Svatební dort na stojánku nebo vcelku. Který je lepší?

Ahoj holky!Nemůžem se s přítelem dohodnout jaký svatební dort.Já bych chtěla dort vcelku,kvůli tomu,že nebude tak vysoký a při focení za ním budem vidět a bude s ním lehčí manipulace např. při nošení(svatbu máme za týden,když má být vedro,tak by se mohl třeba během oběda donést zase schladit:-),bude krémový).Přítel zase chce třípatrový dort na stojánku,že půjde lépe krájet.Poraďte,který je lepší.A
Odpovědět
janca2002: je pravda, že ten na stojánku by šel lépe krájet, ale já jsem jednoznačně pro dort vcelku. Opravdu ta manipulace s ním je potom o dost jednodušší. Takže já jsem pro vcelku. Ale myslím si, že každý bude pro ten, který měl na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,přidávám se.My jsme na svatbě měli dort v celku a bylo to rozhodně lepší :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem se dlouho rozhodovali ale dort vcelku nam prisel nakonec lepsi a opravdu pak s tim byla lepsi manipulace - u krajeni jsem nezaznamenala zadny rozdil - (s zenichem jsme nakrajeli jen prvni kus - pak to dodelavala servirka - nam by to totiz trvalo asi rok :DD) Takze za me doporucuji vcelku.
Odpovědět
Profilova fotka
oni ty v celku vypadají lépe, ale když je třeba dort šlehačkový tak doporučují stojánky, aby se ty dorty na sebe nepropadly ;-) a když je cukrářka udělá pěkně tak to vypadá krásně i na stojánku a někdy není ani vidět, záleží na velikosti ;-) já chtěla v celku, ale asi bude na stojánku, protože bude šlehačkový
Odpovědět
Profilova fotka
existuje jeste varianta, ze ten tacek je schovaný uvnitř a není to vůbec vidět (jaby by dělali třeba 5 patrový dort?), to mi přijde jako lepší varianta a budem to mít taky tak
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít třípatrák vcelku. Mohla jsem mít stojánek,ale tři skleněné podnosy nad sebou. Přítel byl zásadně proti a mě se to takhle nad sebou taky moc nelíbilo. Takže čtvercový,potažený marcipánem a třípatrový na sobě.Bude to pěkný,hezčí nežli zvlášť. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem chtela v celku, ale pak cukrar nam rekl, ze jeliokz ma byt pro 60 lidi, tak ten drot bude vetsi a tezky, takze by se to posledni patro mohlo propadnout, proto doporucuje rozdelena patra :-(
Odpovědět
Díky moc za názory...,snad mi to pomůže přítele přesvědčit,ale bude to hodně těžký...,pořád stojí na svém.
Odpovědět
Profilova fotka
estrelllita: to má pravdu, náš bude taky velký,ale asi ne tak jako váš. Nevím,vybírala jsem podle obrázku. Je teda na sobě a dolní patro bude tvarohovoovocná náplň,ta je prej nejlepší jako dát dolů,protože tvaroh je hutnější a líp drží ty patra nad sebou. Snad se nám nepropadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja souhlasim s xvitk101, meli jsme tripatrovy dort pro 90 lidi (a opravdu to stacilo, spodni patro bylo relativne velke) a ten dort vypadal jako by byl vcelku, ale mezi jednotlivymi patry jsou takove podnosy, ktere vubec nejsou videt a ktere pekne drzi ty patra od sebe a perfektne se to kraji, nikde se nic nelepi apod. Na pohled takovy dort vypada perfektne a jednolite a pritom jsou ty patra oddelene. Cely vecer jsme ho meli na stole a fotky s nim jsou pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Pridam fotku toho dortu do alba.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?