Catering pro 70 lidí

31. kvě 202020

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s cateringem pro takové množství lidí. Máme 39 lidí na oběd + 30 lidí na večer. Cena za oběd byla 400/os a na večerní raut 900/os. Catering za 78 000 se mi zdá docela dost ... máte zkušenosti? Děkuji moc

 • Ahoj, já teda zkušenosti nemám, chystáme hostinu pro 50 lidí, ale 900 za raut se mi zdá šílený, to byste tam museli podávat total luxusní jídla. Říká se, že na osobu - co se jídla týče - padne cca 1000 Kč za celý den. Tak jestli těch 900 není třeba výsledná cena?

 • Ahoj, mě to taky přijde strašně moc.
  My nemáme sice catering, ale hostinu v restauraci penzionu a za jídlo budeme dávat cca 1000,-/osoba. Je v tom občerstvení před obřadem, polévka, hlavní jídlo, přípitek a večer raut.
  Ceny na osobu se pohybují kolem té tisícovky nebo 1500,-, když je to v ,,normální" restauraci, nebavím se o luxusu, tam se ceny šplhají daleko výš.
  Bude nás 30 lidí a se vším všudy (jídlo, pití, ubytování) počítáme něco kolem 50tis.
  Samozřejmě je to hrubý odhad, nevime kolik se toho bude pít.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Račte prosím vstoupit do světa profesionální gastronomie..
  Výroba svatebních dortů.
  Vlčnovské vdolečky jsou tradiční ručně dělané slovácké výrobky kulatého tvaru z jemného máslového převalovaného těsta.http://www.vlcnovske-vdolecky.cz