to vymyslet, kdybychom neměly tuto možnost...

• Sponzor fóra
  • @marusiav  Zkusila bych se zeptat ve školní jídelně nebo nějaké restauraci/hotelu... Jestli máte někde takhle někoho známého, kdo by Vám nádoby třeba zapůjčil... Jinak samozřejmě k tomu guláši plánujeme jen pečivo. Žádný knedlík nebo tak, to už by bylo moc komplikované.

• @katterinka1  to mě vůbec nenapadlo, určitě vyzkouším, děkuji za radu! 🙂

• @marusiav  není zač, hodně štěstí 🙂

• 1000 az 1500 na osobu

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Výroba svatebních dortů.
    Vlčnovské vdolečky jsou tradiční ručně dělané slovácké výrobky kulatého tvaru z jemného máslového převalovaného těsta.http://www.vlcnovske-vdolecky.cz
    Račte prosím vstoupit do světa profesionální gastronomie..